Skocz do zawartości

wiadomosc z radia


Random Miracles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Snilam ostatnio ze wrocilam do domu w nocy a z radia plynela wiadomosc : "nazywam sie..... zylem lat 77..." mowil to mezczyzna. Wylaczylam radio niezle przestraszona. Radio wlaczalo sie samo jeszcze 3 razy, za kazdym razem z ta sama wiadomoscia. We snie moja mama powiedziala : "ta wiadomosc jest ewidentnie dla ciebie".

Ktos ma jakies pomysly?

Nie byl to nikt z rodziny tego jestem pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś spoza rodziny kto Cię znał i mieliście z sobą jakiś kontakt szuka twojej pomocy.

Charakter tego kontaktu pokazuje także zjawisko transkomunikacji czyli przesyłania wiadomości od duchów przez urządzenia, więc może jeśli świat duchów budzi twoje zainteresowanie ktoś pokazuje Ci tą formę kontaktowania z nimi.

Tak czy inaczej jeśli chcesz pomóc tej osobie, która może kryć się za wiadomością to pomódl się w jej intencji i poślij jej w myślach słowa zwolnienia z długów jakie wiązałyby go z twoją osobą, kierując go ku tamtej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@autor

A jakie to było radio/na jakie pasmo?

 

Witam,

Snilam ostatnio ze wrocilam do domu w nocy a z radia plynela wiadomosc : "nazywam sie..... zylem lat 77..." mowil to mezczyzna. Wylaczylam radio niezle przestraszona. Radio wlaczalo sie samo jeszcze 3 razy, za kazdym razem z ta sama wiadomoscia.

Każdy może mieć nawet najprostszy nadajnik... w sklepie elektronicznym nie kosztuje to dużo.

We snie moja mama powiedziala : "ta wiadomosc jest ewidentnie dla ciebie".

Twój sen wynikał z tego ,że się przestraszyłaś.

Nic nadzwyczajnego.

Edytowane przez ElectroLux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dosyć często sny ze zmarłymi. Zazwyczaj schemat snu jest podobny: śni się zmarły wśród żyjących, potem przychodzi olśnienie: "przecież on nie żyje" i zaczynam odmawiać modlitwę "Wieczny odpoczynek" w intencji tej osoby. Wszystko we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...