Skocz do zawartości

Dwa pytania


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilam, ze sprobuje klasykow. Mam nadzieje ze wybralam odpowiedni dzial.

Po oczyszczeniu i obejzeniu kart wylozylam 2 rozklady. To moje pierwsze podejscie do tych kart :)

 

M mial wypadek. Nie chodzi, lezy w spzitalu. Mial miec operacje. Z niezaleznych od nas przyczyn nie mamy kontaktu juz od tygodnia :( Przewiezli go do innego szpitala , w ktorym ma miec operacje rekonsturkcji nerwu.

 

Czy M bedzie chodzil : As Kier, As pik, 8 pik - Uwazam ze bedzie chodzil, 8 pik to sukces, osiagnicie celu

 

Czy w przyszlosci M mi sie oswiadczy - Wylatuje As pik a na nim 4 kier, potem 8 trefl i As kier.

Karty wlasciwe: Dama trefl, 5 trefl, 7 karo, dama karo - Po przeczytaniu opisu kart ktore wylecialy uwazam ze tak, szczegolnie po 4 kier na asie pik(sprawy urzedowe), 4 kier to stabilizacja, zwiazek, partnerstwo, 8 treft jest oficialnym zwiazkiem a as kier - rodzina. Po kartach wlasciwych, a wlasciwie co w nich widze. Dama treft, kiedy oczyszczalam karty i czytalam ich opisy, skojarzyla mi sie od razu ze mna. Postac na karcie patrzy tez wprost, obok jest 5 trefl - "jest karta wejścia w związek szczęśliwy dla obu stron, karta korzystnej spółki", nastepnie jest 7 karo i dama karo, i moja piersza mysl, ze tesciowa mnie nie polubi, dama karo patrzy w strone treflowej i stoi obok karty klotni.

 

Co o tym sadzicie? :terefere:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie poważne pytania.

1. Dla mnie karty są niejasne , as kier to pozytywna karta ona mi mówi tak, obok as pik czyli po drodze będą jakieś przeszkody, as pik jako załatwiane spraw, w tym kontekście leczenie, operacje, praca nad powrotem do zdrowia i ósemkę pik nie wiem jak rozgryźć bo faktycznie zgodnie z opisami na forum można znaleźć, że to karta sukcesu , udanej realizacji planów. Tylko, że ja wróże tylko do 9ątek i ósemki nie bardzo wyczuwam. Dlatego nie potrafię Ci jednoznacznie odpowiedzieć. Jest na dobrej drodze do wyzdrowienia , ale tez nie obędzie się bez trudów po drodze. Ja tej ósemki tak optymistycznie nie wyczuwam. Chociaż życzę sukcesu z calego serca.

 

2. Karty właściwe Dama trefl 5 trefl 7 karo Dama karo - Jeżeli Dama trefl to ty , to z racji tej 5 trefl widzę przy Tobie zmiany - Trudno mi tu cokolwiek powiedzieć bo ciągnęłaś z całej talii. Ale i tak brakuje mi tutaj kart kierowych , które jasno by mi mówiły tak . Ja tu widzę taką odpowiedz w stylu nie pytaj o to bo teraz nie jest na to odpowiedni czas, jeszcze wiele zmian przed Tobą, burzliwych sytuacji, takie trochę "nie wiem " od kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...