Skocz do zawartości

Jak działać na podświadomość?


gloria

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnym moim roku numerologicznym wskazane jest, abym działała na podświadomość. Toteż interesuje mnie, jak mam działać na tę podświadomość, by to działanie było skuteczne?

Od września staram się jak mogę: robię sobie seanse Mc Kenna - niestety tylko 1 raz w tygodniu bo to jedyny dzień kiedy jestem sama w domu przez pewien czas, mam spokój i cisze. Od czasu do czasu przechadzam się po drogich sklepach i przymierzam ciuchy, buty. Kilka razy w tyg. oglądam w necie drogie meble, sprzęty itp.

Systematycznie od m-cy daje ogłoszenia o pracy dodatkowej, przeglądam ogł. o pracy i wysyłam cv, raz skusiłam się na los za 5 zł, zamieszczam ogł. o sprzedaniu ubranek po dziecku, zabawek itp.... i nic :( .

Nie mam pracy, 5 zł straciłam, a ciuszków nikt nie kupuje. Co ja mam jeszcze zrobić??? Jak zadziałać na podświadomość, by zdobyć kasę potrzebna na leczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

1- Afirmacje -w psychologii zdania wpływające na poziom samoakceptacji. Afirmować siebie to stymulować rozwój osobisty, poprzez akceptację siebie. I polega to zazwyczaj na powtarzaniu lub pisaniu pozytywnych twierdzeń na temat własnej osoby. To prowadzi do identyfikacji z ich treścią oraz motywuje w realizowaniu zaplanowanych działań.

 

2 - Stworzenie tzw Mapy marzeń - opis jak ja zrobić znajdziesz na naszym forum, a i w internecie pełno jest informacji na ten temat.

Tworząc ją pokazujesz podświadomości kierunek jaki ma obrać Twoje życie

3 - Poczytaj też o NLP - NLP pojawia się w szkoleniach z metod służących rozwojowi samomotywacji i rozwoju Twoich zdolności.

Może to Cię zainteresuje i zastosujesz :)

 

Trzeba ćwiczyć z podświadomością usuwając błędne i blokujące nas schematy i wprowadzić nowe, te techniki mają w tym pomóc. Możesz zastosować jedną z nich, tę która najbardziej do Ciebie przemawia albo wszystkie.Sprawdź i wybierz co Ci pasuje.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj, może Twoje starania niweluje strach przed brakiem pieniędzy? Może za bardzo skupiasz się na tym, że musisz je mieć, a nie czujesz, że one już są?

Wiem, że takie "ciśnienie", że czegoś potrzebuję, muszę, chcę itd. w moim przypadku bardzo utrudniało realizację. Kiedy pragnienie czegoś po prostu we mnie było i byłam pewna, że to tylko kwestia czasu, zawsze bez problemu udawało mi się to zrealizować (miłość, praca, pieniądze), ale np. w mojej obecnej sytuacji mam w sobie dużo desperacji i czuję, że ona bardzo przeszkadza.

U mnie chyba najbardziej pomocna jest modlitwa, ale nie taka klepanka do boga :) Wieczorami, kiedy mam wolną chwilę, lubię sobie usiąść w ciszy i pogadać ze wszechświatem. Opowiadam mu ze szczegółami jak wygląda moje idealne życie, zawsze w czasie teraźniejszym, jakby to się już wszystko działo, a potem mówię, że ma to sobie zapamiętać, wklepać schemat w swoje machiny i zrobić wszystko, żeby było właśnie tak :) Brzmi może głupio, ale takie rozmowy są dla mnie ważne i skuteczne. Nie dostaję wszystkiego na tacy, ale małymi kroczkami otrzymuję sygnały, które pozwalają mi zobaczyć światełko w tunelu. Ale ja mam naprawdę ciężką sytuację, więc cieszę się z każdej pozytywnej zmiany i wiem, że na końcu tego tunelu jest moje wymarzone życie.

Jeśli pomagają Ci nagrania, to mogę Ci polecić Hemi Sync, płytę Manifesting. I w ogóle Hemi Sync jako takie - ja tam znalazłam sporo rzeczy dla siebie.

 

Trzymaj się ciepło i pamiętaj, że wszechświat jest Twoim Dżinem, a każde Twoje życzenie jest dla niego rozkazem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno czuć coś czego sie nie ma. Wiem, ze podświadomość potrzebuje reakcji, emocji. Staram się bardzo i coraz częściej faktycznie czuje, ze to tylko kwestia czasu..... ale tak czuje, czuję, czuję.... a gdy nic nie mam, to znów spadam, bo ileż można czekać. Wiesz o czym piszę? Każdego dnia od 67 dni, zapisuję sobie, że otrzymam to i to. Zawsze zapisywanie mi pomagało w lekcjach, w pracy, w domu. Aby zapamiętać, utrwalić itp bo mam pamięć wzrokową. Sądziłam, ze to dla mojego umysłu będzie takim zatwierdzeniem, żebym zapamiętała raz a dobrze. 2 razy w tygodniu słucham sesji MCKenna i czuje sie po nich wspaniale. Niestety częściej nie mogę, brak mi wolnego czasu i samotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,

czy czytałaś może "Proś, a będzie Ci dane"? Są tam opisane m.in. procesy, które możesz wykorzystać, aby zapewnić sobie powodzenie w finansach. Jeśli nie czytałaś, mogę Ci zeskanować kilka najciekawszych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość befimaka
Trudno czuć coś czego sie nie ma. Wiem, ze podświadomość potrzebuje reakcji, emocji. Staram się bardzo i coraz częściej faktycznie czuje, ze to tylko kwestia czasu..... ale tak czuje, czuję, czuję.... a gdy nic nie mam, to znów spadam, bo ileż można czekać. Wiesz o czym piszę? Każdego dnia od 67 dni, zapisuję sobie, że otrzymam to i to. Zawsze zapisywanie mi pomagało w lekcjach, w pracy, w domu. Aby zapamiętać, utrwalić itp bo mam pamięć wzrokową. Sądziłam, ze to dla mojego umysłu będzie takim zatwierdzeniem, żebym zapamiętała raz a dobrze. 2 razy w tygodniu słucham sesji MCKenna i czuje sie po nich wspaniale. Niestety częściej nie mogę, brak mi wolnego czasu i samotności.

 

Może tych swoich oczekiwanych zmian nie nazywaj pragnieniami, tylko marzeniami. Słowo "pragnienie" ma w sobie jakieś ponaglenie, a marzenie jest spokojne. Poza tym marzyć można zawsze i wszędzie i nie musisz mieć do marzeń żadnych specjalnych warunków, tylko trzeba spowolnić swój umysł i poddać się dobrym myślom. Marzyć można nawet jadąc autobusem. :) Specjalistami od marzeń są dzieci i z nich należy brać przykład. Dziecko potrafi bez problemu przejść ze świata codzienności do świata swoich fantazji. Potrafi w jednej chwili "odstawić" na bok swoje problemy i zacząć myśleć, że jest księżniczką lub rycerzem.

 

Trzeba po prostu nauczyć się wyrzucać chociaż na chwilę z umysłu myśli o problemach i przejść do świata swojej fantazji. To może trwać tylko kilka minut, a bardzo pomaga. My, dorośli, też przecież możemy być księżniczkami lub rycerzami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...