Skocz do zawartości

Jowisz w koniunkcji ze Słońcem jako władca horoskopu


Galluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

W moim horoskopie najsilniejszy jest Jowisz w koniunkcji ze Słońcem w lwie w XI domu. Studiowałem bardzo długo ten temat, ale chciałbym wiedzieć jak wy zapatrujecie się na taki aspekt. Wiadomo, że Jowisz jest planetą bogactwa i dobrobytu, w koniunkcji ze słońcem daje ogromne szczęście w życiu, które po prostu mam na każdym kroku. Chciałbym wiedzieć jak taki aspekt ma się do XI domu, który jest domem spełnienia marzeń, przyjaciół i sławy - co wy o tym myślicie. Gdzie taki układ może mi pomóc, a konkretnie, czy jest to aspekt dający w życiu ogromną popularność (np. w mediach społecznych - nie pytam o zawodową popularność)?

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczne uznanie daje d 10.

11 daje wplywowych przyjaciol w tym przypadku i powodzenie w spolecznych (nie osobistych)

przedsiewzieciach.

Kazdy Lew marzy o slawie, natomiast ta jest widziana z 10 domu

W tym przypadku Mc prawdopodobnie w Bliznietach, wiec rozwaz Merkurego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczne uznanie daje d 10.

11 daje wplywowych przyjaciol w tym przypadku i powodzenie w spolecznych (nie osobistych)

przedsiewzieciach.

Kazdy Lew marzy o slawie, natomiast ta jest widziana z 10 domu

W tym przypadku Mc prawdopodobnie w Bliznietach, wiec rozwaz Merkurego.

 

Hm... Tak, bliźnięta w Mc, a merkury w koniunkcji z wenus w XI. Jak to się ma do Jowisza i Słońca w XI? Bo taki aspekt daje mi ładny sposób mówienia, krasomówstwo.

Ok, ale np. działania rzecz społeczeństwa w XI domu np. w internecie, które dają uznanie i popularność?

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam aspekt niczego ci jeszcze nie daje.

Merkury w jakim.znaku?

Tylko nie mow ze wladca Asc w Pannie Merkury w Lwie, bo to da juz zbytnie przekonanie o wlasnej wyjatkowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam aspekt niczego ci jeszcze nie daje.

Merkury w jakim.znaku?

Tylko nie mow ze wladca Asc w Pannie Merkury w Lwie, bo to da juz zbytnie przekonanie o wlasnej wyjatkowosci.

 

Spokojnie, przecież napisalem, że merkury i wenus są w koniunkcji, więc oba w Pannie. Nie wysuwaj pochopnych wniosków o moim charakterze, zapytałem tylko jakie predyspozycje daje tak dobry i mocny układ. Każdy jest wyjątkowy i każdy ma predyspozycje do konkretnych przedsięwzięć.

 

Proszę żeby osoby odpowiadające skupiły się na moim pytaniu, tzn. czy taki układ słońce-jowisz w koniunkcji w XI domu (który jest domem internetu poprzez swojego władcę) mogą dać dużą popularność poprzez działanie w internecie na rzecz ludzi?

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merkury i Wenus moga byc w koniukcji i w Lwie , jednoczesnie nie bedac w koniukcji z Jowiszem/Sloncem.

Co do kariery, zobacz Merkurego, jak mowilam, nie wiem czy w 1 czy 12 domu.

W jakich mediach, nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merkury i Wenus moga byc w koniukcji i w Lwie , jednoczesnie nie bedac w koniukcji z Jowiszem/Sloncem.

Co do kariery, zobacz Merkurego, jak mowilam, nie wiem czy w 1 czy 12 domu.

W jakich mediach, nie ma tu znaczenia.

 

Koniunkcja Merkury-Wenus w XI domu w Pannie oraz koniunkcja Słońce-Jowisz w XI domu w Lwie. Podpowiem - robię materiały wideo dla ludzi w internecie i według mnie taki układ idealnie pasuje do tego czym się zacząłem jakiś czas temu zajmować (spontanicznie i z pasją).

 

EDIT: Zmieniłem nazwę tematu na bardziej pasująca w razie czego.

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zedytowalespost, to nie mialam go jak zobaczyc , odpowiadajac przed edycja, prawda?

Bardzo prosze zebys nie pokrzykiwal na osoby odpowiadajace na twoje pytanie

Jestes swiadom o co.pytasz?

Rozumiesz swoje pytanie?

Zapytales o popularnosc, odpowiedzialam Ci zgodnie z prawda, ze popularnosc tkwi w 10.

Natomiast Ty sie upierasz ze jest w 11, bo …masz tam koniunkcje.

Nie ma czegos takiego jak "dom internetu", chodzi Ci zapewne o skojarzenia z Wodnikiem.

Wiec odpowiedzialam- nie ma znaczenia w jakich mediach.

Dom 11 jako taki nie daje popularnosci, chyba ze chodzi Ci o to zeby twoji znajomi ogladali twoje filmiki, wtedy jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zedytowalespost, to nie mialam go jak zobaczyc , odpowiadajac przed edycja, prawda?

Bardzo prosze zebys nie pokrzykiwal na osoby odpowiadajace na twoje pytanie

Jestes swiadom o co.pytasz?

Rozumiesz swoje pytanie?

Zapytales o popularnosc, odpowiedzialam Ci zgodnie z prawda, ze popularnosc tkwi w 10.

Natomiast Ty sie upierasz ze jest w 11, bo …masz tam koniunkcje.

Nie ma czegos takiego jak "dom internetu", chodzi Ci zapewne o skojarzenia z Wodnikiem.

Wiec odpowiedzialam- nie ma znaczenia w jakich mediach.

Dom 11 jako taki nie daje popularnosci, chyba ze chodzi Ci o to zeby twoji znajomi ogladali twoje filmiki, wtedy jak najbardziej.

 

Nie użyłem żadnych słów ani znaków interpunkcyjnych wskazujących na moje "pokrzykiwanie". Ok, rozumiem, popularność jest w domu X, więc co powiesz o koniunkcji Wenus-Merkury o który pytałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama koniukcja w sobie, daje umiejetnosci analityczne, kalkujacyjne.

Wszedzie tam gdzie sa potrzebne zdolnosci do chlodnego, analitycznego myslenia,precyzji, skrupulatnosci,dokladnosci.

Wenus tu jest slaba, za to Merkury silny, wiec da powodzenie we wszelkich zawodach gdzie liczy sie precyzja, pedantycznosc, organizacja, itp.

Wenus tu daje prawdopodobnie zdolnosci manualne.

Jesli 2 d w Wadze, to.powyzsze cechy sprzyjaja zarabianiu.

Ogolnie taki.uklad w 11d.daje duzo przyjaciol, i rzeczywiscie takie szczescie do nich, czesc z nich wplywowych, i czerpanie radosci zycia, przyjemnosci (Lew,Jowisz) ze spotkan z przyjaciolmi (Wenus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Ismer zmienił tytuł na Jowisz w koniunkcji ze Słońcem jako władca horoskopu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...