Skocz do zawartości

Czy sprawdzi obecność? (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłam ani razu na tych zajęciach, babeczka ostatnio sprawdziła obecność, a akurat u niej mamy egzamin....

Nie opłaca mi się jeździć na te zajęcia i stąd pytanie.

 

Czy jutro sprawdzi obecność? as denarów, 6mieczy, król denarów

Wydaje mi się, że nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Rywka Blumenstein

Czyli może sprawdzi (As Denarów), żeby trochę postraszyć i zwiększyć swój autorytet (Król Denarów), ale większego wpływu na końcowe wyniki to mieć nie będzie (6 Mieczy)

 

Swoją drogą - wykładowcy to złośliwa warstwa społeczna XD

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Pewnie sie zemści na egzaminie :P Ale nie jestem sama także luz....

Dziękuję, jutro dam weryfikację ;)

 

Może się zemścić. Na mnie się kiedyś facet zemścił, bo nie chodziłam na wykłady z prawa tylko na lektorat z hiszpańskiego, który miała tego samego dnia na tę samą godzinę. Na ezgamin z prawa poszłam dobrze przygotowana, a facet zadał mi pytania z kosmosu i dodał : nooo, mówiłem o tym na wykładach;). Ledwo trójkę dostałam.

Odnośnik do komentarza
Może się zemścić. Na mnie się kiedyś facet zemścił, bo nie chodziłam na wykłady z prawa tylko na lektorat z hiszpańskiego, który miała tego samego dnia na tę samą godzinę. Na ezgamin z prawa poszłam dobrze przygotowana, a facet zadał mi pytania z kosmosu i dodał : nooo, mówiłem o tym na wykładach;). Ledwo trójkę dostałam.

 

Faceci to świnie ;P

Odnośnik do komentarza
Z trói to bym była zadowolona :P

 

Z drugiej strony, czy będzie się mściła na tylu osobach??

 

No tego najstarsi górale nie wiedzą ;P...ale ...wystarczy "obnizony nastrój" Pani i moze sie odegrać na Was, wczesniej czy później.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...