Skocz do zawartości
Czarownica

Sny z cyklu "śnił/a mi się ex"

Rekomendowane odpowiedzi

Czarownica

Często na forum pojawiają się wątki w tytule mające jeden element: Mój były chłopak/Moja była dziewczyna.

Na ogół nie oznaczają nic szczególnego, ponadto, że mózg przetrawia sobie i racjonalizuje tę informację, że nie jesteście już razem. Ewentualnie używa figury byłego/byłej jako jakiegoś symbolu odnoszącego się do Twojej obecnej sytuacji (ale tego nikt tu za Ciebie, użytkowniku, nie odgadnie, chyba, że na wstępie napiszesz np.: "obecnie intensywnie szukam nowej pracy i śniło mi się..." - to wtedy można się do tego jakoś sensownie odnieść). Nie ograniczajcie się w swoim opisie snu wyłącznie do tej informacji o osobie eksa, jakby to ona miała być najważniejsza, bo tak nie jest - często symbole, kolory, nastrój i emocje towarzyszące Wam podczas snu są dużo bardziej wartościowym źródłem informacji.

Uprzedzając łączące się ze snami o eksach częste pytania i nadzieje:

- Nie, taki sen nie oznacza, że On/a o Tobie myśli. To Twój sen.

- Nie, taki sen nie oznacza, że On/a Cię dalej kocha/chce być razem/wróci/chce Ci coś przekazać. To Twój sen, a nie telepatyczny przekaz/magiczna ingerencja zdeterminowanego eksa.

:)

Proszę jakoś oddzielać, że tak powiem, ziarno od plew i rozróżniać sny, z których może wynikać coś więcej od tych, z których nie wynika nic szczególnego. Tyczy się to nie tylko snów o eksach, ale to najbardziej narzucający się przykład.

Dotyczy również snów o osobach publicznych.

Nie jest to przytyk personalny do nikogo z pytających, toteż proszę tak tego nie odbierać, niemniej nasunęło mi się po zobaczeniu kolejnego tak zatytułowanego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.