Jump to content

Brak inicjatywy


Guest anhana

Recommended Posts

Trzy karty na Pana Z, trochę nieweryfikowalny. No chyba, że zapytam..;) Dużo rozmawiamy z Panem Z, ale z mojej inicjatywy. Jak ja zagadam to rozmowie nie ma końca i Z jest bardzo zaangażowany wtedy. Ale z zainicjowaniem rozmowy z jego strony jest gorzej. Trochę to dziwne.

 

I stąd pytanie : Dlaczego Z nie przejmuje inicjatywy : 10 kier As pik (o) walet kier. Nie odwracam kart, ale tu jakoś tak wyszło. Bo to zapracowany walet kier i te zajęcia dają mu spełnienie i pochłaniają jego czas, są skomplikowane 10 kier as pik(o)

Edited by anhana
Link to comment
Share on other sites

Dział klasyków jest na tyle mały, że nie ma tu potrzeby podziału i obostrzeń jak w tarotowym, by utrzymać wszystko w ryzach, luz;) Z reg:

2) Zabronione są pytania o sprawy intymne osób trzecich ich myśli, uczucia, wrażenia, których nie jesteśmy w stanie zweryfikować.

Dopuszcza się możliwość zadawania takich pytań wśród użytkowników aktywnie wykazujących się w dziale.

 

Dlaczego Z nie przejmuje inicjatywy : 10 kier As pik (o) walet kier- moim zdaniem dlatego, że nie chce ujawnić sympatii do Ciebie, żeby Cię bardziej nie rozkochać/nie zachęcać, może to ciapa i nie chce sobie komplikować życia "związkiem"?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

10 kier w parze z Waletem wskazuje na co najmniej sympatię w stosunku do Ciebie, cieszą go te rozmowy.

Jednak po drodze jest jakaś obawa czy też jakaś tajemnica, której się wstydzi i nie chce ujawnić.

Może mieć po prostu duże kłopoty i one go na tyle dołują, że blokują jego ekspresję, nie ma głowy do amorów ?

Gdybanie:

Może też nie jest gotowy na coś poważniejszego i boi się, że jak inicjatywa wyjdzie od niego, to Ty zbyt wiele możesz od niego oczekiwać. Walet może wskazywać na nieśmiałość, przy tym Asie może nawet na obawę, że go zechcesz zaciągnąć aż do ołtarza i obarczyć obowiązkami, których nie ma ochoty spełniać. A może to gej? :unsure:

10 kier tradycyjnie będąca kartą "ślubu", czyli inaczej mówiąc po prostu poważnego związku - jeśli nie dotyczy konkretnego pytania na ten temat - to wskazuje na więź między dwojgiem ludzi, w tym także czysto przyjacielską. Jednakże Walet kier, to już "zakochany", adorator, wiec jednak chyba czuje miętę przez rumianek, ale coś tu stoi na przeszkodzie. Moim zdaniem kluczem jest As pik, może on z jakiegoś powodu po prostu boi się Ciebie czy kobiet w ogóle? i czuje silny pociąg do Ciebie, jakąś więź ale nie chce tego okazać, bo się boi zawodu, ośmieszenia, kompromitacji w łożu, dziecka na karku, alimentów czy Bóg wie czego jeszcze, może już przeszedł jakieś niemiłe doświadczenie miłosne i nie chce się ponownie na to narazić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

widać, ze Wasze rozmowy faktycznie są miłe, ale niezobowiązujace.

Myślę, że mogą go pochłaniać jakieś sprawy urzedowe, sadowe cos w tym stylu i jest na tym skupiony-czy on przypadkiem nie ma za sobą rozstania?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ma za sobą rozstanie, na pewno jest zapracowany. Ale rozstanie mogłoby pasować bo nie wyszły karty typowo wskazujące na pracę, tylko ten as pik(o) może wskazywac na jakis zawód miłosny obok 10 kier , jakieś zamknięcie

Link to comment
Share on other sites

Co ukrywa Z ? w kontekście tego Asa pik. Nie zakładałam nowego wątku bo to jest wyjaśnienie niejako karty powyżej.

 

Walet pik As pik 10 karo (Dama kier 10 kier)

9 trefl dama karo

 

Trochę mnie poniosło :D Najpierw wyciągnęłam trzy karty. Walet pik As pik 10 karo. I nie wiedziałam jak to ugryźć. Jak nie wiem jak odczytać, czy jak coś jest niejasne, nieczytelne to na dana kartę dokładam wyjaśniającą. 9 trefl stanowi dopełnienie waleta pik. Dama karo wyjaśnia asa pik.

 

I teraz się wszystko układa w ładna historyjkę, że przyczyną jest jakieś niemiłe doświadczenie związane z Karową. Czuje się oszukany( walet Pik) , dlatego zachowuje rezerwę. Ukrywa zranienie ale ze mną( dama kier) lubi rozmawiać i to jest optymistyczny akcent.

Link to comment
Share on other sites

Ten As pik odwrocony byl tez u mnie w sprawie poznania mego jedynego :) pojawilo sie wyjasnienie ze w sadzie, wiec moze ten Twoj adorator tez ma jakies sprawy sadowe, np jakies rozwodowe?

Link to comment
Share on other sites

Anhana, jak na moje krzywe oko, to wszystko fajnie, ale on nie chce się angażować. Pierwsze trzy karty wystarczą, żeby to ocenić, wg mojej dotychczasowej wiedzy. Podobasz mu się, jest miło, sympatycznie, ale nie rozwojowo. Co do następnych kart, piki z damą to dla mnie niechybnie furtka do ucieczki, prawdopodobnie inna kobieta.

Ech, faceci.

Link to comment
Share on other sites

Ukrywa, że wciąż ma gorzkie żale związane z inną babą i albo to jeszcze nie jest tak do końca pogrzeban, albo ona jeszcze gdzieś się kręci i co prawda już nic z twego nie będzie, ale On może wstrzymywać się z ujawnianiem czegokolwiek dopóki sytuacja mu się nie wyklaruje.

Link to comment
Share on other sites

No sama jestem ciekawa po waszych spostrzeżeniach o co chodzi, i jak tu wyciągnąć jakąś weryfikację hehe.

 

A co do karowej, która się pojawia i może symbolizować inną kobietę - to wokół niej są nieprzychylne karty- dlatego skłaniałabym się bardziej w stronę jakiegoś niemiłego doświadczenia niż furtki do ucieczki. Ale nigdy nic nie wiadomo :P

W każdym razie dzięki za liczne odpowiedzi :okok:

Edited by anhana
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Zdaje się, ze miałam zaćmienie umysłowe i muszę odszczekać pierwsze zdanie. Napisałam: 10 kier w parze z Waletem wskazuje na co najmniej sympatię w stosunku do Ciebie, cieszą go te rozmowy. A pytanie było inne, nie dotyczyło Ciebie, tylko powodu jego braku inicjatywy. Mówię o pierwszym ciągnięciu. Skoro pojawiła się 10 kier to mówi o poważnym zamiarze matrymonialnym, które napotyka na jakieś przeszkody (As pik), facet ma kłopoty i coś ukrywa, o czymś nie chce mówić, ale jest zakochany (Walet kier).

Dalej uważam jak przedmówczynie :) On chyba się naciął na jakąś kobitkę, ma przykre doświadczenia, ale jest jeszcze zaangażowany uczuciowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze dobrze naciął się, ale karty przy moim sygnifikatorze w drugim przypadku nie byłyby tak optymistyczne 10 karo dama kier 10 kier - i tu ta 10 wcale nie mówi o zamiarach matrymonialnych. Z resztą tak odbiegając od tematu u mnie 10 kier ma słabszą moc, mówi o czymś optymistycznym, ciepłym, miłym, niekoniecznie o zamiarach matrymonialnych. Tzn mówiłaby o nich gdyby była przy niej 9 kier albo as. Uparłam się chyba ;d na moją wersje bo jest wygodniejsza ;d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Wiem, ale ja mówię o tym pierwszym ciągnięciu, że nie powinnam mówić o jego nastawieniu do Ciebie, tylko odpowiedzieć na konkretnie zadane pytanie czyli: dlaczego on nie wykazuje inicjatywy. To pierwsze pytanie Ciebie nie dotyczyło. A ja się zagalopowałam, co czasami mi się zdarza, jak szybciej napiszę niż pomyślę :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...