Jump to content

Jak sie zrealizuje naprawa telefonu?

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Oddałam telefon do reklamacji.Jak sie ona zrealizuje?

Rycerz Mieczy Wisielec Giermek Buław As pucharów Cesarzowa suma Diabeł HB Wieża/Rydwan

trochę sobie poczekam, ale może przy okazji mnie zdenerwują, za jakiś czas widać wiadomość, ktora będzie satysfakcjonujaca.

Strasznie dużo kart, możliwe, że będziesz ich ponaglać na początku, a czas oczekiwania będzie spory, nawet miesiąc (tak, wiem, że teoretycznie ma być 14 dni roboczych, ale wiem jak potrafi być...), ale dostaniesz ostatecznie albo nowy telefon albo ten naprawią naprawdę, a nie tak, że za chwile znów się coś schrzani.

Ten Wisielec to chyba poczekasz dłużej niż normalnie/ponad przypuszczalny termin. W Paziu Buław jest Twe zainteresowanie sprawą/w ogóle ciekawość/może i niecierpliwość. As Puch to Twe nowe emocje dotyczące naprawionego telefonu/podekscytowanie i będzie Ci wygodnie z tym telefonem jak tej Cesarzowej, której przypisywane jest też wygodne życie.

Rycerz Mieczy - Ty jako inicjator reklamacji;

Wisielec - czekasz co wydumają;

Giermek Buław + As pucharów - dobra wiadomość;

Cesarzowa - TY jako zadowolona klientka.

Reklamacja zostanie rozpatrzona pomyślnie :-)

PS Powinni odezwać się w ciągu tygodnia.

Edited by Grahanka
dodany PS
  • 1 month later...
  • Maestro
Oddałam telefon do reklamacji.Jak sie ona zrealizuje?

Rycerz Mieczy Wisielec Giermek Buław As pucharów Cesarzowa suma Diabeł HB Wieża/Rydwan

trochę sobie poczekam, ale może przy okazji mnie zdenerwują, za jakiś czas widać wiadomość, ktora będzie satysfakcjonujaca.

WERYFIKACJA

Telefon oddali 20.02.2015 r., czyli na początku znaku Ryb. Jakieś dwa tygodnie wcześniej tak sobie pomyślałam patrząc na Asa Kielichów, ze pewnie na początku tego znaku, ale nie pisałam tego (szkoda, bo byłabym wiarygodna). Co do naprawienia go, to schrzanili coś, albowiem telefon zaczął się b.szybko wyładowywać. Dziś kurier zabrał go z powrotem do reklamacji.Zażądałam zwrotu kosztów.

• Like 1

Czyli guzik poczułaś się z "naprawionym" telefonem jak ta Cesarzowa hehe. A może karty mówiły w ogóle o całości tego przedsięwzięcia? Mam na myśli, że w końcu zrobią/naprawią jak trzeba (Cesarzowa na końcu). W takim to wypadku Wisielec faktycznie mówiłby o wydłużeniu w czasie tej naprawy.

BTW: Na ogół to oni wszędzie w ten sposób "naprawiają". Że jedno naprawią, a drugie sp_ Ciężko jest dzisiaj o prawdziwego fachowca. Taka sytuacja jest niewątpliwie też wytworem szkół/różnych rodzajów kursów, które to wypuszczają w dużych ilościach swych absolwentów na potęgę. I to gdziekolwiek byłbyś, czy tu, czy tam.

jedno naprawią, a drugie sp_ Ciężko jest dzisiaj o prawdziwego fachowca.

Haha jakbym czytała o naprawie mojej starej Motorolki. Kilka lat temu wysłałam bo się zacinała, wymienili system a w nadgorliwości chcieli podlutować port do ładowania - tydzień po naprawie wyleciał z ładowarką ale to ponoć moja wina (jasne wydarłam go z premedytacją używając ponoć wielkiej siły i widelca czy coś xD)