Jump to content

Rozjeżdżanie ludzi autobusem


WerkaDe

Recommended Posts

Witajcie. Śniło mi się, że jeździłam takim wielkim, starym PKS-em i rozjeżdżałam ludzi w moim rodzinnym mieście. Robiłam to w amoku i bez litości, kilka razy w ciągu paru dni. Miałam na sobie osłonę niewidzialności, więc wyglądało to jakby autobus jeździł bez kierowcy. Potem słyszałam jak ludzie o tym mówią, w kiosku zobaczyłam gazety z nagłówkiem "szalony autobus rozjeżdża ludzi w Świdniku(moje miasto)". Mój tata zapytał mnie, czy to przypadkiem nie moja sprawka, a ja zaczęłam krzyczeć "to nie jaa, no przecież to nie jaa!!!". Potem dotarło do mnie, że prędzej, czy później wyjdzie na jaw, że to ja zabijałam ludzi i przeraziłam się, że pójdę do więzienia i zmarnowałam swoje życie. Strach był tak wielki, że się obudziłam.

Edited by WerkaDe
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, sprawa jest poważna, a ja oplułam monitor :lol:

 

Takie sny przytrafiają się, gdy są w nas emocje, których nie okazujemy na zewnątrz, a których chcielibyśmy się pozbyć, jednak obawiamy się tego w życiu codziennym. Sen taki typowy, gdy człowiek ma dużo stresów. Wyładowujesz się i odreagowujesz, unikając odpowiedzialności (być może wisi nad Tobą coś, co miałaś zrobić "na wczoraj" albo bardzo powściągasz swój temperament w otoczeniu bliskich/osób z pracy?) To taki sen na frustracje i zagłuszanie poczucia winy :)))

Lepiej nie odkładaj rzeczy na ostatnią chwilę i uważaj, żeby nie zbierać w sobie emocji, które później wybuchną np raniąc innych. Dopiero tata (symbol autorytetu moralnego) przywraca Cię do pionu i uświadamiasz sobie, że takie postępowanie pod wpływem emocji i uciekanie od konsekwencji jest błędem, który może zaważyć na Twoim dalszym życiu. Tak że wycisz się i więcej rozwagi i systematyczności, a mniej nerwów.

 

Sama miewam podobne sny, gdy wisi nade mną jakiś deadline, bądź też czyjeś oczekiwania względem mojej osoby okazują się być przytłaczające, jednak nie jestem w stanie powiedzieć o tym danej osobie wprost.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam krótko. Kierowanie autobusem oznacza, że Ty przyjmujesz odpowiedzialność za swoje życie, więc jakkolwiek w nim postępujesz pamiętaj, że jesteś kryta do czasu i jak ostrzega sen niewidzialność może nie chronić Cię w nieskończoność. Jeśli kogoś krzywdzisz działaniem, postępowaniem czy fizycznie czy psychicznie, kiedyś trzeba będzie się z tego rozliczyć. Może stracisz coś na czym Ci zależy, ludzie się od Ciebie odsuną. Więc potraktuj sen jako przestrogę i zwróć bardziej uwagę na motywy działania, jakie Tobą kierują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...