Skocz do zawartości

Luty ;)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

2xS - studentka, singielka

 

Aura - rycek buław, król denarów

Aura może przebiegać pod znakiem faceta, może i dwóch. Ruch, będzie fajnie

 

Dom - głupiec, 9buław

Może imprezka jakaś się szykuje oraz lekka izolacja

 

Otoczenie - król buław, 8denarów, wisielec

Tu jak dla mnie wyszła nauka, choć na luty tylko 1 egzamin mi został.

 

Uczucia - rycek denarów, giermek mieczy, 6denarów

Kontakty z jakimś facetem, ile dam z siebie tyle dostanę z powrotem.

 

Niespodzianka - koło fortuny, śmierć, 10pucharów

Zmieni się moje dotychczasowe nastawienie do uczuć

Odnośnik do komentarza

Na ten miesiąc silnie ukazuje się pierwiastek męski, trochę to zdominuje Twój luty. W domu raczej spokojnie. W uczuciach stabilizacja. A jeśli chodzi o niespodziankę to nie wiem co to może być ale będzie miała ona pozytywny wpływ.

Odnośnik do komentarza

Aura - rycek buław, król denarów - co najmniej jeden mezczyzna zakreci ci w twoim poblizu.. podroz, duzo ruchu, i finanse beda wazne , wizyta w banku.

 

Dom - głupiec, 9buław - niespodziewane przeszkoda, wykazesz sie uporem.

 

Otoczenie - król buław, 8denarów, wisielec - mezczyzna z charyzma i autorytetem ( nauczyciel, ojciec)...pouczysz sie czegos... i tez moze wybierzesz sie na imprezke zakrapiana alkoholem.

 

Uczucia - rycek denarów, giermek mieczy, 6denarów - przy Tobie dwoch facetow i moze z dwoma sie bedziesz spotykac, bo sie nie bedziesz mogla od razu zdecydowac, ktory lepszy dla ciebie.

 

Niespodzianka - koło fortuny, śmierć, 10pucharów - jakis problem w rodzinie... moze brak kasy lub / i duzy wydatek zwiazany z rodzina.

 

Milego miesiaca!

Odnośnik do komentarza

Aura - rycek buław, król denarów - aura pod znakiem dwóch facetów, jeden baardzo poważny kandydat:-)

 

Dom - głupiec, 9buław - może jakieś spotkanie ze znajomymi i pomyślałam sobie, że możesz być przemęczona...

 

Otoczenie - król buław, 8denarów, wisielec - może jakaś wspólna nauka z facetem?

 

Uczucia - rycek denarów, giermek mieczy, 6denarów - powiedziałabym, że to takie lekkie kontakty typowe dla studentów, może jakaś wymiana notatkami, materiałami....

 

Niespodzianka - koło fortuny, śmierć, 10pucharów - jakaś ładna zmiana idzie i dość spora w kwestii uczuciowej:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Aura - rycek buław, król denarów

na początku może być trochę bardziej nerwowo, kilka kłótni, napięta atmosfera, gonitwa ewentualnie podróż z jakimś panem. W drugiej połowie spokój, więcej pewności i stabilności - może będziesz miała w kimś większe oparcie

 

Dom - głupiec, 9 buław

może pojawić się nowa sytuacja, która spowoduje wycofanie się, możesz bardziej poobserwować z boku co się dzieje, raczej nie widzę tutaj Twojego udziału w tych sprawach; chyba to olejesz, zajmiesz się czymś innym

 

Otoczenie - król buław, 8 denarów, wisielec

znajomość z pewnym panem, może praca z nim lub nad nim, coś w związku z nim może zacząć się przedłużać

 

Uczucia - rycek denarów, giermek mieczy, 6 denarów

stabilnie, chyba skupisz większa uwagę na pewnym panu, później możesz być bardziej kłótliwa, więcej ciętych uwag, trochę nerwów, później znowu wróci do normy, skupisz się na obowiązkach, może jakiś wypad na miasto z jakimś panem albo ze znajomymi lub zakupy (6 denarów - wydatek z czymś związany albo podarunek od kogoś)

 

Niespodzianka - koło fortuny, śmierć, 10 pucharów

sytuacja nie do końca zależna od Ciebie, raczej jej nie unikniesz, chociaż możesz przewidzieć, koniec czegoś, całkowite spełnienie, satysfakcja

Odnośnik do komentarza

Aura - rycek buław, król denarów

Aura może przebiegać pod znakiem faceta, może i dwóch. Ruch, będzie fajnie

Moze Cie czekac jakas podróz ,wyjazd, liczne kontakty towarzyskie.Zaznaczą sie dwaj Panowie, jeden to na pewno ktos kogo znasz( tata ? , dobry przyjaciel ?) drugi...jak dla mnie takie "lelum-polelum" ktorego wszedzie pełno :) Moim zadniem luty minie Ci w aurze beztroski:)

 

Dom - głupiec, 9buław

Może imprezka jakaś się szykuje oraz lekka izolacja

W domu mozliwe jakies nieporozumienia, ze zrobisz jakies "głupstwo" jak to dziecko:) stąd tez bedziesz sie czuła osamotniona i wyalienowana.

 

Otoczenie - król buław, 8denarów, wisielec

Tu jak dla mnie wyszła nauka, choć na luty tylko 1 egzamin mi został.

Prawdopodobnie zajda jakies zmiany w relacji z Królem Buław....co spowoduje ze bedziesz tkwiła w poczuciu zawieszenia.

Uczucia - rycek denarów, giermek mieczy, 6denarów

Kontakty z jakimś facetem, ile dam z siebie tyle dostanę z powrotem.

Pomyslałam o jkims prezencie lub niespodziance od Rycerza Denarów...chyba sporo tez pogadacie...sporo wzajemnego zrozumienia. Generalnie powinno byc dosc ciekawie, liczne kontakty i znajomosci:)Możliwe ze wyjasnisz sobie to i owo, z kimś.:):):)

 

Niespodzianka - koło fortuny, śmierć, 10pucharów

Zmieni się moje dotychczasowe nastawienie do uczuć

Zgadza się :) Mozliwe ze staniesz sie bardziej otwarta na nowe uczucia :)

Odnośnik do komentarza

Otoczenie - król buław, 8denarów, wisielec - mezczyzna z charyzma i autorytetem ( nauczyciel, ojciec)...pouczysz sie czegos... i tez moze wybierzesz sie na imprezke zakrapiana alkoholem.

 

Początek mca, a już na dniach będą takie imprezki, no i nauka powinna też być - także zgadza się

 

Aura - rycek buław, król denarów

Aura może przebiegać pod znakiem faceta, może i dwóch. Ruch, będzie fajnie

Zaznaczą sie dwaj Panowie, jeden to na pewno ktos kogo znasz( tata ? , dobry przyjaciel ?)

 

ze starym nie mam kontaktu.

 

No więc standardowo - z resztą wrócę na koniec miesiąca :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...