Skocz do zawartości

Reklamacja


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałam buty do reklamacji w których załamał się koturn. Buty fajne, wygodne, bardzo je lubię. Najbardziej pasowałoby mi gdyby oddali takie same nowe.

Weryfikacja na dniach.

 

Uznają reklamację?

7 kielichów, 2mieczy, as monet, 5 kielichów/mag

 

Myślę, że tak. Ta 5kielichów na końcu może świadczyć, że nie oddadzą takich samych butów tylko zwrócą pieniądze, w związku z czym nie będę całkiem zadowolona bo drugich takich już nie znajdę. (?)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Emilr:) taka opcja też mnie zadowoli bo zależy mi na tych butkach:) nawet jeśli nie oddadzą nowych tylko stare, to i tak się ucieszę bo załamanie jest tak małe, że prawie niewyczuwalne. Ale jest.

Odnośnik do komentarza

Uznają reklamację?

7 kielichów, 2mieczy, as monet, 5 kielichów/mag

)

 

Patrzę na te karty i myślę, że Twoja reklamacja zakończy sie fiaskiem.

7 pucharów - naiwnie łudzisz się, że reklamacja (2 miecze) zostanie rozpatrzona pomyślnie (as monet). As mówi, że gdzieś w duchu liczysz na zwrot gotówki. As denarów to odpowiednik koła fortuny, inicjuje dobre albo złe zmiany, kolejna karta to 5 kielichów - Twoje rozczarowanie w tej sprawie.

 

Szkoda, że poszczególne karty nie posiadają opisu: 1. Moje oczekiwania, 2. Możliwości, 3. Rada, 4. Rezultat - byłoby łatwiej w interpretacji.

BO mag sugerowałby, że dostaniesz lub kupisz nową parę butów, ale to tylko suma. Chociaż gdy ja sumuję to wychodzi XV Diabeł, czyli zostaniesz z tym co masz.

Powodzenia! Mag: wszystko w Twoich rękach.

Edytowane przez Grahanka
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Uznają reklamację?

7 kielichów, 2mieczy, as monet, 5 kielichów/mag

 

Wydaje mi się,że nie uznają reklamacji, powiedzą, że to wskutek niewłaściwego użytkowania obuwia albo inne głupotki wymyślą

Odnośnik do komentarza

Uznają reklamację?

7 kielichów, 2mieczy, as monet, 5 kielichów/mag

 

To cudownie. Pamiętam miałam kiedyś takie fajne butki, które musiałam reklamować, bo przemakały. Chciałam, żeby mi je naprawili, a oni na złość zwrócili mi pieniądze. Zawsze jest na odwrót. Tobie się udało, super. Ale karty dziwne, bo nie wiem gdzie tu jest pozytyw rozwiązania sprawy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja to czytam tak: mag to nowe buty, 7 kielichów to moje oczekiwania spełnione ( ja tą kartę zawsze postrzegam całkiem pozytywnie), as monet to najlepsza opcja dla mnie. 5 kielichów to może ich rozczrowanie? Pani w sklepie powiedziała, że tych butów nikt jeszcze nie reklamował a ona sama ma identyczne i nic się nie dzieje. Jakaś felerna partia widać mi się trafiła.

 

Druga opcja to taka, że w ostatnich dniach jestem trochę osłabiona i jak szłam po odbiór to w sumie obojętne mi było jaka będzie decyzja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...