Skocz do zawartości

identyczne drogi życia


noires

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na dwa pytania, odpowiedzi nie znalazłam w internecie,

po pierwsze: co to znaczy jeżeli dwie osoby maja IDENTYCZNE drogi życia : 8/17/26/35/44/53

po drugie: czy może być taka sytuacja że kogoś nie znam osobiście ale na podstawie jego daty urodzenia i imienia i nazwiska wyliczyłam że jest to związek karmiczny, jak to jest w ogóle możliwe skoro dwie osoby nie znają się osobiście???? czy to oznacza że poznały się w poprzednim wcieleniu lub poznają się w tym wcieleniu? a być może poznają się jeszcze w następnym wcieleniu, ot moje małe dygresje :P

Jeśli ktoś będzie umiał odpowiedzieć na te pytania to będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale co to oznacza w przypadku jak ja tej osoby nie znam,

chodzi mi dokładnie o to "jak interpretowac takie same cyfry drogi zycia dla dwoch osob ktore sie nie znaja" ooo nareszcie jakos to sformułowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam milo, mam pytanie... poznalam rok temu dziewczyne duzo mlodsza ode mnie 10.7 1992 moja data 28.01.1971 ...ode pierwszego wejrzenia cos poczulam tzn. przyciaganie, nie potrafie tego wyjasnic. Poznalysmy sie blizej, narazie piszemy do siebie, znajomosc sie rozwija. Okazalo sie ze Ona ma identyczna droge zycia z podliczbami jak moja. Co to moze oznaczac dla nas?....czy mamy cos razem do przepracowania?.....szukalam w necie informacji na temat tych samych dróg zyciowych ale niewiele sie dowiedzialam praktycznie nic. Proszeeee bardzoooo o jakiekolwiek informacje na ten temat ....bardzo mi na tym zalezy bede wdzieczna za pomoc. Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie trzeba żadnych kursów numerologicznych, żeby odpowiedzieć na to proste pytanie. Otóż jesteś dla swojej młodszej znajomej potencjalnym przewodnikiem, masz unikalną okazję podzielić się swoim doświadczeniem, a jednocześnie przemyśleć własną przeszłość. A kto zna swoją przeszłość, ten łatwiej orientuje się w teraźniejszości i... przewiduje przyszłość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...