Jump to content

Luty 2015 (ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Matka - żona - pracownik :)

ogólna aura :

Król Mieczy - Rycerz Buław - Słonce - 4 Monety

Znowu ten nieszczęsny pan S ( Król Mieczy) ale cos sie zmieni ( Rycerz Buław) rozjasni, wyjasni, lub zmienie swoje myslenie ( słonce) i bede pilnowac tego co mam, posiadam...mozliwe ze nadal bede inwestowac w mieszkanie :) ( 4 Monety)

Spotkanie z rodzinką ? ( Rycerz + słonce)

uczucia:

2 buław - Rydwan - Kochankowie

W uczuciach jakby cos ruszyło, ale czekaja mnie jednak jakies wybory. Na poczatku jakaś niechęć, brak radości( 2 buław), ale potem juz poleci...zaangażowanie i bycie razem( VII +VI)

niespodzianka:

Kochankowie - 9 Monet - Król Mieczy

Hmm..mozliwe ze zakoncze stare sprawy ( 9 Monet) z panem S ( król Mieczy)

Albo...czeka mnie jakas przyjemna niespodzianka , nastąpią pozytywne zmiany w relacjach z Q Mieczy.

to co nieoczekiwane:

Wieża - Diabeł - 3 Monety

Coś sie posypie i to zdrowo, gwałtownie, cos co z mozołem budowałam.Moze to byc tez przełom w moim zyciu , bardzo kuszacy, który jednak bedzie miał pozytywny wymiar.

to co oczekiwane :

10 Monet - Król Buław - Kapłan

Korzystne zmiany w rodzinie ( 10 Monet) z pomoca męza ( kapłan) zastanawia mnie ten Q Bulaw...

wazne wydarzenie:

Król Pucharów - 5 monet - Cesarz

ups...chyba bede ratowała za wszelka cenę ( 5 Monet ) jakies relacje z męzczyznami ( Q i Cesarz) albo....nastąpi okres harmoni i spokoju, łacznie z urzeczywistnieniem się moich pragnien.

Edited by Lena75
Guest Euterpe

ogólna aura: Król Mieczy - Rycerz Buław - Słonce - 4 Monety

może Twoja pociecha wyjedzie gdzieś na okres ferii (albo wróci stamtąd...)

jeżeli pojawi się pan S lub myśl o nim i emocje zaczną Cię od wewnątrz szarpać, nawet jak będziesz widziała wszystko czarno na białym, możesz kurczowo trzymać się tego, co już masz, strach przed ryzykiem

przyszło mi też do głowy, że możesz bardzo pogniewać się na kogoś (jakiegoś pana, dziecko)

uczucia: 2 buław - Rydwan - Kochankowie

cały miesiąc może upłynąć w wahaniach, przemyśleniach, planowaniach; niepokojąca myśl o czymś/kimś nie prędko Cię opuści

niespodzianka: Kochankowie - 9 Monet - Król Mieczy

odwiedziny krewnego

może podwyżka/premia w pracy u Ciebie lub małżonka

kupno czegoś, co sprawi przyjemność

to co nieoczekiwane: Wieża - Diabeł - 3 Monety

krok wstecz, niemiła niespodzianka w pracy, złe podszepty znajomych

to co oczekiwane: 10 Monet - Król Buław - Kapłan

stabilność przy swoim mężu czy stanowisku w pracy, rady od kogoś, douczanie się, zdobycie nowej informacji od jakiegoś pana (z pracy lub rodziny)

wazne wydarzenie: Król Pucharów - 5 monet - Cesarz

uświadomienie sobie, że brakuje Ci tego, o którym marzysz i jednoczesne uczucie niedostatku w stabilność, rutynie (praca, małżeństwo)

• Maestro

ogólna aura :

nadal S obecny w Twoim życiu, ale na horyzoncie widać jakiegoś pana, który może smalić do Ciebie cholewki,poza tym sytuacja bez zmian, tzn.ciepełko domowe

uczucia:

ktoś ma Ciebie na oku, możliwe podchody, wybory, romansowanie

niespodzianka:

Ktoś, coś wyjdzie z ukrycia, może faktycznie S da znak zycia

to co nieoczekiwane:

jakiś szok, awantura lub potężne zaskoczenie, cos co Ciebie dobije i w pierwszej chwili pomysllisz, że gorzej być nie może, ale w 3 monet masz poprawę, naprawę tego co było zle

to co oczekiwane :

oczekujesz stabilizacji w domu i wsparcia mężowskiego

wazne wydarzenie:

jest ktoś kto Cię kocha, ale czuje sie przez Ciebie odepchnięty i potrzebuje wsparcia, aby podnieść poczucie własnej wartości

• Like 1

ogólna aura :

Pod dwoma Panami. Stawiam, że ten pierwszy to Twój mąż, drugi S. Jak dla mnie coś ruszy z kopyta, fajne kontakty, sprzyjające okoliczności.

uczucia:

Wybór, wybór i jeszcze raz wybór, do tego możliwy romans.

niespodzianka:

Hm a może coś z Twym lubym ruszy?? Może poprawi się między Wami ( choć nie wiem jakie macie teraz relacje ), ale wg mnie będzie miło właśnie z nim. Może w sprawach łóżkowych coś nowego.

to co nieoczekiwane:

Coś za sprawą czegoś przybierze nowy kierunek. Zostanie to wprawione w ruch i będziesz oczekiwała rezultatów. Nieoczekiwane mogą być zmiany związane z pracą, czy też namiętnością, seksem.

to co oczekiwane :

A może zobaczy, że kręci się inny i on taką przemianę przejdzie, dzięki temu będzie rodzinnie??

wazne wydarzenie:

Może będziesz 'żebrała' o faceta.

• Like 1

ogólna aura :

Tak ogólnie patrząc na wszystkie karty pomyślałam sobie, że powinnaś uważać na pieniądze w lutym. Wydaje mi się, że ten temat jakoś mocno się zaznaczy w tym miesiącu.

uczucia:

2 buław - Rydwan – Kochankowie

Ja tu rozruchu nie widzę. Dokładnie każda karta w tym rozkładzie mówi o rozdarciu i wahaniach, rozważaniach, rozkminkach. Dla mnie tu widać stanie w rozkroku. Suma diabeł. Spokoju Lena w lutym nie zaznasz. Będzie Cie ciągnęło w wiadome rejony :-P.

niespodzianka:

Pierwsza myśl- dowiesz się, że ten S. jest sam. Druga jak spojrzałam na pozycję nieoczekiwane- niespodzianka będzie dotyczyć kwestii finansowych, jakieś rozterki w tym temacie mogą się pojawić. Jakby na coś była skucha i zastanawianie się czy w to inwestować. Ewentualnie – prezent od mężczyzny.

to co nieoczekiwane:

Zawsze jak w moich kartach pokazuje się 3 denarów to sytuacje dotyczą pracy-albo zawodowej albo takich konkretnych czynności wykonywanych np. w domu. I wydaje mi się, że w tym obszarze coś istotnego się podzieje. Wieża z diabłem nie podoba mi się. Jakieś napięte nerwowe sytuacje w pracy lub czymś co ma związek z wynagradzaniem. Ten remont już skończyłaś? Tu bym uważała chyba- jakość pracy, chłopcy z ekipy remontowej- takie miałam skojarzenia.

to co oczekiwane :

10 Monet - Król Buław – Kapłan

Czyli to czego Ty oczekujesz? Jeśli tak to tu pomyślałam, że jest oczekiwanie tego, że w Twojej zastanej, trochę nudnej rzeczywistości (10 monet+kapłan) pojawi się element (ktoś lub coś-buławiany) wprowadzający trochę życia.

ważne wydarzenie:

Król Pucharów - 5 monet – Cesarz

Tu znowu mi się jakieś straty finansowe skojarzyły. Albo po prostu duże wydatki np. po to żeby Cię uszczęśliwić ;-).

Inny kierunek- Ty zatrzaśnięta między dwoma facetami w nie najlepszej kondycji psychicznej. Taka sytuacja w tych kartach mi się jawi, że nadmiar może jednak dawać poczucie ubóstwa; dwóch facetów, a jednak brak wszystkiego co cieszy i udręka.

Matka - żona - pracownik :)

ogólna aura :

Znowu ten nieszczęsny pan S ( Król Mieczy) ale cos sie zmieni ( Rycerz Buław) rozjasni, wyjasni, lub zmienie swoje myslenie ( słonce) i bede pilnowac tego co mam, posiadam...mozliwe ze nadal bede inwestowac w mieszkanie :) ( 4 Monety)

Spotkanie z rodzinką ? ( Rycerz + słonce)

Jakies starcie z negatywnie nastawionym do ciebie osobnikiem, taka intensywna kłótnia, a potem trzymanie sie tego co masz i zadowolenie z tego.

uczucia:

W uczuciach jakby cos ruszyło, ale czekaja mnie jednak jakies wybory. Na poczatku jakaś niechęć, brak radości( 2 buław), ale potem juz poleci...zaangażowanie i bycie razem( VII +VI)

Wyczekiwanie, dawanie komuś znaków, sygnałów żeby coś ruszyło z miejsca, żeby ktoś podjął decyzję.

niespodzianka:

Albo...czeka mnie jakas przyjemna niespodzianka , nastąpią pozytywne zmiany w relacjach z Q Mieczy.

Podjęcie decyzji przy której będziesz kierować się własnym interesem

to co nieoczekiwane:

Coś sie posypie i to zdrowo, gwałtownie, cos co z mozołem budowałam.Moze to byc tez przełom w moim zyciu , bardzo kuszacy, który jednak bedzie miał pozytywny wymiar.

Takie jakby cofnięcie się i zajęcie się czymś od nowa, tak mi się skojarzyło, że coś sobie zaplanowałaś ale nie wyjdzie więc podejmniesz jeszcze jedną próbę ale innymi metodami

to co oczekiwane :

Korzystne zmiany w rodzinie ( 10 Monet) z pomoca męza ( kapłan) zastanawia mnie ten Q Bulaw...

Zmiany takie domowe, korzystne

wazne wydarzenie:

ups...chyba bede ratowała za wszelka cenę ( 5 Monet ) jakies relacje z męzczyznami ( Q i Cesarz) albo....nastąpi okres harmoni i spokoju, łacznie z urzeczywistnieniem się moich pragnien.

tak samo jak tobie mi się skojarzyło ratowanie czegoś do czego jesteś przywiązana za wszelką cenę

tak samo jak tobie mi się skojarzyło ratowanie czegoś do czego jesteś przywiązana za wszelką cenę

• 2 weeks later...
to co nieoczekiwane:

Wczoraj zadzwonił do mnie tata że babcia chce ze mną rozmawiac na temat przyjazdu mojego i córki do niej. Przeczuwajc co mi babcia powie, zapytałam taty czy gdyby sie okazalo ze babcia nie da rady nas przyjąc to czy znajdzie sie miejsce u niego. Usłyszalam ze nie ma miejsca.

Babcia przekazała mi wiadomosc ze zle sie czuje i chyba bedzie trzeba zrezygnowac z wizyty ( dodam ze miałam jechac 24 lutego i dosłownie na 3 dni)..Nieco pózniej zadzwoniła żona mojego taty i przestawiła prawdziwy powód decyzji babci- jej córka ( a moja CIOCIA) nie życzy sobie naszej wizyty....dodając równiez zebym przemyslała decyzje i jednak przyjechała do nich.

No cóz...rodziny sie nie wybiera...żal mi tylko mojej córki , bo chciałam zeby utrzymywała kontakt ze swoim dziadkiem i prababcią.

Jestem zła i rozżalona , ale powoli zaczynam mieć "wyjeb...e"...nie to nie...wiecej mnie, nas nie zobaczą.

wazne wydarzenie:

Kocham i tęsknie za moim tatą, ale jego zachowanie mnie dobiło....

Edited by Lena75
  • 3 weeks later...

ogólna aura :

niespodzianka:

to co nieoczekiwane:

akcja z wyjazdem do rodziny...:/

to co oczekiwane :

Korzystne zmiany w rodzinie ( 10 Monet) z pomoca męza ( kapłan)

wazne wydarzenie:

....nastąpi okres harmoni i spokoju, łacznie z urzeczywistnieniem się moich pragnien.

Dokładnie....nadal inwestowałam w mieszkanie , ale na szczescie to już koniec :) Z panem S wyjasniła sie sytuacja o tyle o ile ,ze wiem dlaczego tak sie zachowuje ( zły wpływ jego narzeczonej) i ze nie tylko mnie tak traktuje podle.I w gruncie rzeczy ta swiadomośc pozwala mi na spokojniejsze zapomnienie o nim :) W domu i w relacjach z męzem wszystko w porzadku :) Musze przyznac ze mimo akcji z wyjazdem do rodziny , to jeden z lepszych miesiecy z ostatnich :)

ogólna aura: Król Mieczy - Rycerz Buław - Słonce - 4 Monety

jeżeli pojawi się pan S lub myśl o nim i emocje zaczną Cię od wewnątrz szarpać, nawet jak będziesz widziała wszystko czarno na białym, możesz kurczowo trzymać się tego, co już masz, strach przed ryzykiem

uczucia: 2 buław - Rydwan - Kochankowie

cały miesiąc może upłynąć w wahaniach, przemyśleniach, planowaniach; niepokojąca myśl o czymś/kimś nie prędko Cię opuści

niespodzianka: Kochankowie - 9 Monet - Król Mieczy

odwiedziny krewnego

może podwyżka w pracy u Ciebie

to co oczekiwane: 10 Monet - Król Buław - Kapłan

stabilność przy swoim mężu czy stanowisku w pracy

wazne wydarzenie: Król Pucharów - 5 monet - Cesarz

uświadomienie sobie, że brakuje Ci tego, o którym marzysz i jednoczesne uczucie niedostatku w stabilność, rutynie (praca, małżeństwo)

ogólna aura :

nadal S obecny w Twoim życiu, poza tym sytuacja bez zmian, tzn.ciepełko domowe

to co nieoczekiwane:

jakiś szok, awantura lub potężne zaskoczenie, cos co Ciebie dobije i w pierwszej chwili pomysllisz, że gorzej być nie może, ale w 3 monet masz poprawę, naprawę tego co było zle

to co oczekiwane :

oczekujesz stabilizacji w domu i wsparcia mężowskiego

ogólna aura :

Tak ogólnie patrząc na wszystkie karty pomyślałam sobie, że powinnaś uważać na pieniądze w lutym. Wydaje mi się, że ten temat jakoś mocno się zaznaczy w tym miesiącu.

uczucia:

2 buław - Rydwan – Kochankowie

Ja tu rozruchu nie widzę. Dokładnie każda karta w tym rozkładzie mówi o rozdarciu i wahaniach, rozważaniach, rozkminkach. Dla mnie tu widać stanie w rozkroku. Suma diabeł. Spokoju Lena w lutym nie zaznasz. Będzie Cie ciągnęło w wiadome rejony :-P.

to co oczekiwane :

10 Monet - Król Buław – Kapłan

Czyli to czego Ty oczekujesz? Jeśli tak to tu pomyślałam, że jest oczekiwanie tego, że w Twojej zastanej, trochę nudnej rzeczywistości (10 monet+kapłan) pojawi się element (ktoś lub coś-buławiany) wprowadzający trochę życia.

Podjęcie decyzji przy której będziesz kierować się własnym interesem

Zmiany takie domowe, korzystne

Edited by Lena75