Jump to content

Zdaje maturę, czy to ma jakiś związek?


GieKa

Recommended Posts

Śniło mi się że jestem w sali gimnastycznej w szkole i razem z kumplami gram jakichś turniej kosza. Chociaż trener wziąl mnie bo nikogo innego nie było a ja nie gram w kosza byłem bardzo dobry. Najpierw był mecz z chłopakami wygraliśmy, potem przeciw dziewczynom też wygraliśmy. Skutecvznie broniłem kosza, trafiłem pięknego kosza, a potem trener mnie do drużyny wciągnął i mówił że jedziemy na bilard pograć całym zespołem. W tej chwili przypomniało mi się że u mnie na dzielnicy kolega ro i domówke i tam miałem być. I się skończyło.Co to może znaczyć? bo zupełnie nie mam pojęcia. z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

wg mnie masz jakieś problemy (w nauce, szkole, rodzinne czy uczuciowe) potrzebujesz słów docenienia i pocieszenia, chcesz być zauważony. Np. uważasz ze jakiś twój znajomy ma lepiej, dobrze mu się wiedzie i jest doceniany...też tak chcesz, tez potrzebujesz słów otuchy.

Link to comment
Share on other sites

z maturą ma taki związek...że marzysz, pragniesz już mieć ją za sobą, zdaną i to dobrze. Żeby inny (np. rodzice) byli z ciebie dumni.

Link to comment
Share on other sites

no w śnie było jeszcze pare innych sukcesów o których nie wypada mi tu pisać, taki jakby pasmo sukcesów.Ale nie moge sie zgodzić z Twoją intepretacją, ponieważ niczego nikiomu nie zazdroszcze, ani pod wzgledem materialnym ani dziewczyny etc . Robie muzyke od niedawna i chce być lepszy ale nie mam zadnych wzorców którym chciałbym dorównać, mam własną technike etc i chce byc w niej coraz lepszy, ale to chyba sie zaden sposob do snu nie odnosi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...