Skocz do zawartości

Czy zdałam? Weryfka dziś wieczorem lub jutro rano. (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tak... było kiepsko, dopiero pod koniec Pani usiadła więc ściągi poszły w ruch. Niby odpowiedziałam na wszystko, ale koleżanka też i nie zdała ( jej już sprawdziła ). Pani wymaga książkowych definicji, własnych słów nie uznaje.

Akurat z tego egzaminu będę w pełni zadowolona z 3.

 

Czy zdałam egzamin?? śmierć, 9pucharów, umiarkowanie, rycek pucharów

Po tych kartach bym stwierdziła, że tak. Śmierć wskazuje na ruszenie z kopyta po zawieszeniu ( czyli przez 35min siedziałam, a działałam przez ostatnie 10min egzaminu ).

 

 

Ale i tak mam wrażenie, że będzie soczysta jedyneczka.

Edytowane przez pretoria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Umiarkowanie to wstrętna karta... Wydaje mi się, że niestety Ci się nie uda.

Choć masz nadzieję - rycek, ze minimalnie ale zaliczysz(9 kieli) ale umiarkowanie wstrzymuje jak na moje oko.

 

Jednak trzymam kciuki.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Sama nie wiem, troche jakbys sie spodziewala czego innego, a inna ocena wyszla.

Moze po prostu nie da jeszcze oceny teraz, chyba ocena nie bedzie tak dobra, a ty mozesz byc rozzalona.

Nie wiem czy jakas poprawka sie nie szykuje, ale tez nie twuerdze stanowczo ze nie zdalas.

Odnośnik do komentarza

Wiara czyni cuda, NAPRAWDĘ! Uwierz w to, że zdasz, a tak się stanie. Musisz być o tym przeświadczona. To działa! :-)

Wiem to po sobie. Każde zwątpienie zawali sprawę, myśl pozytywnie. Cuda się zdarzają ;-) Raz jeszcze powodzenia !

Odnośnik do komentarza

Ja bym jednak po tych kartach powiedziała, że zdasz, bo z kolei u mnie najważniejsze jest to co jest po Śmierci (więc jeśli jest na pozycji I to może być zdane lub nie, a jeśli na ostatniej to wówczas odp jest na "nie").

Oddychaj ;)

Odnośnik do komentarza

właśnie chciałam napisać, że jak pojawia się śmierć, to zawsze wypada niezdany egzamin. Kładłam już setki razy karty na egzaminy i ile razy wypadła śmierć czy to na początku, czy w środku czy na końcu egzamin był oblany.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie :D Bo to zerówka była, także mam szanse w 1terminie i w sesji poprawkowej, dopiero wtedy 2 i pół stówki :D Ale możesz już zacząć zbierać :lol:

 

Czyli jeszcze około 2 darmowych prób :P

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Jeszcze nie :D Bo to zerówka była, także mam szanse w 1terminie i w sesji poprawkowej, dopiero wtedy 2 i pół stówki :D Ale możesz już zacząć zbierać :lol:

 

Czyli jeszcze około 2 darmowych prób :P

 

Dziecko, weź się za naukę, bo mnie do ruiny doprowadzisz!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...