Jump to content

Jagodowy czerwiec na talii ' prawo przyciagania'

JagodowaTruskawka

Recommended Posts

Studentka, pracuje, projektuje lazienki- zlecenia nieregularne, mam kogos - czekam na niego, lezy w szpitalu, od 3 tyg nie mielismy kontaktu bo przewiezli go :(

Posiadam dosyc nowa talie, gdzie symbole sa pozmieniane dlatego umieszczam zdjecia . W domu obecnie walcze o zakup biezni ;) Tzn za swoje pieniadze, ale mamie sie nie podoba moj pomysl :)

Ogolna aura - 5 buław, 10 pucharów, Umiarkowanie - Ogolnie pozytywnie. Na poczatku troche nerwowo, bez wroga i celu. Ale tez bez nadmiaru. Posiedze w domu, odpoczne.

13292862f734fba1.jpg

Praca krolowa denarow, 9 mieczy, Krolowa mieczy -W denarowej widze moja wolną rekę tworzenia, ale w 9 mieczy i Mieczowej, ze nie bede miala za wiele tych zlecen co spowoduje nerwowke. Ale mozliwe tez jest, ze pojawia się zmiany w projektach, jakis meczacy klient.

1329287b1b331282.jpg

Finanse 10 bulaw - Zrealizuje moj planowany zakup :)

132928818e09a2f3.jpg

Uczucia Krolowa Buław, Król denarów, Słońce - Doczekam sie w koncu mojego polamanca

1329289d03710df4.jpg

Otoczenie Śmierć - Bardziej sie na mnie otworzy, serdeczniej, pozytywniej. Mimo ze karta to smierc, czuje tu pozytywny wydzwiek.

1329290d382f5465.jpg

Rodzina 7 buław - Albo oni, albo ja beda mieli na glowie duzo pracy

1329291fa72c81d6.jpg

Niespodzianka Sąd ostateczny, Krolowa pucharów, Diabeł - Odzew ze strony osoby na ktora czekam.

13292921bbf923e7.jpg

Co robic 5 pucharów kwitnac i realizowac swoje cele, cieszyc sie zyciem, mimo ze moze tu sie pojawic samotnosc

1329293e703e1868.jpg

Rada od kart 3 mieczy, 3 buław, 10 Denarów oderwij sie od tego co cie ogranicza, i zasiej plony ktore bedziesz potem zbierac, swoje cele i marzenia.

132929492137b8c9.jpg

Studentka, pracuje, projektuje lazienki- zlecenia nieregularne, mam kogos - czekam na niego, lezy w szpitalu, od 3 tyg nie mielismy kontaktu bo przewiezli go :(

Posiadam dosyc nowa talie, gdzie symbole sa pozmieniane dlatego umieszczam zdjecia . W domu obecnie walcze o zakup biezni ;) Tzn za swoje pieniadze, ale mamie sie nie podoba moj pomysl :)

Ogolna aura - 5 buław, 10 pucharów, Umiarkowanie - Ogolnie pozytywnie. Na poczatku troche nerwowo, bez wroga i celu. Ale tez bez nadmiaru. Posiedze w domu, odpoczne.

13292862f734fba1.jpg

Praca krolowa denarow, 9 mieczy, Krolowa mieczy -W denarowej widze moja wolną rekę tworzenia, ale w 9 mieczy i Mieczowej, ze nie bede miala za wiele tych zlecen co spowoduje nerwowke. Ale mozliwe tez jest, ze pojawia się zmiany w projektach, jakis meczacy klient.

1329287b1b331282.jpg

Finanse 10 bulaw - Zrealizuje moj planowany zakup :)

132928818e09a2f3.jpg

Uczucia Krolowa Buław, Król denarów, Słońce - Doczekam sie w koncu mojego polamanca

1329289d03710df4.jpg

Otoczenie Śmierć - Bardziej sie na mnie otworzy, serdeczniej, pozytywniej. Mimo ze karta to smierc, czuje tu pozytywny wydzwiek.

1329290d382f5465.jpg

Rodzina 7 buław - Albo oni, albo ja beda mieli na glowie duzo pracy

1329291fa72c81d6.jpg

Niespodzianka Sąd ostateczny, Krolowa pucharów, Diabeł - Odzew ze strony osoby na ktora czekam.

13292921bbf923e7.jpg

Co robic 5 pucharów kwitnac i realizowac swoje cele, cieszyc sie zyciem, mimo ze moze tu sie pojawic samotnosc

1329293e703e1868.jpg

Rada od kart 3 mieczy, 3 buław, 10 Denarów oderwij sie od tego co cie ogranicza, i zasiej plony ktore bedziesz potem zbierac, swoje cele i marzenia.

132929492137b8c9.jpg

Dobrze, że napisałaś co znaczą te karty, bo tak to w życiu bym się nie połapała xD

ogólna aura- będzie trochę stresu może właśnie w domu, ale nic straszne się nie wydarzy

praca- ktoś może dać Ci w kość albo ktoś Cię wkurzy

finanse- tak, coś sobie kupisz drogiego

uczucia- doczekasz się połamańca, otoczysz go ciepełkiem jak wróci

otoczenie - utniesz kontakty

rodzina - 1 karta to trochę za mało, raczej obstawiam tu, że będziesz odpierała czyjeś argumenty albo zalecenia

niespodzianka - nie wiem dlaczego ale przyszła mi tu myślę o czyjejś ciąży xD

co robić - wyciszyć się

rada kart- odetnij się od wszystkiego, wycisz i zrób przede wszystkim coś dla siebie. Zafunduj sobie coś.

Czerwiec?

Ogolna aura - 5 buław, 10 pucharów, Umiarkowanie

Trochę pracy, trochę spokoju z przewagą chillu, spokoju, ładu i składu.

Praca krolowa denarow, 9 mieczy, Krolowa mieczy

Trochę zleceń będzie, ale też coś cięższego i tutaj nie wiem, czy projekt, z którym będziesz miała problem czy zleceniodawca wymyśli TAKIE rzeczy, że będzie ciężko sprostać. Ale w denarowej widać ładną organizację pracy.
Finanse 10 bulaw
No spłuczesz się z kasy i może być cienko, a to za sprawą większego wydatku ;)

Uczucia Krolowa Buław, Król denarów, Słońce

Ty nie będziesz miała raczej czasu na romansowanie teraz. Sporo pracy i własnych postanowień będziesz próbowała zrealizować. W Słońcu ktoś tam może się pojawić ale nie będzie to wielki romans tylko taka ‘lepsza’ znajomość.

Otoczenie Śmierć

Coś się zakończy na plus dla Ciebie.

Nie będziesz miała czasu za bardzo na kontakty towarzyskie i mogą one trochę ‘obumrzeć’.

Rodzina 7 buław

No tutaj sporo pracy i dla Ciebie i dla nich, raczej każdy zajęty sobą.

Niespodzianka Sąd ostateczny, Królowa pucharów, Diabeł

Poczujesz, ze masz siłę, taki power. Masz cel (chyba ta bieżnia ;)))) i będziesz mocno oj mocno próbowała go osiągnąć.

Co robic 5 pucharów

Tutaj obrazek mnie trochę pogubił :/ wiec wybacz, nie zinterpretuję.

Rada od kart 3 mieczy, 3 buław, 10 Denarów

Rób swoje, dąż do celu a los będzie Ci sprzyjał ;) i nie przejmuj się gadaniem ludzi.
  • 4 weeks later...

weryfikacja

Ogolna aura - 5 buław, 10 pucharów, Umiarkowanie - 5 bulaw pokazalo zdecydowanie moj wulkan zlosci i gniewu. Potem nadeszlo uspokojenie i postawa w ktorej nie przejmowalam sie za wiele. Siedzialam duzo w domu, ale zajmowalam sobie czas na rozne sposoby

Praca krolowa denarow, 9 mieczy, Krolowa mieczy - Na poczatku mies dostalam 4 zlecenia. 3 mialam na raz do zrobienia co wiazalo sie z duza iloscia nerwow, do tego bylo kilka poprawek . Jedno zlecenie bylo szczegolnie paskudne, bo klientka zmieniala ciagle projekt i wizualnie bylo coraz gorzej.. tak slabego miesiaca jeszcze nie mialam.

Finanse 10 bulaw -Nie zrealizowalam mojego celu, kase trzymam mocno i zbieram nadal.

Uczucia Krolowa Buław, Król denarów, Słońce - Tu nijak karty nie pasuja. Odkrylam ze Pan internetowy z ktorym mam kontakt od lipca 2014 wyslal mi nie swoje zdjecia i przez dlugi czas kilku mies nie wyjawil prawdy. Byla wielka burza z mojej strony, potem jego jeszcze wiecej przeprosin. On teraz robi wszystko, zeby naprawic to co zepsul a ja nie wiem co robic i potrzebuje duzo czasu na przemyslenia.

Otoczenie Śmierć - W tym miesiacu mialam wrazenie, jakby wszystko dookola mnie zmienialo sie na lepsze. Paradoksalnie mimo tej sytuacji z panem, jestem szczesliwa i mam wiecej energii. Codziennie z przyjemnoscia odkurzam caly dom i myje podlogi i nawet jakos zdrowiej sie odzywiam. Mam w sobie wiecej optymizmu i checi do nauki.

Rodzina 7 buław - Kilka razy wspolnie robilismy pizze i spedzalismy wieczory. Rodzinnie bylo , mily miesiac

Niespodzianka Sąd ostateczny, Krolowa pucharów, Diabeł - Najpierw odnowa kontaktu z Panem a potem odkrycie klamstwa

Co robic 5 pucharów kontemplacja :)