Skocz do zawartości

Czy ja mu się podobam? :)


WróżkaZębuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, dziś coś na luzie. Zakończyłam właśnie długi związek i nie mam ochoty na poważne zobowiązania, póki co, ale postawiłam karty na jednego faceta, z pytaniem 'Czy ja mu się podobam'... no i jestem w kropce :P .

8 kier, 10 trefl, As pik [o]

Walet pik, 7 trefl

8 karo

 

Co sądzicie? [jeśli ktoś potrzebuje tej informacji, jestem numerologiczną 3 ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja :). Mam problem z tym rozkładem, bo nie widzę nigdzie karty króla ani damy, także upa :P , ale spróbuję: w mojej interpretacji pan ów bije się z myślami, są jakieś przesłanki, że jestem dla niego atrakcyjna, np. te ósemki, ale chyba ma z tego powodu jakieś wyrzuty sumienia [jest zajęty, więc tak interpretuję piki]. Walet może też oznaczać myśl o zdradzie, kogoś niewiernego, ale treflowa siódemka i odwrócony as to takie upomnienie dla niego. Tak sądzę, ale mało mam pewności co do tych przemyśleń. Teraz Wy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Nie umiem czytać tego twojego rozkładu, dla mnie jest tu za dużo kart, mi by wystarczyły ze 3 haha :D,

No ponarzekałam to teraz co ja tu widzę, Ta 8 kier piękna ona by mi mówiła, że ty się jemu podobasz, że jesteś taka atrakcyjna dla niego Ale ta ósemka jest jak dla mnie w złym otoczeniu 10 trefl, Walet pik to karty, które mówią nie. Podobasz mu się, ale coś stoi na przeszkodzie. A no teraz doczytałam, że jest zajęty. To wszystko wyjaśnia . Podobasz mu się, ale On nie zrobi nic w tym kierunku, bo ma nieuregulowane sprawy (as pik), i on to odbiera jako zagranie nie fair w stosunku do zobowiązań jakie ma (walet pi, 8 karo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że autorskie rozkłady trudniej interpretować :D, następnym razem położę jakiś dostępny powszechnie, może tę skróconą kabałę, bo mi dobrze gra... No i widzę, że mamy podobne spostrzeżenia po tych kartach... dziękuję :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To się może Tobie nie spodobać...

Owszem, podobasz mu się. I będzie dążył do bycia z tobą blisko, jeśli dasz mu taki sygnał. Ale nic dobrego z tego nie wyjdzie, będą same problemy.

Może nie masz ochoty na poważne zobowiązania, teraz traktujesz to jak zabawę lub okazję o zaspokojenia swoich potrzeb, ale z czasem to Ty niespodziewanie możesz się zaangażować bardziej niż byś chciała, lecz brak panowania nad cielesnością może skończyć się nieprzyjemnie. Może on mieć zazdrosną i awanturną kobietę, która pilnuje swego chłopa i Ci nie popuści. To znaczy nie musi się to skończyć bitwą na parasolki albo bejsbole, chodzi mi o to, że w ostatecznym rozrachunku to Ty polegniesz, nie ona.

Bo z jego strony to głównie namiętność i cielesność, nie ma zamiaru rezygnować z tego, w czym tkwi ale nawet gdyby chciał, to wtedy będzie to odwlekał w nieskończoność i pięknie przy tym w tym trójkąciku kłamał, obu paniom. Możecie się zabawić we dwójkę, ale to pozostawi Ci niesmak i rozczarowanie, to będzie ból z własnej winy.

Może też skończyć się 18 letnią przynajmniej niewolą.

On Ci może opowiadać różne bajki, po to, żeby Cię zaciągnąć tam gdzie my wiemy a inni się domyślają :zeby_na:

Poza tym obie 8 oznaczają silne emocje, nawet może być wam nieźle w tym meblu, ale związek na dłuższą metę nie będzie satysfakcjonujący ani szczęśliwy.

A 10 trefl wskazuje nie tylko na "awanturę" i "walkę" (a walczy się tu fanatycznie i mściwie, co też potwierdza o As pik) ale też na to, że ktoś płacze (albo pytający albo ktoś przez niego) więc zastanów się, zanim cokolwiek zrobisz, zanim wyrządzisz krzywdę sobie lub innej osobie.

 

W konsekwencji przeżyjesz nie tylko rozczarowanie ale też możesz uwikłać się w bardzo nieprzyjemne sprawy. związane i z obecnym jego związkiem i ze swoim własnym życiem. Wstyd, żenująca sprawa, utrata twarzy, awantura, walka, ostrzeżenie, oszukanie, kłamstwo, nie ufaj, nieślubne dziecko, itp. kwiatki zapowiadają te trefle i piki, co przy tych 8 może okazać się czarnym scenariuszem. A planujesz w przyszłości gdzieś wyjazd z tym panem? Bo to tak i na wyjeździe może się dużo zadziać, na przykład na urlopie, na wakacjach, na weekendzie...

No, ale pytanie było czy mu się podobasz, więc jak na wstępie: tak, chętnie by z Tobą tego i tak dalej :zawstydzony: ale uważaj, bo to nie jest dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ismer, kochanie! :D Kwestia jest frapująca o tyle, że mnie do niego też tylko fizyczność, nic więcej... ale fakt: jest dojrzały, majętny, inteligentny - mogłabym się zadurzyć, gdybym nie uważała. I, owszem, ma dziewczynę, dość chyba są ze sobą związani, ale pewności nie mam, bo ją widziałam raz czy dwa tylko... wyjazdu nie planujemy, a jeśli już by miał być, to ja wiem, jakby się skończył, zapewne. Z mojej strony też jest tylko chemia, żadnych tam związków nie chcę... no ale nikomu rozbijać związku też nie. Dziękuję :).

Ps. bitwa na parasolki - <3 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A - ale powiedz, dlaczego koniecznie chciałabyś widzieć w tym układzie Króla lub Damę? Wszak karty miały Ci odpowiedzieć na pytanie, czy mu się podobasz, to co prawda jest mały układ, ale jest z rozwinięciem (znaczy informuje o okolicznościach). I on odpowiada po prostu na pytanie, a to - moim zdaniem - wcale nie przesądza tego, że musi być karta osobowa (sygnifikator). A wręcz jak ich nie ma, to sprawa nie jest za poważna :)

No i tradycyjnie kwestia wykładni - ja używam całej talii i do tego z odwróceniami, a te karty, które wymieniłaś ustawiłam prosto (oprócz Asa), więc przyjęłam, że trefle i piki w tym układzie deprecjonują pozytywne wartości obu ósemek, poza tym co oczywiście same z siebie oznaczają.

 

>>

Ja myślę, że mogłabyś się zadurzyć nawet gdybyś uważała :z_jezorem: Na to nie ma rady. Ja jak byłam młoda i piękna (no może piękna nie, ale młoda na pewno) - miałam coś ze 16 czy 17 lat - patrzyłam jak na kaloryfer na pewnego starszego ode mnie co najmniej o dekadę faceta. I któreś pięknego dnia, akurat jak siedziałam na drzewie a on pod nim przechodził, coś się stało: spodobał mi się i w efekcie zakochałam się w nim jak koszula w tyłku, choć wiedziałam, że "muszę uważać, że nie powinnam, że nie mam szansy być z nim". A chemia też może być niebezpieczna, szczególnie dla babskiego stanu, bo to my bujamy się później z jej ucieleśnieniem, a nie panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak to już jest z facetami - z nimi i bez nich do d*py :P . Widzę, jak działają te piki, widzę, jak się broni przed moimi urokami, chociaż na początku sobie sporo pozwolił... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Dziewczyny, dziś coś na luzie. Zakończyłam właśnie długi związek i nie mam ochoty na poważne zobowiązania, póki co, ale postawiłam karty na jednego faceta, z pytaniem 'Czy ja mu się podobam'... no i jestem w kropce :P .

8 kier, 10 trefl, As pik [o]

Walet pik, 7 trefl

8 karo

 

Co sądzicie? [jeśli ktoś potrzebuje tej informacji, jestem numerologiczną 3 ;) ]

 

wz uważam, ze tak chociz przyprawiasz go o ból głowy i spore nerwy, bo chyba nie wie czy to zbawa czy cos powznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wz uważam, ze tak chociz przyprawiasz go o ból głowy i spore nerwy, bo chyba nie wie czy to zbawa czy cos powznego

 

Prędzej, jak 'nie wie', to raczej 'boi się', żeby to coś poważnego nie było... A niepotrzebnie, bo czysta fizyczność :P Fajny jest i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...