Jump to content

Ciągle w mojej głowie


Dagny

Recommended Posts

Witam.

Ciągle w mojej głowie widzę obrazki z trzech moich ostatnich snów.

1-widzę helikopter ale bez tego ogona,taki mały.jak go zobaczyłam pomyślałam,że ja też, jak mam problem to lubię uciec od miejsca gdzie on mnie spotyka.Pogoda była śliczna,wiem,że był ze mną mój mąż,ale go nie widziałam.Nagle ten helikopter spadł do wody (woda była tuż przed nami,piękna jak niebo),w kabinie siedział młody mężczyzna,widziałam jak rzuca nim w tej kabinie-wszystko było tak blisko i nagle wszystko stanęło-wiedziałam,że umarł.

drugiej nocy następny sen,jest on dość trudny do przedstawienia:

2-w tym śnie zginęłam-nie wiem jak,a jednocześnie byłam moim mężem,uprawiałam seks z moją przyjaciółką z dzieciństwa (jako mój mąż,ale wiedziałam,że to ja) i wiedziałam,że jak ona przestanie doznawać wrażeń to umrze na zawsze (bo to jednak byłam ja).Zagmatwane to strasznie,ale mam nadzieje,że ktoś to zrozumie.

i trzeci:

3-Mój kuzyn czeka na narodziny dziecka (to w ramach wprowadzenia).w moim śnie przyszedł jakiś mężczyzna i powiedział,żę dziś w nocy w mojej rodzinie urodziło się 30 dzieci (w tym dziecko mojego kuzyna-to wiedziałam mimo,że mi tego nie powiedział).kiedy mówił o liczbie dzieci pokazał mi trzy palce i trzymał je na grzebieniu(takim zwykłym prostym,ciemnobrązowym).prawie w tym samym momencie dostałam mmsa od mojej siostry:ona z jej nowonarodzonym synkiem Karolkiem (moja siostra nie jest w ciąży,ma córkę i nie planuje więcej dzieci).

Ciągle widzę obrazy z tych snów,one są takie wyraźne.Zdarzały mi się sny,które coś przepowiadały (i się sprawdziły) ale umiałam je sama zinterpretować,a teraz nie mam pojęcia co myśleć.

Pozdrawiam.

Edited by Dagny
Link to comment
Share on other sites

wniosek ze wszystkich trzech snów:) Jak je przeczytasz kilkakrotnie, zastanowisz się na nimi to sama dojdziesz do takiego wniosku:) Uważam też, że zajdziesz w ciąże w mieisącu nieparzystym.

Link to comment
Share on other sites

Fairy dziękuję pięknie.Po Twoim naprowadzeniu,myślę,że masz rację,ale też jestem pewna ,że sama bym zapowiedzi ciąży z moich snów nie wyczytała :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...