Jump to content

To co tam los nam zesle?

szmergel

Recommended Posts

Witam;)

potrzebuję pomocy w interpretacji

Zadałam kartom pytanie co do rozwoju znajomości z pewnym panem, a konkretnie jak to będzie kiedy wezmę stery bardziej w swoje ręce. Na przedział czasu 6 miesięcy

Karty: 2 Buław, Król Buław, Głupiec

Według mnie wygląda to tak: będzie jakieś spotkanie, może kilka i kurcze nie wiem o co chodzi z tym Królem Buław

Czy facet przejmie inicjatywę, czy może pojawi się ktoś inny?

Głupiec może zwiastować taką niezobowiązującą znajomość

Jak na to patrzycie?

wg mnie 2 buław pokazuje twoje wyczekiwanie dawanie mu znaków żeby coś zrobił, król buław to ty biorąca sprawy w swoje ręce a głupiec że to będzie dla ciebie męczące. Droga po której idzie głupiec jest kamienista a on nie ma butów i jeszcze pies go kąsa.

No jak na przedział pół roku, to takie właśnie za lekkie te karty, odnoszę wrażenie, że nie jesteś jedyna, Pan sobie tak skacze i się rozgląda za pierwszym lepszym łupem... Coś jest możliwe, ale na zasadzie przelotnego bzyku tutaj.

Karty: 2 Buław, Król Buław, Głupiec

Przepraszam ze to pisze , ale odnosze wrazenie ze jestes mu niestety obojetna, owszem w głowie mu "bzykanie" ale ten pan nie jest w stanie dac z siebie wiecej. Na koncu Głupiec...pójdzesz swoją drogą.

Hb Kochankowie/ suma Cesarzowa.

Dokonaj wyboru który Cię zadowoli i da spełnienie

Nie widzę tu rozwoju znajomości. Jeśli jesteście na etapie "obwąchiwania się" to tak pozostanie. Jeśli zrobisz pierwszy krok, żeby to popchnąć do przodu możesz się rozczarować tym panem z jakiegoś powodu. Albo zajęty albo jakiś wsiowy casanova ;-). Sądzę, że dasz sobie spokój.

Głupiec zniszczył całą konstrukcję.

Pozostałe dwie karty oznaczają oczekiwanie (Król Buław) i zobowiązanie (2 Buław), a Głupiec ostrzega przed kłopotliwością z tą sytuacją oraz nakłania byś sobie zwyczajnie odpuściła.