Jump to content

co zrobic by dostać wieksza kase

maja123

Recommended Posts

Co zrobić żeby dostać podwyżkę

9 kielichy

9 bulaw

krolowa bulaw

zagrozic ze odejde.byc uparta.powiedziec ze to mnie nie motywuje. Stagnacja te karty poza ostatnia energiczna krolowa.mize z szefowa pogadac i byc stanowcza.

umowe na wiosne mi przedluza chyba i chcialabym podwyżkę. Nigdy nue prosiłam o nia.ta krolowa to mise byc szefowa. Mam hej lizać tylek ?

Edited by maja123
zagrozic ze odejde.byc uparta.powiedziec ze to mnie nie motywuje. Stagnacja te karty poza ostatnia energiczna krolowa.mize z szefowa pogadac i byc stanowcza.

umowe na wiosne mi przedluza chyba i chcialabym podwyżkę. Nigdy nue prosiłam o nia.ta krolowa to mise byc szefowa. Mam hej lizać tylek ?

Padłem smiley-laughing025.gif Coraz więcej pociech tu smiley-laughing002.gif

Tak mi wygląda, że te dwie dziewiątki wyrażają to, że na teraz osiągnęłaś tyle co jest możliwe w pracy. Jako jedna z mych napotkanych interpretacji 9 Buław to jest watch and wait/obserwuj i czekaj. Królowa Buław zachęcałaby Cię do większego zaangażowania się w swych obowiązkach w pracy, do wywołania większego zainteresowania Twą osobą przez management w Twoim miejscu pracy.

Wiesz, nie musi to koniecznie chodzić o Twe zadania w pracy. Jeśli znasz jakieś inne sposoby na to aby osiągnąć swój cel... to czemu nie? :oczko:

• Maestro

Jeśli pracujesz tak jak piszesz, to to dobrze nie rokuje. Przepraszam za złośliwość, ale ciezko sie czyta.

Zgadzam się z X-latkiem, więcej zaangażowania w pracy i więcej samodzielności w wykonywaniu obowiązków (o czym mówią 9 - tki), więcej ostrożności. Ew.karty mówią, ze za duzo czasu poświęcasz na rozrywkę, plotkowanie itp. (9 kielichów) i powinnaś to zdecydowanie ograniczyć (9 buław). Królowa Buław mówi o inicjatywie z Twojej strony,pokaz, że jesteś warta tej podwyżki i tyle.

• Like 1
Nie wiem co wiecej..mm

co wiecej?

dosc rozmemlania, grzania tylka na bezpiecznej posadzie, bez perspektyw i wyzwan rozwojowych. ( 9 kieli) chwala cie, ze szybko sie nauczylas? to cudownie, ale nudno ( 9 kiel)

w tych kartach wiecej kasy za obecna prace ja nie widze.

Zamknij drzwi za soba, wez sie w garsc ( 9 bulaw) ,

Stan sie kobieta niezalezna mentalnie i finansowo, wykaz sie temperamentem, pokaz, ze wiesz czego chcesz od zycia ( Krolowa bulaw) - Zaloz wlasna dzialalnosc gospodarcza, zamien pasje w dochody.

Powodzenia!

Edited by Lakshmi

Dzieki tej podwyzce i nowej umowie chcialam miec wzgledna stabilizacje zeby urodzić dziecko i wziasc kredyt na mieszkanie.

Moje plany legna w gruzach.

Mam juz swoje lata a nie chce wynajmować i dlatego posada na etacie moze dac mi zdolność na kredyt.

Dzis gadalam z szefem. Mówił ze mnie chce.ze zadowolony jest ze mnie. Ze będzie sie starał dla mnie o kase i umowe ok.ale ze on tez nie decyduje ostatecznie. Ogolnie postawę otwarta wykazywał i chyba życzliwa.

Wiec juz sama nie wiem. ...

Dzieki tej podwyzce i nowej umowie chcialam miec wzgledna stabilizacje zeby urodzić dziecko i wziasc kredyt na mieszkanie.

Moje plany legna w gruzach.

Mam juz swoje lata a nie chce wynajmować i dlatego posada na etacie moze dac mi zdolność na kredyt.

tak nawiasie dodam, ze cienie 9 bulaw to dlugi finansowe, wiec karty te moze przy okazji sugeruja, ze kredyt nie jest najlepszym pomyslem.

Dzis gadalam z szefem. Mówił ze mnie chce.ze zadowolony jest ze mnie. Ze będzie sie starał dla mnie o kase i umowe ok.ale ze on tez nie decyduje ostatecznie. Ogolnie postawę otwarta wykazywał i chyba życzliwa.

Wiec juz sama nie wiem. ...

Boje sie ze moze cos nie umiem zaealczyc o to czy co. Choć działam. Kurde....żeby te 300 netto dali

ogolnie to karty 9 tkowe i krolowa bulaw, doradzaja ci byc bardziej niezalezna i samodzielna, czyli sama musisz sie postarac, bo nic ci samo nie wpadnie do portfela.

Edited by Lakshmi

Śmieszne. Stara juz jestem. Czas pomyśleć o przyszłości.

Wg mnie katy nie sa jednoznaczne. Nie prRkreslaja definitywnie. Pytanie Zadałam co moge zrobić. ..chyba niewiele. Pogadam z nimi jeszcze. I tyle. Zależy mi stabilizacji bo nigdy jej w żadnej pracy nie mialam.

Czyli i do szefa i szefowej iść i truc . gadać o tym. Wywalczyć ? Przekonać

To patrz, żebyś czasem nie podkurzyła ich swoim jędoleniem. 9 Buław mówi jednocześnie też i o cierpliwości.

Jeśli otwarcie szef powiedział Ci, że jest zadowolony z Twej roboty to co tu więcej? Tak jak pisane było wcześniej - ciesz się z tego co masz. A sprawa podwyżki to już siła wyższa. Sam powiedział Ci, że o tym to on nie decyduje.

Tam chata-srata... a to na mieszkaniu już nie idzie żyć normalnie? Miałem kiedyś dom i sprzedałem, poszedłem z powrotem żyć na mieszkanie. Dom to oprócz spłacania kredytu jeszcze dodatkowe wydatki na remonty, naprawy; jeszcze podatek od domu. A i swojego czasu też wpitolić w to trzeba.

Jak dla mnie to szkoda życia na to. Tyle jest ciekawych spraw na świecie przecie oprócz dłubania się przy domu. Jeszcze miałbym życie spitolić na to :szok:

Znam takich tu trochę osób w swoim środowisku; kupili sobie domy (z czasem okazało się, że nie na korzystnych warunkach) i teraz oddają wręcz życie za ten dom. Ciągną po dwie, albo i czasami trzy roboty, w swym wolnym czasie coś tam dłubią przy tych domach... Nieee ja tak siebie nie widzę.

EDIT: A i w sumie dalej gołodupcy ci niektórzy z tymi domami. No chyba żeby wzięli sprzedali te domy to by i znacznie się poprawiło im wtedy. Ale czy to naprawdę warte jest tyle zachodu? - nerwów, spłacania kredytu na czas, dodatkowych wydatków na dom, swojej roboty, swego czasu; przez powiedzmy te 20-25 lat, albo i więcej. Szkoda życia.

Edited by x-latek

Chata znaczy mieszkanie 2 lub jsk będzie tansze 3 pokojowe. Kredyt sie sam spłaci jakos bo chce rynek wtórny i poszukam w miarę przystępne cenie. Poczekam w ciagu mc lub dwóch sie dowiemy co dalej

A ok! No ja nie wiem tak naprawdę do końca o co biega, to okazuje się teraz. Na teraz to nie znam do końca tych polskich realii.

Może i nie powinienem w ogóle zabierać głosu w tym wątku.

Jakkolwiek- Powodzenia!