Jump to content

podwyżka

maja123

Recommended Posts

Jaki efekt osiągnę odnosnie podwyżki gadajac o tym z szefostfem.

4 miecze/ rycerz denarow / 3 bulaw dobralam zeby zobaczyc gdzie patrza te 3 bul. i 8 buław

no nie widac kasy. Raczej moje rozglądam za czyms innym.

Jaki efekt osiągnę odnosnie podwyżki gadajac o tym z szefostfem.

4 miecze/ rycerz denarow / 3 bulaw dobralam zeby zobaczyc gdzie patrza te 3 bul. i 8 buław

no nie widac kasy. Raczej moje rozglądam za czyms innym.

wydaje mi sie, ze ktos Ci powie, ze narazie jeszcze to nie ten czas i nie ten etap na podwyzke

Efekt pt "budżet na ten rok już jest rozplanowany, ale będziemy o Tobie pamiętać w przyszłym"... Takie nic konkretnego. Raczej Twoje rozglądanie się też za możliwością pracy gdzie indziej.

Efekt pt "budżet na ten rok już jest rozplanowany, ale będziemy o Tobie pamiętać w przyszłym"... Takie nic konkretnego. Raczej Twoje rozglądanie się też za możliwością pracy gdzie indziej.

Biore to pod uwage. Bo jak im nie zależy na pravowniku i kasy nie dadzą to po co mi takie cos.skoro mówią z sa super zadowoleni a tu nic. ...

jakby nie karty yo naprawdę bym wierzyła ze dostane kokosy i umowe na nieokreślony bo tak mi obiecywali wcześniej i ciągle powtarzają se super jestem. A karty swoje dupa...

Edited by maja123
Biore to pod uwage. Bo jak im nie zależy na pravowniku i kasy nie dadzą to po co mi takie cos.skoro mówią z sa super zadowoleni a tu nic. ...

Wiesz, Twe nerwy to Ci tu nic nie pomogą. O ile znam życie to nie jest taka pierwsza sytuacja taka jak Twoja. Ten Twój szef bezpośredni nad Tobą mówi Ci co może (jeśli jest naprawdę zadowolony z Ciebie to nie chce naprawdę stracić wartościowego pracownika). Zresztą, powiedział Ci jasno - nie od niego to zależy.

Jak do tej pory widzisz, to przynajmniej w kartach nie ma mowy o podwyżce.

Chyba, że stać Cię na jakąś samodzielną działalność finansową i masz ku temu pewne inklinacje.

Moj facet dziala w branży na działalności. Mogłabym to samo robic bo mam ku temu wiedze ale to praca 24/h przez caly czas. Klienci dzeonia itd. Etat daje mi złudne poczucie stabilizacji i trzyma mnie dlatego zr kredyt chce wziasc. Na działalności nie dadzą mi.

powiedzą CI, że to nie jest odpowiedni czas na podwyżkę bo ... (tu powody) ale uznają, że doceniają się jako pracownika i zachęcą do starania się o podwyżkę w przyszlości :D Coś mniej więcej w takie formie będzie, ale podwyżki nie dadzą.

powiedzą CI, że to nie jest odpowiedni czas na podwyżkę bo ... (tu powody) ale uznają, że doceniają się jako pracownika i zachęcą do starania się o podwyżkę w przyszlości :D Coś mniej więcej w takie formie będzie, ale podwyżki nie dadzą.

Dokladnie tak jak piszesz to się zanosi...

czyli 2015 podwyżki brak. Hmm pytanie co dalej. Czy pisxukam innej czy przeczekam licząc na kase. ...