Skocz do zawartości

Czy to urok miłosny?


lailala

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jestem pod wpływem uroku miłosnego. A oto historia:

Po raz pierwszy spostrzegłam go z daleka w tłumie. Pomimo naprawdę sporej odległości, która nas dzieliła, to wymieniliśmy się spojrzeniami. Pamiętam, że aż się dziwnie poczułam. Potem się okazało, że będziemy mieli okazję widywać się częściej. Kilka miesięcy spokoju, nic się nie działo, normalne relacje, "cześć" - "cześć" i tyle. Nie spodobał mi się, mimo że uznałam go za przystojnego; byłam wtedy zauroczona kimś innym.

Jakoś dwa miesiące temu zauważyłam jakby delikatne "zaloty" z jego strony. Nie były one na szczęście nachalne, bardzo subtelne, wiec nie przeszkadzały mi, raczej myślałam o tym w kategorii, że to miłe. I dalej zajmowałam się tym, który mi się podoba.

Ale niedawno nastąpiła taka dziwna i natychmiastowa zmiana we mnie. Myślę o nim non stop. Nie mogę wybić go sobie z głowy. Co nie robię, to mi się z nim kojarzy. Zamykam oczy - widzę go. Śni mi się... Czuję się jakby mi ktoś go wcisnął do głowy. I to wszystko nastąpiło prawie z dnia na dzień. Nie było powodu żeby mi się "naturalnie" (nie wiem jak to inaczej określić) spodobał, żadna sytuacja, wydarzenie. Nagle po prostu wbił się do mojej głowy.

Proszę więc o pomoc, czy to jest urok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha od razu urok jak ja to kocham . A tak na poważnie to myślisz że rzucenie na kogoś uroku to taka łatwa sprawa ? No fakt jest łatwa ale dla osoby która ogarnia magie i sporo ćwiczyła jednak w tym wypadku wydaje mi się że po prostu zastosował kilka zacnych sztuczek psychologicznych (właśnie subtelnych) zapoznaj się najlepiej z pojęciami NLP i NLS (polecam książki 21 dni z nlp,5 poziom,sexteacher). Mógł też użyć markowych feromonów na przykład pheromaxu sam go testowałem swojego czasu i efekt bardzo duży (oczywiście wiadomo że trzeba zadbać o składowe dobry perfum na przykrycie,być czystym,zadbanym,nosić fajne ciuchy ogólnie dobrze się prezentować ) a jeśli chodzi o feromony to właśnie tak one działają nagle nie potrafisz nie zwracać na daną osobę uwagi i nie wiesz czemu i na pewno są prostsze w użyciu niż urok wystarczy mieć 300 zł by je kupić :)

Edytowane przez nepi94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczki psychologiczne jeszcze lepsze niz feromony.

Dziei.ki nim zdobywamy wladze na swiatem:hipnoza:

Jako "seksticzier" :torreador:

Na straganie za to kupimy 30dk magii.za 9,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...