Jump to content

aura dnia 06.02.2015 (ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Matka - żona - pracownik

Rycerz Pucharów - Królowa Pucharów - 2 Pucharów

Oj wygląda na to że to bedzie bardzo emocjonalny dzień. Byc moze spotkanie ,lub rozmowa z jakims facetem nieco mnie " rozstroi "lub poczuję się szczęśliwa i kochana.

Guest gość5

dzien miły i przyjemny pod znakiem zamyslenie, rozmarzenia itp uczuc- z pewnoscia dojdzie do spotkania z kims kto wprawi Cie w stan "upojenia" umysłowego.

tak bynajmniej odbieram te kielichy.

Guest grimmoire

hmm będzie bardzo emocjonalnie, dzień upłynie pod znakiem wiemy kogo ;) wszystko pięknie, gdyby nie rozkład obok ;) powtarzam się, ale wygląda jakby to wszystko miało wrócić, oby nie ;) i czekam na weryfikację

A to jakiś szczególny dzień? Urodziny męża czy coś? Widać z nim spędzone miłe chwile, może gdzieś razem wyjdziecie, albo w domu zorganizujecie sobie przyjemny wieczór :)

Tak jakby wszystko u Ciebie jakoś odżywało, nić porozumienia się pojawiła, fajnie :)

WERYFIKACJA

Tak jak pisałam , dzień był bardzo emocjonalny. Rano rozmawiałm z psibziółką pana S. Jest zaniepokojona tym co się z nim i w jego zyciu dzieje, jest tak pochłoniety swoją narzeczoną ,ze stracił kontakt z wszystkimi przyjaciółmi , nie tylko z nią, co gorsza , bardzo odbija sie to na jego relacjach z dziecmi , które przeciez zawsze były dla niego najważniejsze.Wszyscy uważaja ze bardzo sie zmienił i to na niekorzyść.

To co usłyszałam wybiło mnie z rytmu....byłam przybita i rozbita emocjonalnie, nie dlatego że jest slepo zakochany, ale dlatego że stracił to co było dla niego priorytetem - dzieci.Znam te dzieciaki i widziałam jaki miały świetny kontakt z ojcem...wciąż jest dla mnie nie pojete jak mógł aż tak oddalic sie od nich.

Jednak informacje jakie do mnie dotarły,paradoksalnie spowodowały ze inaczej spojrzałam na S ( wiele stracił w moich oczach) i zaczynam dostrzegac to co mam, jakie mam szczęście obok siebie i zrozumiałam jak dobrą podjełam decyzje.

Rycek Pucharów- S ...Królowa Pucharów - ja,rozwalona Matka Polka...2 pucharów - szczescie i miłosc wokół mnie( popołudnie i wieczór spędzilismy bardzo rodzinnie, miedzy innymi grając w gre planszową ) :):):)

Edited by Lena75
  • Like 1