Jump to content

aura dnia 06.02.2015 (ZWERYFIKOWANY)


Lena75

Recommended Posts

Matka - żona - pracownik

 

Rycerz Pucharów - Królowa Pucharów - 2 Pucharów

 

Oj wygląda na to że to bedzie bardzo emocjonalny dzień. Byc moze spotkanie ,lub rozmowa z jakims facetem nieco mnie " rozstroi "lub poczuję się szczęśliwa i kochana.

Link to comment
Guest gość5

dzien miły i przyjemny pod znakiem zamyslenie, rozmarzenia itp uczuc- z pewnoscia dojdzie do spotkania z kims kto wprawi Cie w stan "upojenia" umysłowego.

 

tak bynajmniej odbieram te kielichy.

Link to comment
Guest grimmoire

hmm będzie bardzo emocjonalnie, dzień upłynie pod znakiem wiemy kogo ;) wszystko pięknie, gdyby nie rozkład obok ;) powtarzam się, ale wygląda jakby to wszystko miało wrócić, oby nie ;) i czekam na weryfikację

Link to comment

A to jakiś szczególny dzień? Urodziny męża czy coś? Widać z nim spędzone miłe chwile, może gdzieś razem wyjdziecie, albo w domu zorganizujecie sobie przyjemny wieczór :)

 

Tak jakby wszystko u Ciebie jakoś odżywało, nić porozumienia się pojawiła, fajnie :)

Link to comment

WERYFIKACJA

 

Tak jak pisałam , dzień był bardzo emocjonalny. Rano rozmawiałm z psibziółką pana S. Jest zaniepokojona tym co się z nim i w jego zyciu dzieje, jest tak pochłoniety swoją narzeczoną ,ze stracił kontakt z wszystkimi przyjaciółmi , nie tylko z nią, co gorsza , bardzo odbija sie to na jego relacjach z dziecmi , które przeciez zawsze były dla niego najważniejsze.Wszyscy uważaja ze bardzo sie zmienił i to na niekorzyść.

To co usłyszałam wybiło mnie z rytmu....byłam przybita i rozbita emocjonalnie, nie dlatego że jest slepo zakochany, ale dlatego że stracił to co było dla niego priorytetem - dzieci.Znam te dzieciaki i widziałam jaki miały świetny kontakt z ojcem...wciąż jest dla mnie nie pojete jak mógł aż tak oddalic sie od nich.

Jednak informacje jakie do mnie dotarły,paradoksalnie spowodowały ze inaczej spojrzałam na S ( wiele stracił w moich oczach) i zaczynam dostrzegac to co mam, jakie mam szczęście obok siebie i zrozumiałam jak dobrą podjełam decyzje.

 

Rycek Pucharów- S ...Królowa Pucharów - ja,rozwalona Matka Polka...2 pucharów - szczescie i miłosc wokół mnie( popołudnie i wieczór spędzilismy bardzo rodzinnie, miedzy innymi grając w gre planszową ) :):):)

Edited by Lena75
  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...