Skocz do zawartości

skrócona kabała - do interpretacji


smerfetka33

Rekomendowane odpowiedzi

-----9 Trefl -------As Karo-----Walet Trefl-------

-----Król Kier------Dama Kier----Dama Trefl-------

-----9 Karo-------Dama Karo----As Karo (o)------

 

 

1.

TO PRZESZŁOŚĆ - Król Kier - jakiś facet, związany z mamusią, wdowiec? dojrzały (choc zadnego wdowca nie kojarzę z przeszłości), zawód miłosny, rozczarowanie

ze skosami - Król Kier i As Karo - wiadomośc dotycząca tego faceta, a z Dama Karo - pryjaciolka, kochanka,

byl jakiss facet i przyjaciolka przekazala jakas wiadomosc o nim, ktora spowodowala ze juz nie jestesmy razem?

 

2. MYŚLI moje - As Karo - pragnienie miłości, spełnienie, jakaś rozmowa,wiadomości

ze skosami - As Karo z Damą Trefl - znowu ta wiadomosc od kobiety (przesladuja mnie te baby) :)

 

3.

PRZYSZŁOŚĆ NAJBLIŻSZA Dama Trefl - kobieta, może moja szefowa wiadomości od niej, dodatkowa praca (choć chyba nic nie szykuje się), dobre prognozy, Kochanka? (tylko, czy ja mam być kochanką? - chyba tak)

 

4.

Tu leża zdarzenia podeptane - Dama Karo - fałszywa koleżanka, nadzieja na dziecko?? znajomość komplikująca zycie

 

5. + 8. Mówi o niespodziance nadchodzącej z przeszłości - 9 Trefl +As Karo (O) -lepsze finanse, choroba, kłopoty, wiadomości o kłopotach, jesli As Karo oznacza pieniadze, to odwrocony to brak pieniedzy? jakies wydatki, 9 Trefl moze wskazywac ze ktos mnie obgaduje, kopie dolki, kombinuje,

 

6. + 7. To zaskakujące zdarzenie którego nie mogłaś się spodziewać ponieważ przychodzi z przyszłości - Walet Trefl +9 Karo opóźnienia w sprawach finansowych, małe pieniądze, prezent, ale 9 Karo jest dobrą karta, tylko ten Trefl to komplikuje,

 

 

ogolnie patrzac to stwierdzam, ze jest strasznie duzo ludzi wokol mnie (prawie same figury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...