Skocz do zawartości

Zrobię horoskop.


SeksownaSkorpionica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Od kilku lat uczę się astrologii. Chętnie poćwiczę sobie opisywanie kosmogramów urodzeniowych na odważnych chętnych.

Dane dla mnie: data urodzenia+miejsce ur. + godzina ur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna propozycja :usmiech:

 

Ja poproszę - 11.06.1977, Warszawa, 4:50 (rano).

 

Cieszę się, że się podoba :)

Nie poruszyłam wszystkich aspektów kosmogramu. Jednak myślę, że poruszyłam najważniejsze kwestie, które można publikować.

Proszę o zestawienie mojego ze stanem faktycznym. Może być na priv. Zapraszam do lektury :)

Dominujący żywioł : Polwietrze. To oznacza, że jesteś: badawcza, komunikatywna, sybtezująca, spostrzegawcza, obiektywna, nieralistyczna, rozmowna. towarzyska. Powietrze bardzo dobrze robi na sprawy intelektualne :)

Słaby żywioł: Woda. opanowany, nieempatyczny, bezosobowy, oderwany, bezosobowy. Osoby takie często zwracają się ku sferom duchowym lub prawdom uniwersalnym. Trudności w kontaktach z własnymi uczuciami oraz wyrażaniu ich. Może prowadzić do związków z osobami nadmiernie emocjonalnymi lub do narkotycznego uzależnienia się od intensywności życia.

Dominująca jakość: Zmienna (nie jest ona jakoś bardzo u Ciebie dominująca, ale zawsze). Wszechstronność, zmienność, niestałość, słaba wola, chętna do pomocy.

Słońce i asc w pyskatych bliźniakach :) I To w koniunkcji do siebie! Słońce w Bliźniętach – wszechstronny intelekt, nonkonformizm, ciekawość świata, powierzchowność, lekkomyślność, nerwowość. Asc Usposobienie towarzyskie, nastawione na komunikację, ale zmienne. Elastyczność. Aktywny umysł sprawia, że są gadułami lub ciągle o czymś myślą, coś analizują, przez co robią wrażenia “zakręconych” i niestabilnych. Ciekawość, inteligencja, potrzeba dostarczania nowych bodźców dla umysłu. Ogólna nerwowość psychomotoryczna. Zazwyczaj posiada wielu znajomych. Są aktywnymi kompanami do rozmów, na każdy temat mają coś do powiedzenia. Mowa szybka, nagłe zmiany tematu. Optymizm, wiara we własne siły, sukcesy towarzyskie, powodzenie, łut szczęścia.HURA!!!

Słońce i Jowisz w XII duchowym domu. skłonność do pracy w odosobnieniu, tendencje do zamykania się w sobie, działalność ukryta, lub nielegalna, zainteresowanie parapsychologią, magią, okultyzmem, przeszkody i utrudnienia, ze strony przeciwników działających niejawnie, praca w więziennictwie, szpitalach, przemyśle spirytusowym, browarnictwie, służba duchowa, praca w instytucjach dobroczynnych, schroniskach, placówkach opieki społecznej. praca intelektualna wykonywana pod przykrywką innego zajęcia zarobkowego, działalność zawodowa wymagająca dochowania tajemnicy i ochrony efektów twórczych przed publicznym dostępem, praca w laboratoriach, zakładach doświadczalnych, służba kapłańska, rola przewodnika duchowego, dochody pochodzące z wykorzystania zdolności parapsychicznych, lub zajęć związanych z ezoteryką.

MC w wodniku. Znów powietrze. MC mówi o tym gdzie chcesz podążać, jak byś chciała się realizować Rewolucyjny, znoszące utarte zasady świata, buntowniczy, Główne zalety Wodniki cenią wolność i indywidualność. Są niezależne i samowystarczalne. Myślą przyszłościowo, wyprzedzają swoją epokę. Mają zdolnośc obiektywnej oceny sytuacji, gdyż potrafią się zdystansować od emocji.Główne wady. Oryginalność i nowatorstwo Wodników może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane jako chłód emocjonalny.

Dsc mówi o osobach jakie lubisz :) Dsc masz w strzelcu, więc lubisz osoby ciekawe świata, energiczne, lubiące podróże, Strzelce są :poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawia, że jesteś miłym towarzystwem. Przez to nawet gdy pozwolisz sobie na nadmierną szczerość (a takt nie jest Ich najmocniejszą stroną), ludzie są w stanie łatwo imi to wybaczyć. Lubisz filozofować i mędrkować. Masz poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Mają wielką potrzebę wolności także w partnerstwie. Głównym motorem ivjdziałania jest poszukiwanie sensu i prawdy.

Księżyc w bojowym baranie :) Jesteś osobą o silnych, spontanicznych, często gwałtownych i nieprzewidywalnych reakcjach. Jesteś bardzo niecierpliwy i ruchliwy, być może trudno Ci dłużej usiedzieć spokojnie na miejscu. Nie znosisz stagnacji i bezruchu, cały czas musi się wokół Ciebie coś dziać. Trudno jest Ci się przystosować do jednostajnej pracy i codziennej rutyny. Wszelkie swoje pragnienia i dążenia chcesz jak najszybciej przełożyć na konkretne działania. Emocje wyrażasz spontanicznie i bezpośrednio, nie umiesz i nie lubisz ich ukrywać. Łatwo i szybko angażujesz się w to, co Cię interesuje, także w związki miłosne ( w tym znaku przypadki “miłości od pierwszego wejrzenia” są dość częste), lecz również szybko ten zapał i zaangażowanie tracisz, jeśli związek lub partner nie okaże się dość ekscytujący i dynamiczny. Bardzo szybko wpadasz w gniew i potrafisz być wtedy bardzo nieprzyjemny dla innych. Jednak złość bardzo szybko Ci przechodzi, a potem dziwisz się, że ktoś jeszcze pamięta wypowiedziane przez Ciebie w złości słowa (często tłumaczysz się przy tym “ja tylko tak mówiłem/am, wcale tak nie myślę”). Warunki w domu rodzinnym prawdopodobnie wpłynęły na wyrobienie w Tobie samodzielności i niezależności. Rodzice mogli zachęcać Cię do wyrażania swojego zdania i podejmowania ryzyka.

Wenus i Mars (Twoja kobiecość i Twój wymarzony partner) w zmysłowym byku i to w koniunkcji. Uczuciowość i przywiązanie nie przeszkadzają zainteresowaniom materialnym. Ważny stan majątkowy partnera oraz wszystko to, co da się podciągnąć (np. zaradność życiowa). Wenus w tym znaku potrafi walczyć wytrwale o swe prawa.Mars wpływa pobudzająco na życie seksualne. Duże zainteresowanie materialne. Upór, nieustępliwość.Wsparcie i uznanie ze strony osób, na których dobrej opinii bardzo nam zależy, ekscytujące doznania i uczuciowe uniesienia, zabawa w doborowym towarzystwie, intymne spotkanie we dwoje.

Lubisz mężczyzn ce****ących się: duża inicjatywa, wysoka aktywność, doskonała przedsiębiorczość, ryzykanctwo, sarkazm, brak ogłady, zapalczywość

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ale fajny poomysł, a można dane na priv ? Jesli tak to ja sie ustawiam w kolejce

 

Miło mi, że się podoba :)

Zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...