Skocz do zawartości

Zajęcia ze studentami - pomocy :P (ZWERYFIKOWANY)


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec lutego zaczynam zajęcia z zaocznymi i karty, które mi wyszły nie bardzo mi odpowiadają... Potrzebuję słów pokrzepienia :lol:

Karty od 9 w górę

 

Jak mi się wydaje, że będzie: As trefl 9 pik Dama kier - karty jednoznacznie wskazują na mój stres, zawsze panikuję, że coś pójdzie nie tak, że coś nie zadziała, że ja nie zadziałam i tak dalej, po prostu same moje czarne myśli i emocje się pokazały

 

Jak będzie dla mnie naprawdę: Dama pik walet kier As karo - no mimo, że część osób będzie starsza ode mnie, to będą mnie tam słuchać, spoko, atmosfera oczywiście na początku nieco sztywna, ale później bardzo miła, serdeczna, będzie ok

 

Niespodziewane: Walet karo Król kier As pik - jezu, coś strasznego formalnego... nie wiem :( No nie mam zielonego pojęcia, jakiś profesor będzie na wizytacji? A może będzie mi zajmował salę i okaże się, że mam problem (ale to wątpliwe, bo jestem wpisana jak trzeba, do sali komputerowej). Ktoś będzie chciał coś formalnego ode mnie, o czym nie mam póki co zielonego pojęcia.

 

Jak się będę czuła po tych zajęciach: 9 trefl 9 kier 10 karo - chyba będę się cieszyć, że to już za mną, ale ta 9 trefl na początku to jakieś takie nie bardzo... coś zaszwankuje na wstępie no i będę to przeżywać :|

yhhh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dzięki grimm! :) Ale zobaczę co dziewczyny powiedzą tu, no i też nie chcę już babrać w to tarota, staram się ograniczać bełtanie w energii do minimum z wiadomych względów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. Wydaje ci się, że będzie straaaasznie :P, patrzysz na to jak na jakąś szansę, nową możliwość ale się boisz o tym mówi mi ta 9 pik przy twoim sygnifikatorze z resztą. Albo może prościej, może te zajęcia spadły na ciebie jakoś niespodziewanie ?

 

2. Trochę sztywno na początku, ale generalnie będzie optymistycznie. Ta dama pik mogła pokazać po prostu, że masz wiedzę na dany temat, ale z drugiej strony jesteś trochę niedoświadczonym waletem kier w tej sytuacji. I tak jeszcze sobie myślę, że ten as karo na końcu może mówić, że finansowo korzystnie na tym wyjdziesz.

 

3. A może jakieś sprawy do pozałatwiania natury papierkowej cię zaskoczą, albo będziesz musiała zdawać jakieś sprawozdania, jakiemuś mężczyźnie, no nie wiem skoro to studenci to pewnie jest jakiś koordynator.

 

4. No fajnie , 9 trefl nie bardzo ale dalsze kart są korzystne, Trochę możesz się czuć podenerwowana, ale przetrawisz to i dojdziesz do wniosku, że było przecież okej, nawet bardzo bo 9 kier az swieci po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

as karo na końcu może mówić, że finansowo korzystnie na tym wyjdziesz.

 

Finansowo wyjdę stratnie, bo zapłacę za paliwo, by się dostać na zajęcia, które prowadzę za free w ramach doktoratu :lol:

 

Co to ich 'niespodziewaności', to prowadziłam je już ze stacjonarnymi i wiedziałam, że i te będą, natomiast tej grupy z zaocznych kompletnie nie znam. Wielka niewiadoma kim są ci ludzie, więc oczywiście liczę na najgorsze :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ok, ale nawet jeśli to as karo jest dobrą wróżbą. A w Niespodziewane jak tak teraz patrzę, mogła też wyjść grupa, że będzie dynamiczna i będzie ci się z nią dobrze pracowało. I na tym koniec moich interpretacji, już wyczerpałam temat. :)) powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aha, potrzebujesz nie interpretacji a słów pokrzepienia?

To proszę bardzo:

 

1) Jest nadzieja, a właściwie to pewność, że przetrwasz zły czas i z pierwszym słowem skierowanym do studentów troska i lęk przejdą jak ręką odjął. Tym bardziej nie ma co panikować, bo na dolegliwości przewodu pokarmowego spowodowane stresem - w tym jego części wydalniczej - jest mnóstwo środków. Przed wyjściem z domu zażyj Stoperan. I na wszelki wypadek weź go ze sobą, to podniesie Twoje poczucie bezpieczeństwa.

 

2) Dama pik, czyli kobitka uważana za autorytet - czyli szanowna pani psor, czyli Ty, nie dość, że wleje żakom do głów olej mądrości, to jeszcze część słuchaczy płci męskiej będzie ją w tajemnicy adorować, w dodatku w domu, ze zdumieniem odkryją, iż mają w sobie talent malarski, bowiem zamiast notatek z wykładów będzie widniało tam odwzorowanie anatomii pani profesor.

 

3) Odkąd to As pik prosty i do tego w dobrym towarzystwie jest straszny? Jak ktoś zajmie Ci salę, to delikatnie, acz stanowczo weźmiesz go za frak i wywalisz, jeśli sama nie dasz rady to pomoże Ci w tym dobrotliwy Król kier, a odbędzie się to w bardzo kulturalnej atmosferze.

 

4) Cieszyć to się będziesz tak bardzo, że aż Cię lekko rozboli głowa, szczególnie po tym, jak wrócisz z imprezy, na której świętowałaś swój sukces.

 

:lol::zeby::lol::zeby::lol::zeby::lol:

 

Pomogło ? :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No MAM NADZIEJĘ, że umieją rysować, to studenci grafiki :lol:

 

A więc Wielka Wróżka Ismer przepowiada, że na tym wykładzie powstanie ARCYDZIEŁO grafiki komputerowej.

Odkryty zostanie talent na miarę co najmniej stulecia, a urocza i fascynująca Pani Psor na wieki wieków przejdzie do historii malarstwa komputerowego XXI w. :zeby_na:

 

I było się czym tak przejmować? Może teraz nawet Stoperan nie będzie potrzebny... Ale na wszelki słuczaj wyjedź wcześniej niż zamierzałaś. I nie zapomnij zatankować :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczymy jakby co to będę siedzieć całe zajęcia na necie i żalić się tutaj... A może to internet nie zadziała? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

nie wiem czemu panikujesz- bedzie dobrze- znajdziesz z ludźmi wspolny jezyk - a po zajeciach ( ktore jak rozumiem prowadzisz)nerwy prezjda i sasa stwierdzisz, zę nie taki diabeł straszny jak myslałas.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przybywa dziecię optymizmu, by pokrzepić Cię na duchu :D

 

Jak mi się wydaje, że będzie: As trefl 9 pik Dama kier

Tutaj odnoszę wrażenie, ze obawiasz się wszystkiego a najbardziej właśnie tłumów, ludzi, nieogarnięcia studentów, nawału pracy. Że nikt nie będzie słuchał a Ty będziesz stałanasrodku Sali jak taka sierotka :D

Jak będzie dla mnie naprawdę: Dama pik walet kier As karo

Będzie zupełnie inaczej, niż się spodziewasz ;) Ludzie Cię bardzo polubią, będą się Ciebie słuchać (jak sama napisałaś), będą widzieli w Tobie jako taki autorytet :P

Niespodziewane: Walet karo Król kier As pik

A ja tu papierków nie widzę, raczej dobre dogadywanie się z ludźmi dookoła. Jakiś młody, ambitny chłopak może Cię właśnie miło zaskoczyć, może ktoś znajomy pojawi się na tych zajęciach?

Jak się będę czuła po tych zajęciach: 9 trefl 9 kier 10 karo

Wg mnie będziesz czuła taki niedosyt, nie do końca zadowolenie z siebie, ze mogłaś powiedzieć / zrobić więcej itd. Ale będziesz też zadowolona, że już koniec hehe :)

 

Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lutego zaczynam zajęcia z zaocznymi i karty, które mi wyszły nie bardzo mi odpowiadają... Potrzebuję słów pokrzepienia :lol:

Karty od 9 w górę

 

Jak mi się wydaje, że będzie: As trefl 9 pik Dama kier - Przepraszam, za wyrażenie ale będziesz s**ała niepotrzebnie żarem. Panikaaaa.

 

Jak będzie dla mnie naprawdę: Dama pik walet kier As karo - Luzik, będziesz Pani której będą słuchać i podziwiać Twą wiedzę. Raczej luźno podejdą do tego. Ty z resztą też jak już tam pójdziesz i usiądziesz.

 

Niespodziewane: Walet karo Król kier As pik - No ja bym Ci powiedziała co, ale sama doskonale wiesz co. Otóż moja droga, ktoś na kim Ci zależy, przyjdzie i powie, że o czymś WIE. Lub jakaś osoba która zna Ciebie i tą osobę, powie Ci że ta osoba o czymś WIE.

 

Jak się będę czuła po tych zajęciach: 9 trefl 9 kier 10 karo - Będziesz chciała jeszcze :D

 

1. Koniecznie musisz mi wysłać te wypociny!

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie zweryfikować, mimo, że zajęcia właśnie trwają :P

 

Jak mi się wydaje, że będzie: As trefl 9 pik Dama kier - karty jednoznacznie wskazują na mój stres, zawsze panikuję, że coś pójdzie nie tak, że coś nie zadziała, że ja nie zadziałam i tak dalej, po prostu same moje czarne myśli i emocje się pokazały

 

Jak będzie dla mnie naprawdę: Dama pik walet kier As karo - no mimo, że część osób będzie starsza ode mnie, to będą mnie tam słuchać, spoko, atmosfera oczywiście na początku nieco sztywna, ale później bardzo miła, serdeczna, będzie ok- na początku to długo czekałam z rozpoczęciem zajęć, ale dla mnie to spoko, atmosfera w porządku, wszyscy są mili, luźno;)

 

Niespodziewane: Walet karo Król kier As pik - jezu, coś strasznego formalnego... nie wiem :( No nie mam zielonego pojęcia, jakiś profesor będzie na wizytacji? - tak pół na pół, otóż niespodziewanie okazało się po pierwsze, że dostałam informację "z góry", że na zajęciach będzie dodatkowy student, który ma tę pracownię zaległą do odrobienia, a po drugie eeee, w grupie mam samych facetów (to dość nietypowe tutaj), tylko dwie laski, aż się dziwnie czuję :P

 

Jak się będę czuła po tych zajęciach: 9 trefl 9 kier 10 karo - chyba będę się cieszyć, że to już za mną, ale ta 9 trefl na początku to jakieś takie nie bardzo... coś zaszwankuje na wstępie no i będę to przeżywać :| - jestem chora, tzn kończy mi się przeziębienie, więc nie czuję się najlepiej, no i to czekanie na początku taka trochę bida, ale poza tym jestem zadowolona (choć tych godzin jest tyleee, że czekam aż się skończy... więc w tej 9 treflowej to właśnie takie zmęczenie)

 

 

Dziś jeszcze "tylko" cztery godziny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...