Skocz do zawartości

Portret psychologiczny


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Lunuś, dziękuję Ci bardzo :kwiatek:

 

Temat założyłam w interpretacji, bo wg mnie da się wszystko zweryfikować - Czarownico jeśli uznasz, że się mylę to przepraszam :D

 

Krótki opis coby było prościej : poznaliśmy się ok. roku temu, wpadliśmy sobie w oko, kontakt się urwał. Po jakichś kilku/nastu miesiacach kontakt się odnowił, spotykaliśmy się, teraz Pan wyjechał na na szkolenie - wraca za 6mcy, wtedy zobaczymy jak relacja będzie się rozwijała. Póki co utrzymujemy kontakt smsowy. Także weryfka maksymalnie do końca roku.

 

1. początek relacji DIABEŁ

Nie wiem jak to ugryźć. Rzekłabym, że seks – ale go nie było, a więc stawiam na to, że poznałam go, gdy miałam trochę promili w sobie lub wpadliśmy sobie w oko, wspólne pożądanie.

2. rozwój relacji SĄD

Wyjaśnienie pewnych spraw.

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Pierwsze co mi przyszło na myśl to ślub :P Ale podziękuję... Może wyciągnięcie nauk z tej znajomości.

4.ew.trudności ŚMIERC

Nieuniknione wydarzenia lub po prostu odcięcie się od siebie.

5 wspólne cele dążenia CESARZOWA

Hm to też karta płodności, może założenie rodziny (? :o) lub najzwyczajniej w świecie jestem egoistyczna w tej relacji.

6 jak będzie się rozwijał związek i jak pokonać ew przeszkody WIEŻA

Nie będzie się rozwijał, powinnam pokonać moje dziwaczne zachowania

7. zadanie związku , po co się spotkaliśmy KSIĘZYC

Żebyśmy mogli sobie pomarzyć :lol:

8 jak wypełnić zadanie UMIARKOWANIE

Pozwolić by toczyło się swoim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

dopiero czytam o portretach i pewnie mylę :] bo to nie ten portret co się wylicza z daty ur. prawda ;] ? no i dałabym do wzajemnej :P

 

Krótki opis coby było prościej : poznaliśmy się ok. roku temu, wpadliśmy sobie w oko, kontakt się urwał. Po jakichś kilku/nastu miesiacach kontakt się odnowił, spotykaliśmy się, teraz Pan wyjechał na na szkolenie - wraca za 6mcy, wtedy zobaczymy jak relacja będzie się rozwijała. Póki co utrzymujemy kontakt smsowy. Także weryfka maksymalnie do końca roku.

 

1. początek relacji DIABEŁ

Pożądanie, przyciąganie, taki ktoś kogo się nie zapomina :)

2. rozwój relacji SĄD

Odrodzenie, urwany kontakt i powrót.

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Skojarzyło mi się, że za którymś razem jak wyjedzie się szkolić a nie będzie tu zobowiązany to na takim szkoleniu może znaleźć kogoś innego. Alternatywa - ślub, ale skoro tak piszesz :]

4.ew.trudności ŚMIERC

Przerywanie znajomości, brak czasu na spotykanie się - wyjazdy.

5 wspólne cele dążenia CESARZOWA

Oboje chcielibyście spełnienia w sferze uczuciowej - bratniej duszy :]

6 jak będzie się rozwijał związek i jak pokonać ew przeszkody WIEŻA

Albo będzie zadomowienie ;) albo... nie, czyli przerwanie cyklu rozstań i powrotów, coś się zmieni.

7. zadanie związku , po co się spotkaliśmy KSIĘZYC

Tu bym widziała marzenia, fantazje i obchodzenie się z nimi, moment kiedy zaczyna na kimś zależeć i działania w tej sprawie, odpowiedzialność za swoje czyny lub czarowanie się, jaki ktoś jest wspaniały, a może nie być skoro jest jak jest, przyciąganie nie tak silne aby zostać, oszukiwanie się, że nie widzimy co tracimy lub nadawanie niesłusznej wartości czemuś, co w rzeczywistości jest zwykłe itp.

8 jak wypełnić zadanie UMIARKOWANIE

Nie szarpać się nadmiernie, rozważyć plusy i minusy, taki bilans da prawdziwy obraz tego, co jest, pozostać w równowadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Skojarzyło mi się, że za którymś razem jak wyjedzie się szkolić a nie będzie tu zobowiązany to na takim szkoleniu może znaleźć kogoś innego. Alternatywa - ślub, ale skoro tak piszesz :]

Szkolenie ma ciągłe, przez pół roku ( być może będzie miał przepustki do domu ), plusem jest brak kobiet na koszarach oraz brak jakichkolwiek przepustek poza teren szkolenia, także poznanie kogoś w tym miejscu odpada ;) Zresztą Pan należy do lepszej wersji facetów i jeśli mu zależy to się trzyma jednej :P

 

7. zadanie związku , po co się spotkaliśmy KSIĘZYC

1.czarowanie się, jaki ktoś jest wspaniały, a może nie być skoro jest jak jest

2.oszukiwanie się, że nie widzimy co tracimy

Jeśli dobrze zrozumiałam to zgadzam się z dwoma sprawami. Pierwsza - ja jestem straszną zołzą, a on to przyjmuje na klatę, druga - przedstawia mnie.

 

Dziękuję :buziak: Z punktem wrócę, bo muszę kilka rozdać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabel- albo te procenty, albo takie "sprawdzanie" swojej mocy, wplywu.

Rozwoj relacji-odnowienie, czyli to co teraz.(odnowiliscie kontakt)

Kaplan- patrzac na inne karty, to tu powody formalne, chyba wlasnie to szkolenie.

Cesarzowa- no, Ty tu dominujesz kochana ;)

Przeszkody-Wieza- spory problem, cos sie moze zburzyc, jesli pokonac przeszkody to trzeba bedzie tak zrobic.

Zadanie -Ksiezyc-hmmm, tu sie zastanawiam, moze chodzic o rozwiniecie intuicji, wyobrazni.

Trudnosci-Smierc- z ta Wieza, nie podoba mi sie :/

Jak wypelnic zadanie-Umiarkowanie-spokojnie, powoli, bez naciskania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki opis coby było prościej : poznaliśmy się ok. roku temu, wpadliśmy sobie w oko, kontakt się urwał. Po jakichś kilku/nastu miesiacach kontakt się odnowił, spotykaliśmy się, teraz Pan wyjechał na na szkolenie - wraca za 6mcy, wtedy zobaczymy jak relacja będzie się rozwijała. Póki co utrzymujemy kontakt smsowy. Także weryfka maksymalnie do końca roku.

 

1. początek relacji DIABEŁ

Nie wiem jak to ugryźć. Rzekłabym, że seks – ale go nie było, a więc stawiam na to, że poznałam go, gdy miałam trochę promili w sobie lub wpadliśmy sobie w oko, wspólne pożądanie.

MOzliwe ze chodzi o to ze spotkaliscie sie na imprezie zakrapianej alkoholem , lub innymi uzywkami ;P

2. rozwój relacji SĄD

Wyjaśnienie pewnych spraw.

Sąd to tez powrót...a z tego co pisesz przez jakis czas nie było kontaktu :)

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Pierwsze co mi przyszło na myśl to ślub :P Ale podziękuję... Może wyciągnięcie nauk z tej znajomości.

Pomyślałam raczej o tym ze pochłonie Cie inny mężczyzna , a on bedzie "lekcją" jaką pilnie odrobisz.

4.ew.trudności ŚMIERC

Nieuniknione wydarzenia lub po prostu odcięcie się od siebie.

Lęk przed zmianami.

5 wspólne cele dążenia CESARZOWA

Hm to też karta płodności, może założenie rodziny (? :o) lub najzwyczajniej w świecie jestem egoistyczna w tej relacji.

Możliwe ze dzieki tej relacji odnajdziesz sobie wiecej pokładów kobiecości , sexsapilu, odkryjesz dotąd skrywane cechy.

6 jak będzie się rozwijał związek i jak pokonać ew przeszkody WIEŻA

Nie będzie się rozwijał, powinnam pokonać moje dziwaczne zachowania

Związek moze sie rozwijac ale pod warunkiem ze przełamiecie stare schematy, sposoby zachowań.

7. zadanie związku , po co się spotkaliśmy KSIĘZYC

Żebyśmy mogli sobie pomarzyć :lol:

Zeby lepiej poznac własne wnetrze, rozwinąc intuicje...księzyc to tez romans...

8 jak wypełnić zadanie UMIARKOWANIE

Pozwolić by toczyło się swoim życiem.

Wniesc w relacje spokój i opanowanie, odnaleśc "złoty srodek "

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzowa- no, Ty tu dominujesz kochana ;)

No fakt, momentami go sama podziwiam, że wytrzymuje ( nie wspominając o innych ) :P

 

3 koniec schyłek relacji KAPŁANPomyślałam raczej o tym ze pochłonie Cie inny mężczyzna , a on bedzie "lekcją" jaką pilnie odrobisz.

A wiesz, że jak byłam niegdyś u wróżki to stwierdziła, że będę musiała wybierać pomiędzy dwoma - także może się zgadzać ;)

 

5 wspólne cele dążenia CESARZOWA

Możliwe ze dzieki tej relacji odnajdziesz sobie wiecej pokładów kobiecości , sexsapilu

Oj, nie wiem czy więcej można :lol:

 

 

Dziękuję wszystkim :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było z podanymi kartami Twoimi i Jego, bo jest związek przyczynowo-skutkowy wówczas ukazany, może jeszcze dopiszesz? :)

 

1. początek relacji DIABEŁ

Wzajemne przyciąganie, być może karma, skoro było to na imprezie, przy promilach to diabeł wpasowuje się idealnie w niezobowiązujący klimat pierwszego spotkania.

2. rozwój relacji SĄD

Relacja kręci się wokół jakiegoś jednego nieprzetrawionego problemu, czy też cały czas jedna i ta sama rzecz "uwiera", możliwe także, że widujecie się sporadycznie - nie ma ciągłości wydarzeń, a następują one zrywami.

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Bardzo bym tu chciała mieć pozostałe dwie karty, jako, że w moim portrecie Kapłan na końcu wskazał, iż pod koniec znajomości z panem portretowym poznałam pana docelowego :P ale równie dobrze to może oznaczać relację zakończoną "w pokoju".

4.ew.trudności ŚMIERĆ

Brak chęci zmian i konkretów ;) To nie jest czas na relację, w której w grę wchodzą poważne deklaracje i życiowe zmiany.

5 wspólne cele dążenia CESARZOWA

Relacja mająca Ci przynieść odkrycie swej kobiecości w pełni (i to nie oznacza bezmiaru samouwielbienia, ale też zdawania sobie prawy z każdej swojej strony :P), dojrzałość

6 jak będzie się rozwijał związek i jak pokonać ew przeszkody WIEŻA przeszkody da się pokonać tylko przez zburzenie jakiś schematów myślowych czy stereotypów zakorzenionych w Was. Związek nie przetrwa próby czasu, ale może Was sporo nauczyć.

7. zadanie związku , po co się spotkaliśmy KSIĘZYC żeby poruszyć jakieś nieporuszane dotąd płaszczyzny, odkryć nowe doznania:>

8 jak wypełnić zadanie UMIARKOWANIE - cierpliwością, bez szarpania się, mieć w sobie dużo dystansu i pokory, nie przyspieszać, akceptować stan rzeczy takim, jakim jest.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 koniec schyłek relacji KAPŁAN

Bardzo bym tu chciała mieć pozostałe dwie karty,

Mam tylko taki rozkład, nie robiłam go sama ;)

 

Dziękuję :kwiatek:

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dodając do tego, co wcześniej:

 

początek: Kapłanka + Śmierć -> Diabeł

środek: Sprawiedliwość + Wisielec -> Sąd

koniec: Głupiec + Kapłan -> Kapłan -> dla Ciebie jest za wcześnie jeszcze na stałą, dojrzałą relację i ta może się skończyć przez Twoje fiu-bździu, np, że nagle się odangażujesz, tak po prostu, nic strasznego :P

 

podświadomość (problemy) Koło + Cesarzowa -> Śmierć - u Ciebie problem niestabilności, zmienności i tego, że to jeszcze po prostu nie jest Ten pan, u Niego chyba bierność, brak wychodzenia na przeciw, co skutkuje tym o czym napisałam wcześniej

świadomość (cele czy cośtam) Sprawiedliwość +Gwiazda ->Cesarzowa - z Twojej strony wymagania co do związku i bezkompromisowość w działaniu, przewartościowywanie sobie światopoglądu, z jego fascynacja, zakochanie, adorowanie, ale to takie palcem po wodzie pisane, brak stabilizacji, szczerze nie wiem jaki on ma cel, chyba przeżyć prawdziwe zauroczenie;)

nadświadomość (co pomoże) Księżyc + Sąd -> Wieża - w sumie to nie wiem, przegrzały mi się połączenia neuronów i musiałabym dłużej podumać

 

misja Koło + Sprawiedliwość -> Księżyc - spotkaliście się już napisałam po co wcześniej. Z Twojej strony jest to przepracowanie czegoś w sobie, z jego jakaś lżejszego kalibru nauka, doświadczenie, które wpłynie na jego umiejętność dookreślania się w przyszłości.

dary (do jej wypełnienia) Cesarz + Koło -> Umiarkowanie Z Twojej strony przyda Wam się Twoje trzeźwe i konkretne myślenie (?:P), z jego chyba zdawanie się na los, umiejętność nieustawiania się pod wiatr

 

Masz poza tym do przepracowania u siebie w tym życiu Sprawiedliwość koleżanko :P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You are the best :D:buziak:

 

koniec: Głupiec + Kapłan -> Kapłan -> dla Ciebie jest za wcześnie jeszcze na stałą, dojrzałą relację i ta może się skończyć przez Twoje fiu-bździu, np, że nagle się odangażujesz, tak po prostu, nic strasznego :P

Wypisz wymaluj ja :P U mnie to norma, z dnia na dzień już nie chcę - choć przy nim dość długo mnie trzyma, aż niemożliwe ;)

 

Z podświadomością również się zgadzam, poza panem, bo on wychodzi naprzeciw i to dość bardzo, teraz nieco mniej ze względu na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...