Skocz do zawartości

Poszukuję nauczyciela


Earis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Poszukujesz nauczyciela będącego kobietą, czy też sama takową jesteś?

 

Również z chęcią podzielę się swoją wiedzą w temacie, doświadczeniem i z chęcią doradzę, pomogę. :) Tobie, czy też innym zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We współczesnym świecie brakuje autorytetu zwłaszcza jeżeli chodzi o rozwój duchowy i magię, dlatego szukam kogoś (najlepiej kobiety, bo sama jestem kobietą), kto będzie moim drogowskazem czasem również w kwestiach życiowych.

Ponieważ uważam, że magia jest realna to mój nauczyciel również powinien żyć w realnym świecie, być osobą nie tylko duchowo rozwiniętą ale i twardo stąpającą po ziemi, życiową.

Nie mam jakichś oczekiwań, co do tego jaką ma być osobą, bo to nie logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj. Moje doświadczenie życiowe wręcz każe mi powiedzieć, że wybierasz drogę najgorszą z najgorszych. Idealną, by stać się łupem manipulanta, frustrata, oszusta. Droga której szukasz jest w Tobie i drogowskazy są w Tobie. Czytaj, czytaj, czytaj, konfrontuj, kontestuj, medytuj, rób co Ci Twoja podświadomość podpowie. Szukaj własnej drogi, pójście cudzą drogą to zniewolenie. Chcesz oddać się w niewolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earis uważam, ze Rondek ma dużo racji.

Szukaj, czytaj.

Skoro trafiłaś tutaj na Forum - czytaj nasze posty, jeśli podejście którejś z osób Ci odpowiada - jej doświadczenie, poziom wypowiedzi etc - zapytaj, czy by Cię nie pokierowała w tym czy owym.

W tym momencie mogą się odezwać do Ciebie osoby pokroju wróżbity Macieja - które nie wiedzą tak naprawdę nic ale zależy im na kasie.

Na Forach również takich osób nie brakuje - wierz mi.

 

A powiedz mi Earis, w jakim systemie magicznym się poruszasz? Lub czego taki nauczyciel ma Cię nauczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga której szukasz jest w Tobie i drogowskazy są w Tobie. Czytaj, czytaj, czytaj, konfrontuj, kontestuj, medytuj, rób co Ci Twoja podświadomość podpowie.

To idealny przykład tego czego nie szukam. Dreptanie na oślep, szukaj, czytaj i wybierać co Ci odpowiada. Intuicja Ci podpowie, sama będziesz wiedziała... co to za podpowiedź. Nikt nie chce brać odpowiedzialności za to co oferuje dlatego odwołuje się do zbiorowości.

Rondek słyszałeś o tym, że wyniki intuicji mogą być wypaczone? Poza tym można źle interpretować itd itp. nie jest to więc pewne i niezawodne narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, a gdzie można poczytać o twojej drodze?

Ogólnie na Forum ;)

To jest 10 lat wiec ciężko byłoby tak w jednym miejscu to umieścić ;))))

To idealny przykład tego czego nie szukam. Dreptanie na oślep, szukaj, czytaj i wybierać co Ci odpowiada. Intuicja Ci podpowie, sama będziesz wiedziała... co to za podpowiedź. Nikt nie chce brać odpowiedzialności za to co oferuje dlatego odwołuje się do zbiorowości.

Rondek słyszałeś o tym, że wyniki intuicji mogą być wypaczone? Poza tym można źle interpretować itd itp. nie jest to więc pewne i niezawodne narzędzie.

Tobie się wydaje, że to dreptanie na oślep... Ale dzięki temu zdobywasz doświadczenie i potrafisz oddzielić chwasty od zdrowych plonów.

Ja w swoim życiu zajmowałam się wieloma tematami - ReiKi, Angeologia, Podświadomość, Czakry, Numerologia, Horoskopy, Wahadełko, jakieś tam rytuały etc... To wszystko w ciągu 10 lat aż wreszcie znalazłam swoją drogę ;)

Kiedyś tez byłam BARDZO religijna (kilka razy w tyg chodziłam do kościoła, liczne koła 'zainteresowań' jak np kółko różańcowe, Ruch Światło-Życie etc etc).

I gdyby nie to dreptanie na oślep nie byłabym w tym miejscu, gdzie teraz jestem, nie potrafiłabym się wypowiedzieć na wiele tematów tylko powielałabym potencjalne słowa mojego "Mistrza" (a teraz mi się zdarza z nim mocno polemizować na pewne tematy :D). Mam swoje zdanie w pewnych kwestiach i tyle.

A Nauczyciel też popełnia błędy.

Można się gdzieś tam posiłkować, sugerować ale pamiętaj, ze to Twoja droga i czasami właśnie dreptanie na oślep i nauka na własnych błędach przynosi najlepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earis, rozumiem że przekonania jakie prezentujesz płyną z posiadania wielkiej wiedzy. Wobec tego ja wycofuję się, moja wiedza jest chyba niższych lotów, skoro kontestacją chcę zastąpić myślenie zbiorowe. Szerokiej drogi.

Pozdrawiam Cię i życzę znalezienia swojej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...