Jump to content

Jak się rozwinie relacja z Panem Z? (ZWERYFIKOWANY)

bimba

Recommended Posts

Z Panem Z poznaliśmy się kilka miesięcy temu, zaiskrzyło romansowo, coś mu się pokręciło, a ja nie mam cierpliwości to zaczęłam go trochę olewać, to się olaliśmy oboje i tak sobie to jest w zawieszeniu :)

A więc jestem ciekawa jak rozwinie się dalej ta relacja, a może już się nie rozwinie :P

No i wyszło:

sprawiedliwość, 6 buław, słońce

hmm...w sprawiedliwości widzę jakieś wyjaśnienie sytuacji, może wyrównanie rachunków, 6 buław zawsze mi bardzo pomyślnie wróży a w połączeniu ze słoneczkiem niby też, choć słońce nigdy mi jeszcze nie pokazało nic do po mojej myśli

Reasumując na formalnym koleżeństwie się skończy pewnie.

czas: miesiąc

Edited by bimba

No lipka, nie rozwinie się już bardziej. tak jak jest pozostanie. On jakoś specjalnie w tym słońcu się tym nie przejmuje, Ty chyba też nie, choć troszkę Cię to będzie uwierać ambicjonalnie. Takie zwyczajne "jest jak jest".

• Like 1

po obecnym okresie wzajemnego zdystanowania sie ( VIII Sprawiedliwosc) odezwiecie sie do siebie, wiadomosc moze od niego dostaniesz ( 6 bulaw) i jest mozliwy ponowny rozkwit relacji ( Slonce)

On, ten facet chce dominowac, tak, zeby jego duma i meskie Ego bylo zaspokojone(6 bulaw, slonce),

wiec jesli Ty sie do niego pierwsza odezwiesz (sms, tel), to bedzie wieksza szansa na ponowne pogodzenie sie i rozkwit relacji miedzy wami ( slonce)

Edited by Lakshmi
  • Like 1

Jeżeli karty byłyby stawiane na czas nieokreślony to zgodziłbym się z większością, że po wyjaśnieniu sobie nic z tego nie wyniknie poza przyjaźnią albo, ale nie wiadomo jak będzie po tym czasie. Teraz przyjaźń, albo postanowicie, że dobrze jest tak jak jest i rozejdziecie się w zgodzie.

• 4 weeks later...

faktycznie nic sie nie rozwinelo, zostalo jak jest, od tego czasu 4 razy przypadkiem wpadalismy na siebie (nie laczy nas ani wspolna, praca, szkola, nic) !

Byla z jego strony jakas zakamuflowana proba aranzacji spotkania pod pretekstem, ale to tak mizerne ze dalam sobie spokoj z nim.

To jest o osoba; niby chce, niby nie chce, po co sie bujac z takim ;)

Edited by bimba
  • Like 1