Jump to content

Demony


Ivu

Recommended Posts

Witam, ostatnio śniły mi się wampiry, wilkołaki, demony z czarnymi oczami... Jadły i zabijały na moich oczach przyjaciół i rodzinę a ja nie mogłam nic na to poradzić, mogłam jedynie uciekać... Lecz w pewnym momencie złapały mnie i kazały mi patrzeć jak zabijają mojego starszego brata... Chciała bym się dowiedzieć co ten sen mógł znaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Czy interesujesz się intensywnie horrorami, tego typu tematyką lub mrocznymi praktykami?

W interpretacji sen może obrazować poczucie zagrożenia, które przerasta twoje możliwości radzenia sobie z nim. Potężne siły, nad którymi nie masz kontroli. Być może ostrzeżenie przed igraniem z czymś, do czego nie jesteś dobrze przygotowana. Ucieczka przed problemami nie sprawi, że same się rozwiążą. W końcu może dojść do konfrontacji bezpośredniej. Zwróć uwagę także uwagę jakie emocjonalne relacje są pomiędzy Tobą, a tymi osobami ze snu. Wampiry mogą pokazywać toksyczne uczucia, gdzie ktoś wysysa z kogoś życie. Demony to dręczące nas problemy, emocje, z którymi nie możesz dojść do porozumienia. Natomiast wilkołak może wskazywać na jakieś lęki, bądź trudne chwile.

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba się wcale interesować horrorami, to jest wszędzie dookoła nas. Cała gama seriali, filmów, kreskówek dla dzieci, reklam wali ludzi po oczach wampirami, wilkołakami, a i demony się trafiają niepospolicie często. Jeden odcinek Supernaturala w zasadzie wystarczyłby do tego, żeby mózg zgromadził materiał na taki sen. Faktycznie sen opowiada o bezsilności, wobec istot/sytuacji silniejszych od nas. Większość z nas wynosi takie poczucie z dzieciństwa, kiedy byliśmy mali i większość ludzi będąc większa mogła zrobić z nami co chciała, albo nam rozkazywać. Powiedziałabym, że w tym śnie jesteś symbolicznie małym dzieckiem, co oznaczałoby, że jakaś sytuacja na jawie sprawiła, że tak się poczułaś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...