Jump to content

Nielubiana ciotka, lustra, zwrot rzeczy


WróżkaZębuszka

Recommended Posts

Proszę Was o pomoc, dzisiejszej nocy miałam sen, w którym moja ciotka, za którą nie przepadam, dawała mi lustra w prezencie, na różne okazje: a to lustro na ścianę, na urodziny, a to takie do torebki, na jakąś inną okazję, a to na święta w prezencie takie lustro do robienia makijażu... i w którymś momencie tego snu pojawia się ta ciotka jeszcze raz i mówi: 'Zwróć mi wszystkie lustra, które Ci dałam!', ja w szoku odpowiadam, że myślałam, że to podarunki, że będą moje, a nie do zwrotu, a ona na to: 'Ale te lustra mi się podobają i bardzo proszę mi je oddać z powrotem'. I więcej nic.

Nie wiem, czy na większą uwagę zasługuje ta ciotka i fakt, że za nią nie przepadam [nie widujemy się często], czy jednak lustra, które mają duże znaczenie w moim życiu - zarówno w sytuacjach codziennych, typu makijaż, jak i 'magicznych', jak rytuały i magia ochronna.

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły :).

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że ten sen wzywa Cię do refleksji nad swoją osobą, a konkretnie nad zastanowieniem się nad swoim postępowaniem. Ciotka może symbolizować osobę starszą, bardziej doświadczoną i daje ci szansę, byś popatrzyła w takie lustro i zrozumiala, że Twoje postępowanie w niektórych dziedzinach życia może wymagać od Ciebie więcej zaangażowania. Skoro nie lubisz ciotki to istnieje możliwość, że zignorujesz taką szansę i pójdziesz w zaparte, stąd jej decyzja o odebraniu ci luster("miałaś szansę przejrzeć się w nich i zobaczyć to, co powinnaś, ale skoro to ignorujesz - oddaj je").

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...