Jump to content

Partnerski Portret Psychologiczny


Taya

Recommended Posts

Ciekawe podforum, nie słyszałam do tej pory o takiej metodzie. Wynik wspólnego portretu zaskoczył mnie trafnością w wielu miejscach.

 

Interpretacja portretu mojego i Pana. Jesteśmy razem półtora roku, w połowie roku planujemy wspólnie zamieszkać. Pan właśnie zaczął pracę, ja bronię się za kilka miesięcy. Mamy bardzo zbliżone daty urodzenia.

W nawiasie pierwsza karta jest moja.

 

1. Początek znajomości - Umiarkowanie - na wzajem się równoważymy, dopełnienie dwóch przeciwieństw yin i yang - kobiecość i męskość (Śmierć + Mag)

(suma naszych dat urodzin tez to ładnie obrazuje, u mnie Cesarzowa, u niego Cesarz)

2. Rozwój relacji - Wieża - wspólne mieszkanie, dom (Sprawiedliwość x2)

3. Okres schyłku / koniec relacji - Koło - szczęśliwa wspólna emerytura, bycie razem do końca, a może i brak wdowieństwa - wspólna śmierć (Papież x2)

4. Ewentualne trudności -Sprawiedliwość - bycie dla siebie nawzajem zbyt surowym, niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji (Świat + Eremita)

5. Wspólne świadome dążenia i plany - Cesarz - stworzenie związku uporządkowanego według jasnych zasad, logiczny związek, związek bezdzietny (Śmierć x2)

6. Jak związek będzie się rozwijał i jak pokonać ew przeszkody - Wisielec - rozwój będzie następoiwał powoli i topornie, paradoksalnie, przeczekać przeszkody (Wisielec + Głupiec)

7. Zadanie związku , po co się spotkaliśmy - Księżyc - by zadbać o nasze podświadome pragnienia, by pozbyć się lęków, by grać w erpegi, by hodować psy i koty (Cesarz + Umiarkowanie)

8. Jak wypełnić zadanie - Kochankowie - kochać się! wyrażać miłość i dbać o drugą osobę (Sąd + Sprawiedliwość)

Link to comment
Share on other sites

:) postaram się zinterpretować całość jutro, ale na szybko patrząc - Koło z dwóch Papieży oraz Wieża z dwóch Sprawiedliwości (!) to dla mnie do przepracowania karma. Nie wiem czy tak jest poprawnie, ale analogicznie do portretu osobistego - jeśli masz powtórki na pozycjach 1-6 oznacza to, że coś albo może być przekute w mega zaletę albo może być problemem - w każdym razie wymaga przepracowania właśnie. Wy nie macie teoretycznie w portrecie powtórek, ale fakt, że karta wspólna wynika z dwóch zdublowanych moim zdaniem wiele mówi. Wydaje mi się, że może być to związek, który ma szansę bycia "docelowym", ale potrzeba będzie rozprawić się z pewną biernością i usystematyzowaniem wspólnych wartości.
Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Mam u siebie Śmierć dwa razy (1. i 5. miejsce). Z tego co tutaj wyczytałam - będzie to wada. Znając siebie, patrzę jednak na to, jak na przypomnienie jak dobrze dostosowuję się do nowych sytuacji, jak łatwo mi poznawać nowych ludzi, jak szybko uczę się nowych rzeczy. Kiedyś nawet myślałam, że to po prostu cecha kobiet - same się zmieniają w cyklu księżycowo-miesiączkowym, więc zmiany wokół siebie traktują jak coś naturalnego (w przeciwieństwie do panów).

Także mam wrażenie, że nie taka podwójna Śmierć straszna, jak ją malują. Ale w naszym wspólnym powtórek nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zgadzam się z Czarownicą, że to może być ''ten''... Tylko to koło.. ono mnie zastanawia... ale może też oznaczać związek, gdzie wspomagacie się finansowo...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...