Jump to content

Czy moje życie będzie szczęśliwe, czy osiągne szczeście, spełnienie. (NARUSZA REG.)

Boogi25

Recommended Posts

Witam, ostatnio będąc u koleżanki w odwiedzinach, przypadkowo zobaczyłem u niej na stole karty tarota. Zaciekawiony chcialem je obejrzeć, wziąc w ręce przyjrzeć się, ale zabroniła mi. Więc z lekkim niedowierzaniem stwierdziłem, że musi mi powróżyć, skoro sam nie moge ich dotknąć. Wiedziałem wczesniej, że ona interesuje sie tego typu rzeczami - sferą ducha i różnymi podobnymi tematmi związanymi z magią, ale nie wiedzialem że umie rozkladać tarota.

Więc zrobiła to, najpierw jakieś gadzinełka odpaliła, pozniej oczyszczała nas szałwią dymioną. Itd. Miała czarna świece i pare innych mniejszych.

To było dla mnie dziwne doświadczenie, troche jak mieszanka podniecenia i strachu. Przyznam, że miałem różne odczucia kiedy odsłaniała te karty, i w sumie oboje nie doszlismy do jednoznacznych wniosków.

Zadała mi pytanie: "czego ma dotyczyć te rozdanie" , więc powiedziałem, że tak ogólnie:

"Chcę wiedzieć czy los mi będzi sprzyjał, czy będe szczęśliwy, czy osiągnę swoje cele, marzenia , spełnienie w życiu"

Jeśli potrzeba jakichs informacji - mam 28 lat, mieszkam za granicą, i obecnie czeka mnie trochę zmian w zyciu osobistym jak i zawodowym, również zmiana adresu zamieszkania, rozstanie s ie z pewnymi ludzmi i starymi sytuacjiami. W przeszłosci miewalem depresje i nie miewałem zbyt stabilnej sytuacji zyciowej, jednak w obecnej sytuacji - zaczynam patrzeć na świat o wiele bardziej obiektywnie, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy - p;atrze na świat z nadzieją i raczej póki co szczeście mi sprzyja. Więc pytanie do Was - co będzie dalej i jak sie to skonczy?

U5tu0K.jpg

Więc zrobiła to, najpierw jakieś gadzinełka odpaliła, pozniej oczyszczała nas szałwią dymioną. Itd. Miała czarna świece i pare innych mniejszych.

To było dla mnie dziwne doświadczenie, troche jak mieszanka podniecenia i strachu. Przyznam, że miałem różne odczucia kiedy odsłaniała te karty, i w sumie oboje nie doszlismy do jednoznacznych wniosków.

:wampir: jakie BHP! :D Sorry, nie mogłam się powstrzymać...jak w tanim horrorze.. to aż w pewien sposób obraźliwe dla tarocistów...:/ MOIM ZDANIEM

Podaj oznaczenia kart... tj o czym mówi karta nr 1, karta nr 2... spotkałam się już z różnymi systemami, wole widzieć pytania - nie ma znaczenia, czy zobaczysz pytania czy nie, bo post jest nieregulaminowy, a ja prosiłam już wielokrotnie, by na takie nie odpowiadać. - Czarownica

Edited by Czarownica
reg.

http://www.ezoforum.pl/regulaminy-dzialow/78040-regulamin-interpretacji-rozkladow.html

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/77973-dla-poczatkujacych-i-nieznajacych-reguaminu-dzialu-interpretacji.html

Sprawdzanie wróżby dokonanej przez kogoś innego (tym bardziej, że nawet nie wiesz co to za rozkład oraz nie posiliłeś się na własną interpretację, tylko zwyczajnie chcesz potwierdzenia tego, co ktoś już Ci powiedział) nie jest nauką stawiania kart wobec czego nie kwalifikuje się do tego działu. Doceniam ładnie i czytelnie utworzonego posta (rzadkość u nowych użytkowników;)), niemniej nie zajmujemy się tym w żadnym dziale Ezoforum, przykro mi.

Dodam jeszcze, że Twoje pytanie (składające się tak naprawdę z kilku pytań), na które stawialiście karty, jest tak ogólne, że i odpowiedź z kart najprawdopodobniej ukazała się równie ogólna, czyli tzw. wszystko i nic. No bo jakie cele i marzenia? Wszystkie w przeciągu najbliższych ok. 50 lat, które Ci pozostało?;) Ten los ma zarówno sprzyjać w miłości, kasie, rodzinie, zdrowiu, kontaktach towarzyskich i na siłowni? Brak określenia jakiś widełek czasowych lub innych powoduje, że karty pokazały owszem najważniejsze jakieś, kluczowe momenty, odpowiadające w jakiś sposób na Twoje pytanie, ale nic dziwnego, że nie byliście w stanie odczytać dokładnego znaczenia, nie mając sprecyzowanego punktu odniesienia.

Zaproś koleżankę na forum, niech wrzuci ten swój rozkład i opisze wszystko co i jak - poszczególne pozycje kart oraz jak ona to widzi, bo chyba najlepiej wie o co jej chodziło i na czym się skupiała zadając pytanie;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...