Jump to content

Dalsze wałkowanie -> dla wytrwałych :D Wet.... weryfikacja jutro

pretoria

Recommended Posts

Pytania może i podobne, ale... . Po prostu zgłupiałam na maksa. Pierwsze można różnorako zrozumieć. Ogólnie to pytanie bym zadała jeszcze inaczej - no, ale już chyba za późno... ( Jak Z poradzi sobie z postawieniem odpowiedniej diagnozy psa - tak to powinno brzmieć ).

Jak Z poradzi sobie z diagnozą psa? 7buław, 8pucharów, as pucharów, mag, wisielec -> koło

No właśnie... W pytaniu brakuje doprecyzowania, wg mnie. No ale, diagnoza może nie być najlepsza lub psu nic nie jest.

Czy Z postawi odpowiednią diagnozę psa? cesarz, 9pucharów, 10buław, giermek denarów -> kapłan

No tutaj karty wyglądają inaczej. Jak dla mnie postawi dobrą diagnozę.

Tak patrzę na karty i się zastanawiam, czy przypadkiem nie histeryzuję i nie szukam dziury w całym. Dlatego zadałam też pytanie :

Czy pies jest chory?? wisielec, głupiec, król denarów ( tym bardziej, że u mnie wisielec i głupiec nie wyglądają 'strasznie' )

No wg mnie nie.

Guest Euterpe

Czy pies jest chory?? wisielec, głupiec, król denarów

raczej się zasiedział ;P

choroby tutaj nie widzę. Wisielec jest zadowolony, głupiec najszczęśliwszy ze wszystkich, królowi denarów niczego nie brakuje, dobrze mu jak jest.

Jak Z poradzi sobie z diagnozą psa? 7 buław, 8 pucharów, as pucharów, mag, wisielec

powalczy z czymś w sobie (wiele pomysłów albo ich brak - 7 buław), później skieruje tory myślowe w nowym kierunku (8 pucharów + as pucharów) i w końcu coś wykombinuje (mag). Wszystko dobrze się skończy (wisielec).

Czy Z postawi odpowiednią diagnozę psa? cesarz, 9 pucharów, 10 buław, giermek denarów

cesarz jest kompetentny, wie co robi. W 9 pucharach spełnienie (jak wisielec wyżej).

10 buław + giermek denarów - problemy z zapłatą lub nie będzie trzeba płacić, bo psu tak na prawdę nic nie będzie

Edited by Euterpe

Jak Z poradzi sobie z diagnozą psa? 7buław, 8pucharów, as pucharów, mag, wisielec -> koło

Pomaca go i stwierdzi że choroba już minęła, że to było zatrucie ale też może dać coś wzmacniającego w formie zastrzyku albo coś takiego

Czy Z postawi odpowiednią diagnozę psa? cesarz, 9pucharów, 10buław, giermek denarów -> kapłan

Tak, wydaje mi się że nawodni albo poda coś psu wzacniajacego [9tka] po czym znowu zacznie się bawić i lepiej czuć dość szybko

Czy pies jest chory?? wisielec, głupiec, król denarów

Zjadł coś `nieprzemyślanego` co mu trochę zalegało w brzuchu (wisielec).

Dużo zdrowia dla psiaka :) oby to nic poważnego tylko psi wymiotni kaprys

A tak na poprawę humoru:

10157134_850750408311128_4532604562071626272_n.jpg?oh=5b56be62f1d978e688ad6e32571d19ca&oe=55488BBB