Skocz do zawartości

Ćwiczenie. Cała ja.


Apokalipto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

dla chętnych ćwiczenie odnośnie mojej osoby.

Pytania na które macie udzielić odpowiedzi to:

1)Jak wyglądam (można podać "okrojony" wygląd)

2)Charakterystyka mnie (i te dobre i te złe cechy)

Za trafne wskazania punkt reputacji.

Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuję na pierwszy ogień ^^

 

1)Jak wyglądam (można podać "okrojony" wygląd) Królowa pucharów - kobiece kształty, na pewno nie płaska deseczka :) królowa pucharów jest delikatnie okrągła i bardzo kobieca przy tym, delikatne rysy twarzy i zadbane dłonie, jasne włosy albo z pasemkami? Jako że jest to wodna królowa powiedziałabym że niebieskie opczy

 

2)Charakterystyka mnie (i te dobre i te złe cechy): 10 pucharów bardzo rodzinna, dbasz o swoich najbliższych czasem aż do przesady, bardzo ważne są dla Ciebie emocje i uczuciowa część życia, masz dość twórczą duszę, zdarza Ci się manipulować bliskimi

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd zewnętrzny :

sylwetka - Diabeł, twarz - 9 kielichów, cecha charakterystyczna - Koło Fortuny

Masz dość szczupłą budowę ciała ale z pociągającą, seksowną sylwetką. Twarz okrągła, malutkie zmarszczki od uśmiechu (żadnych od płaczu itp.). Twoją charakterystyczną cechą jest wysoki wzrost.

 

charakter:

dobra strona - 10 monet, zła strona - Świat, podsumowanie - 4 miecze

Jesteś osobą spełnioną rodzinnie, prowadzisz udane życie. Zdarza ci się chodzi z głową w chmurach, twój optymizm bywa przesadny. Jesteś flegmatyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wygląda?

Rydwan- długie jasne włosy, jasna karnacja, smukła sylwetka, ta karta bije światłością więc i eteryczna kobieca uroda, atletyczna i wysoka

 

Charakterystyczne cechy?

8 buław-NIECIERPLIWOŚĆ, pośpiech, poganianie innych, lubisz wszystko szybko robić.

 

2 denarów-Hmm, kojarzy mi się z wyborem to mogą być problemy z podejmowaniem decyzji, ale to nie idzie w parze z szybkością ;) więc obstawiam, że krytykanctwo, pedantyzm, perfekcjonizm coś w tym stylu, chęć dopinania wszystkiego na ostatni guzik i ogólnie takie nastawienie na wysoką jakość. Przychodzi mi na myśl koneser. Chociaż perfekcjonista to ten co chce dokonać idealnego wyboru więc trochę mu tu zajmuje czasu :)

Edytowane przez kirsty16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Twarz - Rycerz buław - jasne oczy (niebieskie, szare), włosy - ciemny blond

Sylwetka - Paź buław i 5 buław - wysportowana, szczupła sylwetka, niski wzrost

Dobra cecha - 10 mieczy i gwiazda - wrażliwa, uczuciowa, marzycielka

Zła cecha - 9 buław - nieufna, ostrożna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

1) Jak wyglądasz- VI monet, II monety, As monet- wyglądasz młodziej niż w rzeczywistości, możesz mieć szare, niebieskie, lub zielone oczy, brązowe włosy.

2) Charakter- V kijów, III puchary- jesteś osobą śmiałą, zawsze masz swoje zdanie, lubisz dobrze się bawić, myślę, że czasem wychodzisz gdzieś z przyjaciółmi.

3) Dobra cecha- wisielec- refleksyjna, potrafisz nabrać dystansu do pewnych spraw.

4) Zła cecha- walet mieczy- często masz problem z podjęciem decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...