Skocz do zawartości

Czy i kiedy moje wieczory przestaną być samotne :) ?


WróżkaZębuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart, jak w temacie, bo - nie ukrywam - samotnie mi i czasem smutno, no i - wiecie - libido ;)...

Oto, co wyszło:

As kier, dama kier, 7 pik

Dama karo, walet trefl

7 kier

 

Wydaje mi się, że wszystko idzie w dobrą stronę [kiery koło sygnifikatora], dobra zabawa w towarzystwie damy karo - może tam kogoś spotkam [walet trefl]? Ta siódemka pik to dla mnie ostrzeżenie, żeby się nie angażować na całość, bo to jednak za szybko po rozstaniu... ale chyba jest szansa na miłą znajomość [As kier]. Pomóżcie, co sądzicie? :)

:bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

wg mnie karty pokazuja, ze na razie nie jestes gotowa na na nowa "milosc", bo kolo Ciebie jeszcze łzy- byc moze tylko "duchowe" alem jednak- kazdy musi na swoj sposob "przerobic" rozstanie- mysle ze tu moglu wyjsc Twoje WZ tesknoty i masz nadzieje na spełnienie pragnien odnosnie pana u Twego boku- tak czy siak same pozytywne karty - wg jest szansa na jakąś miłą znajomość i patrzac na 7 kier- pragnienia sie spelnia i pojawi sie ktos - tylko nie umiem powiedziec kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 'kiedy', to ja też nie wiem... i fakt, nie jestem gotowa na długoterminowe związki. Po prostu samotność mnie trochę przytłacza... stąd moje pytanie do kart. Dziękuję, rogi! :) <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam kart, jak w temacie, bo - nie ukrywam - samotnie mi i czasem smutno, no i - wiecie - libido ;)...

Oto, co wyszło:

As kier, dama kier, 7 pik

Dama karo, walet trefl

7 kier

Jak dla mnie karty wyraźnie pokazują Ci, że idą zmiany ale powoli i spokojnie.

Flirty romanse jak najbardziej ale nic poważnego.

Czasu tu niestety nie widzę (ale przypominam, że mam małe doświadczenie z klasykami :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem Maja coś się zacznie dziać.

 

W dobrym kierunku idzie, jak Ci samotnie w wieczory to nie ma sprawy kup dużo lodów i dużo czekolady i ja przyjadę (z nalewką) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kobitki! Powiedzcie mi jeszcze, dlaczego interpretujecie tak, a nie inaczej? Które karty tu odczytujecie, że coś się zbliża i dlaczego? Szczególnie interesuje mnie też Ciastkowy maj: że niby jak w tej piosence:

?? :D

Ps, Ciastko, skąd jesteś? Wbijaj, zapraszam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Weryfikacja :D !

Wróżkowy powrót na forum wiąże się z weryfikacją Waszych interpretacji: Po owej wróżbie, którą sobie postawiłam, około 10 dni minęło, i zaczęło się dziać w moim życiu - randki, spotkania na jedną noc, wyjścia, zabawy - szalony czas, rzeczywiście. Z końcem marca, zaczęła się rozwijać poważna sprawa, która w maju właśnie (Ciastko!) nabrała rumieńców... i z tą ową SPRAWĄ jestem dzisiaj w związku :D .

Trafiona - zatopiona, dziękuję, dziewczyny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...