Jump to content

złudne nadzieje, a może jednak?

oberynmartell

Recommended Posts

Wiatm serdecznie!

Zapytałem karty o relację z bliską mi osobą. Nakreślenie sytuacji:

Mieszkaliśmy razem koleżeńsko, tak się poznaliśmy, przez miesiąc, później ona wróciła do siebie, a ja do siebie, mieszkamy bardzo daleko od siebie, połowę Polski. Wiedziała o moich uczuciach, podsycała je, aż w końcu odrzuciła - myślę, że jest tu ktoś trzeci - obecnie jesteśmy na stopie przyjacielskiej.

Zapytałem kart, co i jak.

Nasza znajomość teraz:

Król kielichów, królowa kielichów, rydwan.

Miłość czy nie? Rydwan może symbolizuje odrzucenie mojej osoby, osobę trzecią, odległość?

Mam problem w interpretacji kilku kart.

Jej uczucia:

narusza regulamin

przyszłość (tragedia):

Rycerz kielichów, arcykapłanka, 5 kielichów.

Nic z tego nie będzie. tak mówi ostatnia z kart. Z tym, że taka sytuacja ma miejsce dziś, tzn wyznanie uczuć - odrzucenie - ból, depresja z mojej strony.

Rada- 5 denarów,

Jak ją zinterpretować?

Dopytałem kart, czy jej nastawienie względem mnie ulegnie zmianie.

reg.

Proszę o pomoc, ciężka sytuacja, a ja prawie w depresji.

Edited by Czarownica
reg.
Wiatm serdecznie!

Mieszkaliśmy razem koleżeńsko, tak się poznaliśmy, przez miesiąc, później ona wróciła do siebie, a ja do siebie, mieszkamy bardzo daleko od siebie, połowę Polski. Wiedziała o moich uczuciach, podsycała je, aż w końcu odrzuciła - myślę, że jest tu ktoś trzeci - obecnie jesteśmy na stopie przyjacielskiej.

Nasza znajomość teraz:

Wedlug mnie to po prostu wy, rozdzieleni podroza, jakies uczucia byly

Jej uczucia:

REGULAMIN!!!

przyszłość (tragedia):

Nic z tego nie będzie. tak mówi ostatnia z kart. Z tym, że taka sytuacja ma miejsce dziś, tzn wyznanie uczuć - odrzucenie - ból, depresja z mojej strony.

Raczej rozstanie, jestes zakochany, myslisz o niej

Rada- 5 denarów,

Jak ją zinterpretować?

U mnie oznacza proszenie o cos, domaganie sie

reg.

Czemu mi.wyswuetla ze za krotka wiadomosc , wrrr?

Pokazuje, że za krótka, bo odpisujesz w ramce cytatu, co nie jest traktowane jako nowa treść. I proszę, nie interpretuj niezgodnych z reg. - C.

Edited by Czarownica
reg.

Nasza znajomość teraz:

Mi to wygląda jakbyście byli sobie obydwoje bliscy na tym samym poziomie, ale w rozjazdach i to nie tylko jeśli chodzi o km, ale ogólnie o znajomość, rozłazi się to mimo dobrych rokowań. Parka kielichowych sugeruje, że nie ma między Wami spięć, ale także może mówić o tym, że każde z Was jest skupione obecnie na własnych emocjach, a nie na drugiej osobie.

przyszłość:

No lipka, Pani raczej powie "zostańmy przyjaciółmi".

Rada- 5 denarów

No to zależy a propos czego ta rada. Rada co zrobić ze sobą i swoim życiem żeby się podnieść po tym koszu, czy co zrobić by ją odzyskać? Bo taka "rada" sama w sobie to jest mało weryfikowalna...

Pytanie o nastawienie jest nieregulaminowe, ale mógłbyś zapytać o jej zachowanie w stosunku do Ciebie, w jaki sposób się zmieni.

Dziękuję za odpowiedź.

Czy można w jakiś sposób zapobiec tej przyszłości? wiem, że aktualnie jest w jej życiu osoba trzecia, ponadto ja sam zaproponowałem na razie przyjaźń.Myślę, że po prostu nie powinienem sam sobie wróżyć ,bo można się załamać.

Przepraszam za złamaanie regulaminu, nie doczytałem.

Guest Ezotynka

Dolaczyles tu dzis, masz i znasz sie w jakims stopniu na kartach Tarota i zaczynasz od brania..ja tu od paru tygodni i jeszcze nie mam wymaganej liczny postow, zeby prosic o to, co Ty chcesz zaraz i najlepiej jeszcze wiecej.. Popros faktycznie moze kogos z Wrozacych tu na Forum o bezstronna porade, ale wiesz co mi mowi te Twoje 5 monet jako rada? Nie zadowalaj sie w sumie dla Ciebie byle czym - znaczy mozesz i to cale zycie, ale po co? Kolezanka zachowala sie tak, jak zachowala i Jej prawo. Gdyby podzielala Twoj entuzjazm choc czesciowo i szczerze, to moze nie proponowalaby zaraz bycia razem, ale i by nie odrzucila tak Twoich zalotow - mieszkaliscie jakis czas razem i czasem takie cos rozbudza emocje, uczucia i moze Tobie zwyczajnie brakuje drugiej polowki (5 monet, Krol kielichow, Rycerz kielichow), ale nie koniecznie musi byc to Dziewczyna, ktora mieszka daleko od Ciebie, jest z kims uczuciowo zwiazana i nie podziela Twoich uczuc - 5 kielichow jak sie sprawdzi, a bardzo mozliwe, da Ci kiepskie odczucia i nie wiadomo jak dlugo bedziesz do siebie dochodzil... Fascynacja nie jest automatycznie Miloscia, choc teraz pewno trudno Ci jest to zrozumiec, a Ty w tym Krolu kielichow wychodzisz na tego, co goni (Rydwan, Rycerz kielichow) emocjonalnie i w myslach te Pania. Jestes uczuciowym facetem (Krol kielichow, Rycerz kielichow), ale gonisz za rozczarowaniem (5 monet, 5 kielichow), a mysle, ze potrzebujesz Prawdziwej Przyjazni i Milosci, bo pewno jestes fajnym facetem.

Guest Ezotynka

Wiesz co jest dobrym lekarstwem na taki stan - drugi podobny, ale szczesliwy;) Zaproponowales Jej kolezenstwo, bo nic innego nie mogles - wprowadz wiecej jakosci w swoje zycie, rozejrzyj sie wokolo i bedziesz mial ciekawsze "problemy", niz te z Kolezanka, ktora pojawila sie na chwile w Twoim zyciu i zniknela z realnego zycia.

Mam wrazenie, ze mimo wszystko nie bedziesz sie juz tak dlugo zalamywal, bo jasne, ze masz wplyw na swoja przyszlosc i mozesz te niespelnione nadzieje dobrze ulokowac:) Te dwie 5-ki o tym mowia - wazna jest teraz Twoja postawa, co Ty z tym zrobisz - czy pojdziesz w ten smutny doleczek, czy "wykorzystasz" to, jako milosna inspiracje...:-) Powodzenia!!!

Lubię używać w stosunku do siebie liczby mnogiej, łatwiej na psychike działa.

Najgorsze jest to, żee mimo tego, że tte uczucia zostały odrzucone, to wciąż w jakiś sposób mnie w tę relację angażuje - np. ostatnio powiedziała, że musi znów przeczytać ten list, który jej napiisałem. Tradycjonalista i romantyk ze mnie, stąd list, nie mail. wydaje mi się, że gdyby nie ta trzecia osoba... Ech.

Inną jeszcze radą z karty 5 monet jest poszukiwanie tego czego nam brakuje w nas samych. Skoro poszukujesz miłości - odpowiedz sobie, czy sam siebie kochasz? Kiedyś czytałam dobre porównanie ciała do dziecka - czy karmisz to "dziecko" dobrze? Dajesz mu się wyspać? Jesteś dla niego miły w myślach, chwalisz czy krytykujesz? Jeżeli ci teraz smutno, nie odgrywaj się na sobie. Daj sobie czas na dojście do siebie i zajmij się sobą, jak kimś najbliższym.

O tym też czytałem. Pierw miłość do siebie, później do innych. z tym, że u mnie działa nna odwrót, zbyt uczuciowy jestem, za szybko się angażuje emocjonalnie w to wszystko.

Guest Ezotynka

Nie pokochasz (z wzajemnoscia) dopoki nie nauczysz sie najpierw kochac samego siebie - Twoja Milosc nie bedzie zdrowa, inspirujaca, dobrze rokujaca, jesli nie umiesz (nawet) kochac samego siebie - pisze z wlasnego doswiadzenia, niestety.. Milosc jest bawieniem sie czyimis uczuciami? Milosc jest wtrynianiem sie na sile w czyjes zycie uczuciowe? Pomoz najpierw sam sobie - dopiero wtedy bedziesz umial z kims zbudowac fajna relacje. Daj szanse zyciu i komus, kogo bedziesz moze faktycznie bardzo kochal i wzajemnie, oberynmartell.

Doskonale Cię rozumiem, byłam w takim stanie 5 miesięcy, po prostu koszmar, na niczym nie mogłam się skupić, pozawalałam niektóre swoje sprawy.

To co mi pomogło: znalezienie nowego hobby, uświadomienie sobie irracjonalności mojego stanu...reszta to czas, on najlepiej leczy rany...oprócz tego dobrze działało na mnie męskie towarzystwo, czysto koleżeńsko, po prostu znalazłam sobie kolegów, dzięki czemu rekompensowałam brak męskiego pierwiastka w życiu i lżej mi było przez to przejść. Dziś cieszę się, że tamto nie wypaliło, warto zaufać sile wyższej, zapewne czeka nas ktoś lepszy dla nas. Pomyśl, może byście byli razem, później okazałoby się, że to zupełnie nie to a przez to byś mógł nie poznać innych fantastycznych osób, lepszej miłości czy nie odkryć nowej pasji (związek pochłania wiele czasu). Powodzenia!

• Moderator
Wiatm serdecznie!

Nasza znajomość teraz:

Król kielichów to taki ciućmok trochę, królowa kielichów zresztą też, a rydwan na ogól oznacza rozjazd między ludźmi, względnie układ wolny (czyli mam ochotę to wpadnę na piwo i pożądanie)

Miłość czy nie? Rydwan może symbolizuje odrzucenie mojej osoby, osobę trzecią, odległość?

Mam problem w interpretacji kilku kart.

Jej uczucia:

narusza regulamin

przyszłość (tragedia):

Rada- 5 denarów,

Jak ją zinterpretować?

reg.

5 denarów to kartach, biedy, braków, żebractwa... nie wiem w jakim kontekście ta rada...

Milosc najpierw do siebie polega na tym, ze nie dajesz soba pomiatac i nie pozwalasz na brak szacunku. Z kart wynika ze dowiesz sie czegos i bedzie po ptakach juz (kaplanka to tajemnica)