Jump to content

Samochód, stacja benzynowa, las


Anixot

Recommended Posts

Rzadko miewam takie sny, ale tym razem czuję, że to coś poważnego. Niedawno śniłam o mojej siostrze ciotecznej (od strony taty), dalekiej, z którą prawie nie utrzymuję kontaktów, że wpada do grobu, który znajdował się jakby na drugiej połowie jej łóżka (siostra ma chłopaka). Ona przeżyła, ale grób ział złem, więc sypałam go solą. Dwa dni później śniło mi się, że wypadły mi dwie górne jedynki.

Dzisiaj było jakieś apogeum, miałam sen, że siostra cioteczna znalazła się nagle i niespodziewanie w lesie. Wiedziałam, że mój tata ma jechać z moimi braćmi, siostrą rodzoną i mamą ciemnoniebieskim autem do tego lasu żeby jej szukać, a ja nagle poczułam, że muszę być tam pierwsza.

Miałam małego czerwonego malucha, wiem, że jeszcze spanikowałam, bo nie miałam w nim benzyny, prowadziłam autko na oparach, tata z łaski dał mi 25zł na minimalne zatankowanie i na jednej stacji benzynowej mnie źle potraktowano. Ta stacja znajdowała się w miejscu, w której jej nigdy nie było, bo tam stoi od zawsze kapliczka kościelna. Czując upływ czasu zabrałam auto NA PLECY (jak plecaczek) i poszłam na drugą stację benzynową. Tam spotkałam nagle moją mamę i jej siostry a także moje młodsze rodzeństwo (nie było tylko najstarszego z młodszych - brata, który pojechał z tatą). Nie wiedziałam, co się dzieje, ale wiedziałam, że w tym lesie tę moją siostrę znaleziono...

Czy to potwierdza moje przypuszczenia, że siostra będzie miała wypadek? Że ona przeżyje, a jej chłopak nie?

Co ciekawe, w życiu codziennym nie mam prawa jazdy, nigdy nie siedziałam za kółkiem.

Edited by Anixot
Drobne błędy.
Link to comment
Share on other sites

Być może jest na skraju podjęcia jakiejś błędnej decyzji, która może poważnie nią wstrząsnąć, albo faktycznie coś jej grozi. Wpadła do grobu, ale z niego wyszła. Czasem się mówi, że ktoś był jedną nogą w grobie, jak przeżyje jakiś wypadek lub ciężką chorobę. Co ciekawe ten grób jest częścią jej łóżka czy więc może to być ostrzeżenie przed tym chłopakiem, że nie jest najlepszym wyborem? Na ile go dobrze zna ona i Ty? Dostrzegasz zło i próbujesz mu przeciwdziałać. Może wysyłając dobre życzenia czy prosząc o pomoc jej Opiekunów Duchowych, Boga nawet jak nie macie kontaktu możesz jej pomóc.

Wypadające zęby często wiążą się z jakąś stratą osoby bliskiej, lub czegoś innego.

Jej zgubienie się w lesie może dalej znów obrazować, że nie dostrzega zagrożenia. Zagubiła się. Potrzebuje pomocy od bliskich, rodziny i Ty masz szansę jej jakoś lepiej pomóc. Do niej dotrzeć. Kolor czerwony oznacza ochronę, uczucia, czakrę podstawy czyli wolę życia i powodzenie w nim. Próbujesz dotrzeć do niej z tym, ale masz utrudnienia, aby to osiągnąć. Ze strony rodziny, jak i religii? Wiara jako paliwo na stacji ze złą obsługą. Jednak masz ogromną siłę osiągnąć sukces. Przeszkody pokonujesz. Bierzesz samochód i niesiesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...