Skocz do zawartości

Praca Tri ;)))


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Tri znów (niestety :_smutny:) szuka pracy.

Wielkie dziękuję za karty dla byłej bywalczyni naszego Forum ;*

 

Nakreślenie sytuacji:

Moją pracę bardzo lubię ale nie mam za bardzo ani możliwości awansu (ani stanowiskowego, bo już jestem kierownikiem ani finansowego chybaże 100zł się liczy) jednak przeżyłabym to, gdyby nie widmo zwolnienia (mój oddział się zmniejsza i możliwe, że za 2-3 mce nie będę już potrzebna :/)

 

Karciochy:

1. Jaka jest obecna sytuacja w pracy (niekoniecznie trzeba interpretować, dodałam dla jasności reszty kart etc):

Królowa kielichów, 8 buław odwrócone i 4 denarów odwrócone

wyglada ta jakbys sie dusila w tej pracy mozliwe ze jakies wiadomosci w pracy otrzymalas ktore nie sa korzystne, poza tym 4 denarow odwrocone mi sie kojarza z blokadami rozwoju czy z wynagrodzeniem nie takim jak bys chciala...

No jak napisałam wyżej - lubię moją pracę ale czuję, ze stoję w miejscu a nie chcę. 4 denków to chyba strach, że dostanę to wypowiedzenie szybciej, niż się tego spodziewam :/

 

2. Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

według mnie te karty mówią ze o nowej pracy stabilnej a w sprawiedliwosci podpisanie umowy o prace.. wiec mysle ze zmieisz prace w ciagu pół roku na nową. Rycek denarow to cos stalego, głupiec nowa droga a sprawka to podpisanie dokumentow i uowy o prace.

Ja dolozylam do tamtych krola kielichow wiec moze jakis pan ci cos zalatw

Podobnie jak duszyczka stawiająca karty uważam, że mam możliwość dostać pracę gdzieś, gdzie wcześniej nie pracowałam, coś nowego, z czego będę zadowolona. Coś stabilnego, gdzie zostanę na dłużej. I pomoc jakiegoś pana.

 

Mam na oku konkretną pracę i tutaj też poprosiłam o karty:

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne):

7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy

kurde widac ze o tym intensywnie myslisz to widac w 7 kiel...

poza tym kochankowie mowia tez co tu robic taka w pol rozdarta jestes

Myślę intensywnie o tym i dalej no klops... Na dwoje babka wróżyła wg mnie teraz...

Bo kochankowie to jednak pozytywna karta, 2 mieczy jako negocjacje i współpraca z kimś.

Z podsumy Diabeł czyli albo, ze nie bardzo albo własnie pokazuje się "zabawa w klubie" i godziny nocne ;)))))

 

Bardzo ładnie proszę o Wasze sugestie :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Szanse na nową pracę są i to naprawdę duże. Inna sprawa, że raczej nie będzie to ta o której tak intensywnie myślisz, tu jakbyś się łudziła albo chciała, ale zwyciężą jakieś względy praktyczne

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1. Jaka jest obecna sytuacja w pracy (niekoniecznie trzeba interpretować, dodałam dla jasności reszty kart etc):

Królowa kielichów, 8 buław odwrócone i 4 denarów odwrócone

No widac tu niezadawalające dochody, jakąs niechęć do współpracowników , przeczuwasz ze stracisz pracę ( 4monety) czy są w tej chwili jakieś nieporozumienia i problemy miedzy Toba a zespołem ? ( 8 buław) Królowa Pucharów....moim zdaniem bardzo cała ta sytuacja Cie emocjonuje.

2. Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

Myślę że jest szansa na zmianę pracy z pomocą jakiegos Pana....lub w tej uda Ci sie dojsc do jakis kompromisów.

 

Mam na oku konkretną pracę i tutaj też poprosiłam o karty:

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne):

7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy

Sporo tu zadowolenia wiec wydaje mi sie ze tak :) natomiast o 2 mieczy na koncu pomyslałam jako o dodatkowym żródle dochodu :)

 

 

Trzymam kciuki i zycze powodzenia :)

Pozdrawiam:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Lenka miedzy mną a zespołem totalnie nie ma nieporozumień. Została taka grupa, gdzie podchodzimy do siebie służbowo, czasem z żartem. Osoby, z którymi tworzyłam wesołą i fajną atmosferę tego miejsca się pozwalniały niestety :/

 

A możliwości dogadania się tutaj raczej nie będzie niestety :)

Ezotynka na pw Ci napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ezotynka

Dziekuje :-)

 

 

1. Jaka jest obecna sytuacja w pracy (niekoniecznie trzeba interpretować, dodałam dla jasności reszty kart etc).

........

2. Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

mam wrazenie, ze to nie bedzie tak zaraz/teraz, ale wyglada, ze znajdziesz nowa prace - tak jakby jakis przychylny Ci Pan bedzie mial tu wplyw na..trwalosc tej posady;) ale to jakis czas potrwa - mimo to powinno sie to zmiescic w tych 6 miesiacach - ja cos, to w miedzyczasie jakis zasilek dla bezrobotnych chyba by Ci przyslugiwal, tak? Ale szansa jest duza moim zdaniem na prace, fajne karty na nowa prace.

 

"Mam na oku konkretną pracę i tutaj też poprosiłam o karty:

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne):

7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy"

jak jest trzecia 2-ka nie dociagnac, to cholera grzech..;)

Odnośnik do komentarza

Ezotynko jeszcze niestety nie przysługuje, a nawet gdyby to nie chcę iść na zasiłek O_O

A no nie ja stawiałam karty dlatego nie dociągnęłam ;)))) i dlatego też mam taki dylemat - cóż to będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ezotynka

Rycerz monet jako pierwsza karta, jesli byla ta najwazniejsza i nie symbolizowala tylko sytuacji wyjsciowej, to faktycznie sugeruje, ze gdzies ta nowa praca jest niejako "zarezerwowana" dla Ciebie, a potem Glupiec, Sprawiedliwosc i dolozony Krol kielichow wyglada niezle na prace..

 

no tak, nie dolozenie do 2 mieczy karty, to tarotowe przestepstwo;) chyba, ze dana osoba nie mialaby problemu z interpretacja takich kart, ale watpie..

 

Powodzenia jeszcze w obecnej i niedlugo w tej nowej:)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Triduś, szansa jest zawsze :zeby:

masz już też jakieś doświadczenie zawodowe, więc masz lepiej niż Ci, którzy dopiero na rynek chcą wejść :)

 

 

O obecnej sytuacji w pracy sama wiesz najlepiej ;p

 

Do pół roku coś złapiesz, pojawi się stabilna szansa (rycerz denarów + głupiec - tutaj mam wrażenie, jakby ten denarek u rycerza był właśnie tą kolejną kartą). Sprawiedliwość - dogadanie się z kimś, podpisanie umowy (żaden czarny rynek), co mówi również dwójka mieczy na końcu w ostatnim rozkładzie.

 

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne): 7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy

w 7 kielichów Twoje marzenia (a nóż się spełnią :D), w kochankach wahania, ale może z nimi porozmawiasz. W dwóch mieczach przemyślisz dokładnie sprawę, odsuwając uczucia i emocje na bok. Dokonasz wyboru i chyba podpiszesz z nimi umowę.

 

 

Mnie ostatnio 2 mieczy pokazała umowę (ustną). Głowa do góry :przytul::figielek:

Odnośnik do komentarza

Dwojka mieczy moze pokazywac umowe na czas okreslony . Jak zaczynalam prace w szkole to pierwsza umowe mialam '' otwarta'', tzn na czas nieokreslony ale liczba godzin mogla byc zmienna wg zapotrzebowania na mnie. Na taka umowe mialam wtedy tez dwojke mieczy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

2. Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

 

Duża. Rycek denarów mówi o konkretnej pracy,patrząc po następnych kartach będziesz zadowolona finansowo, i nie tylko finansowo ;) z sumy księżyc może mówić o pracy nocnej, przy trunkach;)

 

Mam na oku konkretną pracę i tutaj też poprosiłam o karty:

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne):

7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy

 

Widać tutaj, że jest to Twoja praca marzeń na tą chwilę. Szanse są i to duże na zawarcie umowy. Podpiszesz. Mi z sumy wyszła Cesarzowa- dostaniesz tą pracę i będziesz zadowolona, spełniona (o ile ją przyjmiesz bo pytanie jest o szanse )

 

Powodzenia:)

 

P.s. Co do obecnej pracy pracy to ona jest stabilna ale Ty czujesz się niepewnie. Jesteś z niej zadowolona i chciałabyś ruszyć do przodu ale brak tej firmie potencjału/rozwoju . O wypowiedzenie nie musisz się martwić bo zostanie Ci przedłużona umowa, zwolnienia nie widać (suma wisielec).

Odnośnik do komentarza

1. widać, że osiągnęłaś już tu max swoich możliwości i nic się już nie dzieje a ty lubisz jak coś się dzieje, jak są możliwości

2. myślę, że do 6 miesięcy na pewno znajdziesz coś nowego. Nie wykluczone, że to praca połączona z rozrywką

3. nie wiem czy to akurat to co byś chciała, wydaje mi się, że to nie będzie to o czym myślisz

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kochani moi cuda na kiju...

Dostałam wypowiedzenie wczoraj...

Więc chyba odwrócone 8 buław (jako niekorzystne wiadomości) i odwrócona 4 denarów (zerwana umowa) to strata pracy :/

A Kielichowa to emocjonalna, zapłakana Tridzia :(

Karciochy:

1. Jaka jest obecna sytuacja w pracy

Królowa kielichów, 8 buław odwrócone i 4 denarów odwrócone

Odnośnik do komentarza
Kochani moi cuda na kiju...

Dostałam wypowiedzenie wczoraj...

Więc chyba odwrócone 8 buław (jako niekorzystne wiadomości) i odwrócona 4 denarów (zerwana umowa) to strata pracy :/

A Kielichowa to emocjonalna, zapłakana Tridzia :(

 

O masz!!!:-((((

przykre to bardzo....

ale patrząc po kartach znajdziesz pracę, z której będziesz zadowolona, będzie dobrze płatna i wszystko będzie okey.

Moim zdaniem nie będzie to ta praca, o którą pytałaś w ostatnim pytaniu.

Odnośnik do komentarza

Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

 

Droga Trido,

nie podłamuj się, nic nie dzieje się bez przyczyny. Ty jako sumienny pracownik (rycerz denarów) zostaniesz zauważona i doceniona szukając nowej pracy (głupiec). Myślę, że będzie to praca na stanowisku urzędniczym, możliwe, że załatwiona po znajomości, do której przyczyni się pan w typie króla kielichów.

Spójrz na tą sytuacje pozytywnie. Przed Tobą nowa droga, nowe doświadczenia, nowi ludzie. Powodzenia, trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Dziękuję dziewczyny...

Jestem podłamana :/ jakoś nie mogę się odnaleźć kurcze, pierwszy raz w życiu mam taką sytuację, że dostałam papiery ;/

 

 

Też to przezyłam , więc zdaje sobie sprawe jak sie czujesz :/ W moim przypadku podziekowali mi zaraz po powrocie z macierzyńskiego... to sie nazywa "nagroda" za posiadanie dziecka ( pomijam ze dziewczyna która mnie zastępowala szybko przeszla z szefami na "Ty" gdzie mi przez 6 lat pracy w firmie nawet nie przyszlo do glowy).

 

Tridko...karty masz optymistyczne , wiec uważam że w ciagu pół roku znajdziesz pracę i bedziesz z niej zadowolona :)

Pozdrawiam :)

I trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

2. Jaka jest szansa ze w ciągu 6 mce zmienię pracę

Rycerz denarów, Głupiec, Sprawiedliwość (dołożony Król kielichów)

Szansa jest duża Rycek Monet to u mnie zawsze coś nowego, głupieć zaczynanie czegoś od początki i sprawiedliwość to może być podpisanie umowy

 

Mam na oku konkretną pracę i tutaj też poprosiłam o karty:

3. Jakie są szanse na konkretną pracę, o której myślę (praca w klubie, godziny nocne):

7 kielichów, Kochankowie, 2 mieczy

 

7 kieli jako kilka opcji, mnogość wyboru kochankowie podjęcie decyzji ale te 2 miecze na końcu sugerują mi, że zdecydujesz się na coś innego niż ta praca

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...