Skocz do zawartości

Kryształowe dziecko bez obciążeń karmicznych , czakr kundalini,uzdrawianie


Kryształowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przepraszam , jeżeli źle umieściłam wątek .

Otóż dwa dni temu byłam u dwóch sympatycznych pań, jedna zajmuję się anielskimi kartami a druga siedziała z wahadełkiem. Bardzo przepraszam , jeżeli się źle wypowiadam czy też źle piszę ,ale nie wiem jak to się nazywa, ponieważ nigdy się tym nie interesowałam , a wręcz przeciwnie od dziecka mnie od tego odwodzono.

Za namową mojego partnera udaliśmy się do tych pań , ponieważ są to jego bliskie znajome, a ja od czasu zamieszkania u niego w domu wpadam w coraz głębszą depresję i czuję obecność czegoś złego , czegoś co próbuje mnie przestraszyć, a oprócz tego od dziecka mam problem z moją matką , która przyczynia się do mojego coraz głębszego zamknięcia się w sobie.

Panie , które mnie zobaczyły powiedziały cyt: "Przyprowadziłeś cudowne dziecko" , na tą chwilę zgłupiałam.

Pati (tak ją nazwę) , rozłożyła swoje magiczne karty i powiedziała , że jestem kryształowym dzieckiem bez obciążeń karmicznych , w dalszej rozmowie wyszło , że z czakrą kundalini( nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi).

Nie pisałabym o ich wyjątkowości , ale te kobietki naprawdę przyprawiały mnie o dreszcze powiedziały wszystko o mojej matce jak i naszej relacji , śmierci ojca itp.

Ok , ale przejdźmy do sedna, otóż moja kochana babuszka ma dar uzdrawiania , jest bardzo znaną osobą na moim terenie. Pamiętam jej rozmowę jak byłam mała i niekumata, iż taki dar jaki ona posiada wcale nie jest taki wyjątkowy, ponieważ jest strasznie męczący i obciążający jej życie. Babuszka , jest chyba najukochańszą istotą prawdomówną i pomocną jaką kiedykolwiek poznałam. Nie wiem dlaczego ,ale pamiętam to jak teraz : nie interesuj się magią , rzeczami nadludzkimi itp. nie poradzisz sobie.

Od dziecka słyszałam pogłoski , że uzdrawiam będąc z kimś w otoczeniu. Czuję obecność , czegoś lub kogoś w swoim otoczeniu, kilka razy widziałam kogoś/ coś , raz przyszedł tata.

Moja historia jest naprawdę bardzo długa napisałam pokrótce.

Najgorsze jest to , że ja sobie z tym nie radzę i nie chcę tego bo się najwyraźniej boję.

Nie wiem co zrobię jak to się bardziej ujawni. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Proszę się ze mnie nie śmiać, ponieważ nie wierzę w takie rzeczy , poszłam bo musiałam się komuś wygadać, a to mnie przerasta.

Czy da się temu zapobiec, albo czy da się to jakoś uspokoić?

Oraz proszę o interpretację dziecko nowej ery , kryształowe dziecko , czakr kundalini.

Zdesperowana 24 latka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to że wiedziały o Tobie to pewnie zasługa Twojego chłopaka / faceta który je zna i im nagadał, zrobiły po prostu mały show by Ciebie tym zainteresować, więc te opowieści o tacie, babci, siostrze czy kimkolwiek z rodziny sklasyfikuj jako zwykłe szpiegostwo i zbieranie informacji a nie nadprzyrodzone zdolności.

 

Co do reszty, ogarnij się, nie ma duchów, nie ma zjaw, nie ma UFO i ktoś bardzo poważnie się pomylił co do dat, kryształowe dzieci w najlepszym przypadku mają 15 lat, bo na przełomie 2000 roku niby zaczęły się rodzić, możesz co najwyżej być jakimś tęczowym dzieckiem czy jakoś tak...

 

Z tym uzdrawianiem to ciekawa sprawa, w okolicy była raz taka bardzo ładna dentystka która nie dość że leczyła zęby to była bardzo... sugestywna... szczególnie klienci - faceci byli zadowoleni z jej usług, została jednak zwolniona jak coraz więcej klientów przychodziło z wypadającymi plombami czy niedorobionymi zębami, tak że subiektywne odczucia grają dużą rolę a tego typu tematy przyprawiają mnie o ból głowy, czy to może oznaczać że TY przyprawiasz mnie o ból głowy i że jesteś bardziej utrapieniem niż pożytkiem?

 

Rada? ZEJDŹ NA ZIEMIĘ! Duchy nie istnieją, podobnie wszystko to co się gada o "magii" Tarota i takich innych kuglarskich sztuczkach jak wahadełko czy chiromancja, wszystko jeden pies, twór do zdzierania kasy z naiwniaków.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to , że ja sobie z tym nie radzę i nie chcę tego bo się najwyraźniej boję.

Nie wiem co zrobię jak to się bardziej ujawni.

 

Jeśli się boisz, to nic z innego wymiaru się bardziej nie ujawni, bo Twój strach jest skuteczną blokadą faktycznego kontaktu, uwierz mi. Mimo wszystko, ja bym Ci polecała żebyś jednak ten strach w pewnym stopniu opanowała i przeszła nad rzeczami do porządku dziennego. Bo nakręcając się tworzysz myślokształty, bazując na tym czego się podświadomie boisz, a nazwiesz to kontaktem z duchami, tym, że coś przyszło Cię straszyć etc.

W kwestii duchów, wróżenia jak i magii moje zdanie akurat całkowicie różni się od tego co napisał Auegamma. Ale mniejsza o to.

 

Co do tych terminów kryształowych etc dzieci, to ja jestem sceptyczna, new age'owska bajka.

 

Co do kundalini - na forum są wiadomości na ten temat, poczytaj, poszukaj.

http://www.ezoforum.pl/uzdrawianie/74571-kundalini.html

 

Jakieś to wszystko ze sobą pomieszane... kundalini, new age, karty, wahadło... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryształowe dzieci to bajką dla mamusiek, którym nie wystarcza dowodów, że ich dziecko jest naj naj naj, a jak już są kryształowe to już w ogóle wszyscy powinni wokół tego dzieciaka skakać!

Bo, z resztą, kto kupuje książki o kryształowych/tęczowych dzieciach? "ezomamy"!

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Masz problem z matką jak mówisz, ale nie masz obciążeń karmicznych jak mówi owa Pati...

Myślę, że Ty prędzej pomogłabyś Pati, gdybyś jej poradziła, by udała się lekarza wiadomej profesji.

Owszem, możesz mieć jakieś zdolności, dlaczego nie, ale jeśli tak, to trzeba poszukać kogoś, kto Ci wytłumaczy z czym to się je i ew. ukierunkuje. A szurnięta wróżka to raczej nie jest najlepszy wybór.

Nie chodź tam więcej, to chyba nie jest dobre dla Ciebie i nie próbuj ruszać energii Kundalini bez przygotowania, bo wtedy dopiero zrobisz sobie duże kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...