Jump to content

Rozkład urodzinowy 2015

afercia

Recommended Posts

Urodziny to chyba całkiem dobry dzień żeby zrobić urodzinowy rozkład :)

Singielka, studentka pracująca tylko w wakacje i nie wiem, dość zadowolona z życia :D

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

W uczuciachKoło Równowaga Królowa buław

Dostanę coś zaskakującego, co da mi poczucie stabilizacji i w pełni da poczuć się kobietą.

W karierze/ studiach2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce

Hoho bardzo ciekawy czas, myślę że spełnią się jakieś moje nadzieje, będę ogólnie zadowolona :) Oddam się studiom na całego

W finansach5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda

Chciałabym wygrać w totka ale chyba lipa. Ogólnie początek mogę bidować, ale potem chyba jakoś się ułoży :)

W zdrowiu2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona

Jakaś operacja Problem z podwójnym narządem.

Na co zapracuję sama

W uczuciachKról monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy

Przegapię stabilnego partnera.

W karierze/ studiachKoło Świat Rycerz kielichów

No chyba mnie nie wywalą? Może jakieś praktyki za granicą albo konferencja.

W finansach4 buławy Sąd 10 buław

Trochę popracuje, coś roztrownie i będę się martwić Pewnie wyjadę do pracy

W zdrowiuKoło 4 monety Kapłanka / As kielichów

Będę się leczyć domowymi sposobami :D

Najważniejsze wydarzenie tego roku: 8 buław 5 kielichów 5 mieczy

Coś wydarzy się szybko, będzie dla mnie bolesne Ktoś odejdzie.

Rok trochę nieobliczalny bo dużo AW :) zobaczymy ^^

Edited by afercia

W uczuciach Koło Równowaga Królowa buław - początkowy czas będzie zmienny, raz będziesz miała kogoś na oku, a raz nie, ale później widać, że pojawi się ktoś na horyzoncie w typie ostrego i energicznego pana:-)

W karierze/ studiach 2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce - nie wiem, czy pracujesz, ale być może rozpoczniesz jakąś pracę lub może drugi fakultet... generalnie będziesz tutaj zadowolona, widać, że jest to tematyka, w której się spełniasz i daje Ci to satysfakcję

W finansach 5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda - będziesz wydawać na prawo i lewo, aby czuć się kobieco:-) zakupami będziesz poprawiać sobie nastrój:-)

W zdrowiu 2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona - na zdrowotnych kartach, to ja się nie znam...

Na co zapracuję sama

W uczuciach Król monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy - będziesz rozczarowana jakimś facetem i zatrzymaniem relacji...

W karierze/ studiach Koło Świat Rycerz kielichów - szykuje Ci się jakaś zmiana za sprawą jakiegoś pana... być może jakiś wyjazd za granicę lub może jakaś wymiana studencka?

W finansach 4 buławy Sąd 10 buław - chyba będziesz liczyć na wsparcie rodziny, najbliższych...

W zdrowiu Koło 4 monety Kapłanka / As kielichów - hm... i znowu masz denary w zdrowiu, a z tego co wiem, to są to kłopoty z układem kostnym lub trawieniem... ale proszę się na mnie nie powoływać, bo się nie znam...

Najważniejsze wydarzenie tego roku: 8 buław 5 kielichów 5 mieczy - będzie się dużo dziać w kwestii uczuć i nauki, będzie zmiennie, te 5 podkreślają tutaj Twoją zmienność, impulsywność... jak widać po kartach energiczna jesteś:-)

• Like 1

Iwka wielkie dzięki :serducho: :seducho: :serducho: myślałam, że temat już umrze :D

W karierze/ studiach 2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce - nie wiem, czy pracujesz, ale być może rozpoczniesz jakąś pracę lub może drugi fakultet... generalnie będziesz tutaj zadowolona, widać, że jest to tematyka, w której się spełniasz i daje Ci to satysfakcję

Oj tak ^^ moje studia to moja największa miłość na szczęście :)

W karierze/ studiach Koło Świat Rycerz kielichów - szykuje Ci się jakaś zmiana za sprawą jakiegoś pana... być może jakiś wyjazd za granicę lub może jakaś wymiana studencka?

Chciałabym wybrać się na wymianę z Czechami lub jeszcze bardziej Austrią albo chociaż konferencję za granicę - może się uda ^^

W zdrowiu Koło 4 monety Kapłanka / As kielichów - hm... i znowu masz denary w zdrowiu, a z tego co wiem, to są to kłopoty z układem kostnym lub trawieniem... ale proszę się na mnie nie powoływać, bo się nie znam...

Układ kostny jak najbardziej możliwy - właściwie co roku albo coś łamię albo mi to operują więc na ortopedii znam wszystkich :D

Najważniejsze wydarzenie tego roku: 8 buław 5 kielichów 5 mieczy - będzie się dużo dziać w kwestii uczuć i nauki, będzie zmiennie, te 5 podkreślają tutaj Twoją zmienność, impulsywność... jak widać po kartach energiczna jesteś:-)

Czasami aż za bardzo energiczna :D Żeby nie powiedzieć impulsywna furiatka po prostu bardzo dynamiczny charakter i czasami mam wrażenie, że życie ze mną to jak przejażdżka koleją górską bez żadnych atestów

Bardzo bardzo bardzo dziękuję :kwiatek:

Ezotynka dziękuję ^^ :kwiatek:

Aferia, spóżnione ale szczere Wszystkiego Najlepszego! ;)

( tu wyobraź sobie jest piękny rysunek tortu z świeczkami :))

A co do rozkładu,

W uczuciach Koło Równowaga Królowa buław

Los podaruje Ci coś nieoczekiwanego, w najmniej oczekiwanym momencie dodam.Dzięki temu poczujesz się spełniona, zadowolona a jednocześnie zaspokojona pod względem finansowym.

W karierze/ studiach 2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce

Dobry czas przed Tobą.Pojawi się szansa na podjęcie drugiego żródła zarobkowania. Z jakiegoś tytułu otrzymasz nieoczekiwany zastrzyk gotówki.Dosłownie spadnie Ci to z nieba.

Dodam, że pogodzisz dod.pracę z studiami,co da Ci poczucie zadowolenia.

W finansach 5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda

Nie mogę powiedzieć abys z dnia na dzień stała sie bogatą Afercią, ale tak tragicznie nie jest. Pierwszy kwartał-czasem zaciskania pasa. II kwartał- dzięki Cesarzównie odbijesz się od finansowego dna, by w III kwartale- móc odrobine więcej wydać bez patrzenia na ceny.Z podsumy gwiazda- masz farta w tym roku do różnego rodzaju loterii, więc graj ;)

W zdrowiu 2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona

Stawiałbym tu na jakieś dolegliwości związane z układem moczowym oraz rozrodczym.

Na co zapracuję sama

W uczuciach Król monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy

Pojawi się jakiś Pan, ale nie weźmiesz go na poważnie.Sprawa będzie się straszliwie rozciągać w czasie.Któraś z stron będzie niezdecydowana, nie wykona konkretnego ruchu wobec drugiej osoby. Finalnie drogi się rozejdą.

W karierze/ studiach Koło Świat Rycerz kielichów

Sądzę że trafi Ci się lepsza oferta, na którą przystaniesz.Będzie się tą wiazać z wyjazdem.

W finansach 4 buławy Sąd 10 buław

Będziesz ciężko pracować, ale efektów swoich trudów nie odczujesz.Nie będziesz zadowolona z takiego stanu rzeczy, poczujesz że wysiłek który wkładasz w daną materie nie jest współmierny do wynagrodzenia jakie z tego tytułu uzyskujesz. Poczujesz się powyższą sytuacją zmęczona, i rozważych zmiany pracy.

W zdrowiu Koło 4 monety Kapłanka / As kielichów

Do lekarza z każdym objawem chorobotwórczym biegać nie będziesz. Sądze że albo pomoże Ci wujek google, albo ktoś z znajomych/bliskiej rodziny podpowie co zrobić.

Ciągle będzie się coś zmieniać, nie nadążysz nad natłokiem nowych planów które zrodzą się w Twojej głowie, propozycji jaki i relacji międzyludzkich.Będzie się działo- to pewne.

Niejednokrotnie będziesz mieć masę wątpliwości co do słuszności decyzji, intencji ludzi którzy Cię otaczają. Więcej dziać się będzie w Twojej głowie- zbyt dużo do ogarniecią myślą.

Wszystkiego Dobrego !

gypsy :kwiatek: bardzo bardzo dziękuję ^^ :serducho:

Szkoda, że jednak nie zostanę milionerką w lotto :D

Co do rozciągniętych spraw uczuciowych pewnie się znudzę, nie znoszę ciepłych kluch pozbawionych dynamizmu :D

Prezenty od losu

W uczuciach Koło Równowaga Królowa buław wzbudzisz zainteresowanie co najmniej u jednej osoby, będzie ono okazywane komplementami, gestami tak, że nabierzesz więcej pewności w swoją atrakcyjność

W karierze/ studiach 2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce pojawi się dodatkowa możliwość, może zapiszesz się do koła naukowego, będziesz miała poczucie dobrze wybranego kierunku studiów

W finansach 5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda możliwe problemy, ale możesz liczyć na wsparcie od mamy i z innych źródeł (zlecenie, okazja powinno się pojawić)

W zdrowiu 2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona wizyta u lekarza, ale stabilna sytuacja, może nawet polepszenie zdrowia (tak kojarzę Cesarzową)

Na co zapracuję sama

W uczuciach Król monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy Poznasz kogoś, kto pomoże lepiej zrozumieć ci samą siebie. Uporządkujesz swoje uczucia i priorytety dzięki rozmowom, ale też rozmyślaniu w samotności.

W karierze/ studiach Koło Świat Rycerz kielichów Możliwy wyjazd na Erasmusa. Będziesz uczyć się z pasją. Własnym wysiłkiem poszerzysz swoją wiedzę.

W finansach 4 buławy Sąd 10 buław Będzie bezpiecznie i stabilnie. Możliwy nawał zleceń.

W zdrowiu Koło 4 monety Kapłanka / As kielichów czas spędzony w domowym zaciszu, może podczas ćwiczeń

Najważniejsze wydarzenie tego roku: 8 buław 5 kielichów 5 mieczy Idą zmiany, rozczarowanie popchnie cię do ułożenia się ze sobą w kwestii uczuć/oczekiwań i myśli/decyzji.

• Like 1
Urodziny to chyba całkiem dobry dzień żeby zrobić urodzinowy rozkład :)

Singielka, studentka pracująca tylko w wakacje i nie wiem, dość zadowolona z życia :D

W uczuciach[/b]Koło Równowaga Królowa buław

Na początku możesz miewać jakieś zmienne nastroje raz ktoś cię zainteresuje' date=' to znowu zniechęci ale poukłada się to, zapanuje spokój, jakiś zastój może, pod koniec roku może zagościć w twoim życiu jakaś energiczna osoba albo to ty ruszysz do boju.

W karierze/ studiach[/b]2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce

Tu będziesz wszystko kontrolować, zadowolenie cię czeka, te 2 denarki to może być jakieś dodatkowe źródło dochodu albo pokazuje 2 zajęcia czyli to, że studiujesz i pracujesz

W finansach[/b]5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda

Kokosów na początku cyklu nie widać raczej zaciskanie pasa albo wiedza o tym' date=' że coś byś chciała ale jest to poza twoim zasięgiem a później lepiej dogadzanie sobie, wydawanie pieniążków na przyjemności.

W zdrowiu[/b]2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona

Pojęcia nie mam

W uczuciach[/b]Król monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy

Przegapisz jakiegoś faceta z powodu nie wiem ale tak jakby on będzie ale ty nie zwrócisz na niego uwagi' date=' bo będziesz interesowała sie kimś / czymś innym

W karierze/ studiach[/b]Koło Świat Rycerz kielichów

A możesz dostać jakąś propozycję może wymiany za granicę albo cos podobnego ogólnie mi sie te karty z wyjazdem skojarzyły

W finansach[/b]4 buławy Sąd 10 buław

W finansach stabilnie i sama na to zapracujesz chociaż momentami możesz mieć wrażenie' date=' że nie podołasz

W zdrowiu[/b]Koło 4 monety Kapłanka / As kielichów

Nie znam się na kartach zdrowotnych :)

Najważniejsze wydarzenie tego roku:[/b] 8 buław 5 kielichów 5 mieczy

Zmiany, tak cię będzie miotało pomiędzy uczuciami i rozumem, możesz podjąć decyzję o zakończeniu czegoś taka radykalną, bo te 5 to u mnie zawsze taka świadoma decyzja

• Like 1

Najlepszego :bukiet; ;)

W uczuciachKoło Równowaga Królowa buław

Twoja pewność siebie, kilku amantów na pewno i ten taki hmmm z którym mogłabyś stworzyć stabilną relację, dzięki któremu ujarzmiłabyś swoje emocje, uczucia, charakterek ;)

W karierze/ studiach2 denarów Cesarz Gwiazda / dołożone Słońce

Elegancko zdasz wszystkie egzaminy i to niektóre tak ‘na farcie’.

W finansach5 monet Cesarzowa Słońce/ dołożone Gwiazda

Nauczysz się wg mnie lepiej gospodarować pieniędzmi. Los ześle Ci takie sytuacje, że bd musiała się poogarniać w temacie finansowym ;)

W zdrowiu2 monet Król mieczy Cesarz/ Cesarzowa dołożona

Jakiś zabieg ale ogólnie to powinno być dobrze.

Na co zapracuję sama

W uczuciachKról monet 4 kielichy Wisielec/ dołożone 3 buławy

Przyciągniesz do siebie kogoś, możliwe, ze z daleka / przez Internet, dla którego będziesz niejako wsparciem.

W karierze/ studiachKoło Świat Rycerz kielichów

Dobre / zadowalające wyniki na studiach. Jeśli kończysz w tym roku to gwarantuję, ze wszystko będzie dobrze :)

W finansach4 buławy Sąd 10 buław

Bym powiedziała, że się wpakujesz w bagienko z pracą :/

W zdrowiuKoło 4 monety Kapłanka / As kielichów

Skręcenie kostki mi się skojarzyło.

Szczerze to nie mam pojęcia :/

Rok trochę nieobliczalny bo dużo AW :) zobaczymy ^^

A wg mnie rok nie tyle nieobliczalny co ważny dla Ciebie :)