Jump to content

Czy coś sie zadzieje

szmergel

Recommended Posts

Witam,

rozłożyłam karty na mojego znajomego z roku. Oczywiście pytanie główne czy będziemy razem

Wiem, że część pytań z rozkładu jest nieregulaminowa zatem nie będę ich zamieszczać

2.Czego ja oczekuje od niego/Papież - hmm?

5. Czy powinnam wykonac jakis ruch jego strone?/ Świat - Powinnam zaczekać na to co przyniesie los

6. Co z tej relacji wyniknie czy stworzymy zwiazwk uczuciowy / 2 puchary - Tak

7. Jesli tak, to czy zwiazek bedzie staly czy zaledwie romans /Głupiec - Jedynie przelotny romans, nic trwałego, i być może będę tego żałować

Ktoś pomoże w interpretacji?;)

Guest Ezotynka

bez pozostalych kart rozklad czesciowy nie oddaje swego sensu..w tym zwiazku uczuciowym i 2 pucharow, to widze nie tyle zwiazek uczuciowy, co samo "zblizenie" sie Was do siebie - moze byc jakas rozmowa w 4 oczy chociazby..a z ta staloscia i Glupcem..mysle, ze bedzie to jakies doswiadczenie dla Was, ale Wasze drogi pewno sie kiedys rozejda w ten Swiat...ale tak jak pisze - rozklad "zle dobrany" do Regulaminu, ale jeszcze kilka postow i bedziesz mogla pokazac nam tu caly ten rozklad w odpowiednim dziale:-)

2.Czego ja oczekuje od niego/Papież - oczekujesz takiej postawy deklaratywnej, zobowiązań

5. Czy powinnam wykonac jakis ruch jego strone?/ Świat - tak, pokazywać swoją otwartość na relację i chęć jej rozwoju

6. Co z tej relacji wyniknie czy stworzymy związek uczuciowy / 2 puchary - Tak, będzie między Wami jakies porozumienie, choć nie wydaje mi się, by było to coś poważnego, ale flirt i zauroczenie obustronne jak najbardziej :)

7. Jesli tak, to czy zwiazek bedzie staly czy zaledwie romans /Głupiec - no taki "lajtowy" i niepoważny, moim zdaniem to może być fajny związek choć jeszcze nic na forever and ever ;) ale przyjemnie spędzone chwile

Nawet jeżeli niektóre pytania są nieregulaminowe, to karta wynikowa jest do weryfikacji, dlatego powinnaś zamieścić karty ze wszystkich pozycji...

Proszę nie wprowadzać użytkowniczki w błąd.

Edited by Czarownica
reg.
Guest Ezotynka

Przepraszam Szmergel, zerknelam na swoj licznik:) te kilka postow to przeciez juz pestka - jak nie dzis, to niedlugo wstawisz caly i bedziemy debatowac nad caloscia:)

Guest adora

Czego ja oczekuje od niego/Papież - chcialabys powaznego mezczyzny, stabilnego zwiazku

Czy powinnam wykonac jakis ruch jego strone?/ Świat - rob tak jak czujesz, badz otwarta na to co zycie niesie

Co z tej relacji wyniknie czy stworzymy zwiazwk uczuciowy / 2 puchary - beda rozmowy, moze i spotkanie

Jesli tak, to czy zwiazek bedzie staly czy zaledwie romans /Głupiec - stwierdzisz, ze ten mezczyzna nie nadaje sie do zwiazku i znajmomosc pozostanie na stopie kumpelskiej.

Mi jakoś często na sferę osobistą wypada właśnie Głupiec, może w nim jest jakieś przesłanie dla mnie?

Edited by szmergel