Jump to content

siwa22

Recommended Posts

Witam.Śniła mi się piwnica. Piwnica to bardzo częsty sen u Mnie.. zawsze w tym śnie piwnica jest jak labirynt i nie moge z niej wyjsc. Zazwyczaj ktos mnie goni po tej piwnicy. Mojemu snu towarzyszy zawsze uczucie lęku. Budze sie zawsze z krzykiem..

Link to comment
Share on other sites

Piwnica często obrazuje podświadomość, to co skrywane w twoich emocjach. Tutaj dochodzi ucieczka i labirynt, co może obrazować jakiś głęboko ukryty problem, z którym sobie nie radzisz, nie możesz znaleźć drogi do rozwikłania zaistniałej sytuacji. Próbujesz, więc przed tym uciec, co jednak nie daje efektów, bo każda niekorzystna sytuacja wymaga konfrontacji i zrozumienia, do czego zapewne próbuje Cię zmotywować umysł wracając do tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Piwnica to coś pod fundamentem, czyli oznaczałoby to, że nie jesteś teraz w miejscu zbytnio stabilnym... może ma to związek ze zniechęceniem, depresją lub innymi okolicznościami. To, że śni ci się to często potwierdza częste takie stany w twoim życiu. Myślę, że głównym jednak problemem będzie tu strach, zastraszenie i myślę, że powinieneś przeciwnie do tego nabrać odwagi i zachęty aby wyjść / wejść wyżej na poziom fundamentu, czyli większej stabilności, czego ci życzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...