Skocz do zawartości

celt na przyjaciela


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grimmoire

Po dłuższej przerwie z kartami przy okazji innego tematu położyłam karty na przyjaciela od "Diabła" ;) z drobnymi potknięciami przeszło mi już, z drugiej strony bez zmian - ciepły i pomocny na dystans, ale daje odczuć, że mogę na niego zawsze liczyć, co popiera czynami, czuję, że jestem ważna, ale też wie, że jestem podatnym na niego gruntem i trzyma dystans. Nie wszystkie karty są dla mnie jasne w "trójkątach"... Odwdzięczę się za pomoc :serce: edit: problem/pytanie o relację, czy uda się zaprzyjaźnić bliżej czy ze względu na przyciąganie (przynajmniej moje) nie uda się to lub puszczą hamulce.

 

Z przełożenia karta, która wyszła mi na życie uczuciowe w marcu (od Euterpe :serce:) czyli 6 pucharów - wspomnienia..

 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 pucharów - idealista i marzyciel, czasem wodzony na pokuszenie :)

2. Nasz stosunek do niej - Rycerz pucharów - zapatrzona w idealnego idealistę, czasem marzę, co mogło by być, gdyby sprawy miały się inaczej

3. Świadoma postawa wobec nas - 5 mieczy - nie przyzna się nigdy dla dobra sprawy lub podjął decyzję o nieuczciwych zagraniach, ale Kapłan dalej

4. Nieświadoma postawa wobec nas - Sprawiedliwość - surowo ocenia tę sytuację i póki jestem w związku formalnym nie uczyni niczego w tym kierunku, nie podoba mu się wizja czegokolwiek z osobą zajętą

5. Przeszłość relacji, znajomości - 3 mieczy smutek, łzy, decyzja kierowana rozumiem, nie sercem

6. Najbliższa przyszłość - Kapłan - trzymanie się zasad moralnych, wszystko zależy od jego "widzimisię" czyli bez zmian

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 9 pucharów - przyjemność, zaspokojenie tego "głodu"

8. Wpływ innych osób - Król pucharów - inny mężczyzna, który o tej sytuacji wie, przyjaciel, być może ojciec, z którym jest blisko

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - Wisielec - boi się, że wszystko wywróci się do góry nogami

10. Dalsza przyszłość - 6 buław - będzie dobrze, porozumiemy się i zrozumiemy się

Edytowane przez grimmoire
Odnośnik do komentarza
Gość Lukrusia

1. Rys osoby, o którą pytamy - śmierc - On chyba zamknął sie na znajomość ze mną , nie ma podstaw ta relacja wg niego ze mną

2. Nasz stosunek do niej - 10 monet - jak najbardziej jestem na niego otwarta

3. Świadoma postawa wobec nas - 6 mieczy - oddalił się nie daje znaku życia , unika kontaktu przez komunikatory fb , omija mnie

4. Nieświadoma postawa wobec nas - 4 miecze - nie wie , że oddalając się zatrzymuje relacje bo ja nie wiem jak działać wtedy

5. Przeszłość relacji, znajomości - 9 kijów - Niepewna , bazowanie na tym co może być a nie jest nie pewnego balansowanie na cienkiej lini

6. Najbliższa przyszłość - 10 kielichów - miło , sympatycznie czyli coś się zbliżyć możemy ale na bazie przyjażni jak zrobię krok dalej to ucieknie ...

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 3 miecze - Oj nie ma mowy nawet u niego na związek ze mną kurde jak by chciał a nie mógł

8. Wpływ innych osób - gwiazda - ktoś będzie go namawiał ,aby spróbował bo może warto bo być może związek będzie

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - 2 kije - on boi się w ogóle współrelacji ze mną , jak by to ująć zagłębienia relacji ze mną .

10. Dalsza przyszłość - diabeł, koło fortuny,zakochani, królowa kijów

Diabeł - ciągnie i kusi , ale przeszkody stawia na drodze ku sobie , Koło co ma być będzie ale jeszcze nie teraz czyli kontakt będziemy mieć ze sobą moja radość to chyba będzie tryskać ze mnie królowa kijó

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrusia

Z przełożenia karta, która wyszła mi na życie uczuciowe w marcu (od Euterpe ) czyli 6 pucharów - wspomnienia..

 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 pucharów - idealista i marzyciel, czasem wodzony na pokuszenie :)On jest kochliwy , dużo marzy

2. Nasz stosunek do niej - Rycerz pucharów - kochliwa ale też szybko jesteś w stanie sie odkochać

3. Świadoma postawa wobec nas - 5 mieczy - On kłamał lub zrobił coś jest nie fair bo został przyciśnięty do muru inaczej sobie ułożył schemat a ty go zagiełaś i wtedy trzeba było coś wymyślić na odchodne (pomyśl kiedy taka sytaucja zastała 5 mieczy z jego strony czy jakiś temat nie był ruszony wtedy akurat )

4. Nieświadoma postawa wobec nas - Sprawiedliwość -dla niego wszystko musi być albo białe albo czarne nie ma nic pomiędzy

5. Przeszłość relacji, znajomości - 3 mieczy smutek, łzy, decyzja kierowana rozumiem, nie sercem . Oj bolało bardzo ,ale to już za wami

6. Najbliższa przyszłość - Kapłan - trzymanie się zasad moralnych, wszystko zależy od jego "widzimisię" czyli bez zmian

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 9 pucharów - Wiesz bo on ciebie nie widzi jako partnerkę , żonę tylko jako kobietę z , którą można się zabawić spędzić wesoło , czuło czas nic poważnego nie ma tych planów .

8. Wpływ innych osób - Król pucharów - inny mężczyzna, który o tej sytuacji wie, przyjaciel, być może ojciec, z którym jest blisko

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - Wisielec - On nie chce aby coś wyszło poza szerszy obieg informacji i dlatego może zawieszać relację między wami .

10. Dalsza przyszłość - 6 buław - Ktoś tu będzie podrywaczem wyjdzie ktoś z was będzie doiminował.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrusia

A co to znaczy , że przyjaciel od Diabła ? Taki sygnifikator ma ten pan ?

Jestem ciekawa bo jeśli tak to napisz jaki jest , ostatnio karty radziły mi zachowywać sie jak diabeł wobec pana ; Miałam z tym porządny problem .

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

Nie Lukrusiu, na tego pana kiedyś mnie "zdiabliło", ale w radach jak się zachować... być jego diabłem :) ? uzależnić go od siebie, przenikać wszystkie płaszczyzny? diabeł to dla mnie zazwyczaj łańcuchy, uzależnienie. Jaki jest? Nieosiągalny, ale nie do końca przez siebie samego, przez sytuację, otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

pan, o którego pytasz, wie czego chce, jest otwarty na nowe, gotów spełniać swoje marzenia, ale może jeszcze nie dojrzał do związku.

U mnie postać na 9 kielichach siedzi w pozycji otwartej i zamkniętej jednocześnie. Dodatkowo 9 i 7 bardziej skupiają się na sobie.

 

Myślisz o nim dobrze, jesteś na niego otwarta, czas spędzony z nim to przyjemność. Może też czekasz na jego krok (rycerz kielichów).

Nadal będziecie utrzymywać ze sobą kontakt (kapłan), bliższej relacji niż jest obecnie nie widzę.

 

Król kielichów mógł też pokazać Twojego męża. Nieobecny ciałem, gdy jesteś z swoim znajomym, jednak jego "duch" gdzieś tam między wami krąży.

 

Wisielec to bezruch - może Twój znajomy boi się rutyny, braku ruchu albo, że zrobiłoby się zbyt przyjemnie i ciężko byłoby później uciec.

 

6 buław - nie martw się; nie ma tego złego, co by później na dobre nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 pucharów - romantyk , marzyciel , gdzieś kiedys przeczytalam że "pokora i religijnośc" :P więc kto go tam wie ...

2. Nasz stosunek do niej - Rycerz pucharów - jestes w nim zakochana

3. Świadoma postawa wobec nas - 5 mieczy - zdystansowany od Ciebie , bo tak lepiej

4. Nieświadoma postawa wobec nas - Sprawiedliwość - daje tyle ile otrzymuje

5. Przeszłość relacji, znajomości - 3 mieczy -rozczarowanie, miłosne męki

6. Najbliższa przyszłość - Kapłan - obustronna życzliwośc i zaufanie

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 9 pucharów - serdecznosc, przyjaźń

8. Wpływ innych osób - Król pucharów - mąż

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - Wisielec - Wisielec to osoba chcąca zmian , ale tkwi w bezruchu.Myślę ze boi sie komplikowania sobie życia.

10. Dalsza przyszłość - 6 buław - przezwycięzenie trudności , jakiekolwiek one są :)

Edytowane przez Lena75
Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire
U mnie postać na 9 kielichach siedzi w pozycji otwartej i zamkniętej jednocześnie

 

w mojej talii pani trzyma w ramionach kota i go czochra ;)

 

b8770a2b24a4ebb95dd6fb80f04d7941.jpg

 

Na szczycie góry kobieta i kot dumni rozkoszują się w swoim luksusie, otaczają ich puchary wypełnione bogactwem wyrastające z winorośli, która ich oplata.

Edytowane przez grimmoire
Odnośnik do komentarza
Po dłuższej przerwie z kartami przy okazji innego tematu położyłam karty na przyjaciela od "Diabła" ;) z drobnymi potknięciami przeszło mi już, z drugiej strony bez zmian - ciepły i pomocny na dystans, ale daje odczuć, że mogę na niego zawsze liczyć, co popiera czynami, czuję, że jestem ważna, ale też wie, że jestem podatnym na niego gruntem i trzyma dystans. Nie wszystkie karty są dla mnie jasne w "trójkątach"... Odwdzięczę się za pomoc :serce: edit: problem/pytanie o relację, czy uda się zaprzyjaźnić bliżej czy ze względu na przyciąganie (przynajmniej moje) nie uda się to lub puszczą hamulce.

 

Z przełożenia karta, która wyszła mi na życie uczuciowe w marcu (od Euterpe :serce:) czyli 6 pucharów - wspomnienia..

 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 pucharów - idealista i marzyciel, czasem wodzony na pokuszenie :)

Marzyciel,ze sklonnoscia do uzywek

2. Nasz stosunek do niej - Rycerz pucharów - zapatrzona w idealnego idealistę, czasem marzę, co mogło by być, gdyby sprawy miały się inaczej

Zaangażowałaś się, jesteś szczera w uczuciach

3. Świadoma postawa wobec nas - 5 mieczy - nie przyzna się nigdy dla dobra sprawy lub podjął decyzję o nieuczciwych zagraniach, ale Kapłan dalej

może planować jakieś świństwo

4. Nieświadoma postawa wobec nas - Sprawiedliwość - surowo ocenia tę sytuację i póki jestem w związku formalnym nie uczyni niczego w tym kierunku, nie podoba mu się wizja czegokolwiek z osobą zajętą

Kalkulacja, trochę wyrachowane podejście

5. Przeszłość relacji, znajomości - 3 mieczy smutek, łzy, decyzja kierowana rozumiem, nie sercem

6. Najbliższa przyszłość - Kapłan - trzymanie się zasad moralnych, wszystko zależy od jego "widzimisię" czyli bez zmian

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 9 pucharów - przyjemność, zaspokojenie tego "głodu"

spelnianie swoich zachcianek Twoim kosztem

8. Wpływ innych osób - Król pucharów - inny mężczyzna, który o tej sytuacji wie, przyjaciel, być może ojciec, z którym jest blisko

niekoniecznie musi to być mężczyzna, jaka/is opiekun/ka przyjaciel/przyjaciolka

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - Wisielec - boi się, że wszystko wywróci się do góry nogami

że go olejesz :)

10. Dalsza przyszłość - 6 buław - będzie dobrze, porozumiemy się i zrozumiemy się

zwycięstwo, pokonanie kryzysu

Odnośnik do komentarza

Po dłuższej przerwie z kartami przy okazji innego tematu położyłam karty na przyjaciela od "Diabła" ;) z drobnymi potknięciami przeszło mi już, z drugiej strony bez zmian - ciepły i pomocny na dystans, ale daje odczuć, że mogę na niego zawsze liczyć, co popiera czynami, czuję, że jestem ważna, ale też wie, że jestem podatnym na niego gruntem i trzyma dystans. Nie wszystkie karty są dla mnie jasne w "trójkątach"... Odwdzięczę się za pomoc :serce: edit: problem/pytanie o relację, czy uda się zaprzyjaźnić bliżej czy ze względu na przyciąganie (przynajmniej moje) nie uda się to lub puszczą hamulce.

 

Z przełożenia karta, która wyszła mi na życie uczuciowe w marcu (od Euterpe :serce:) czyli 6 pucharów - wspomnienia.. - powrót relacji, ciepłe stosunki, dobre wspomnienia

 

1. Rys osoby, o którą pytamy - 7 pucharów - wierzy w miłość, lubi ciepłe gesty, słowa.

2. Nasz stosunek do niej - Rycerz pucharów - zakochana

3. Świadoma postawa wobec nas - 5 mieczy - czuje sie zraniony, nie tak miało być wg niego

4. Nieświadoma postawa wobec nas - Sprawiedliwość - mimo wszystko dostosowuje sie do Ciebie. Daje tyle, ile Ty chcesz przyjąć. Jakaś duma tu jest. A Ty chyba trzymasz fason.

5. Przeszłość relacji, znajomości - 3 mieczy rozmyślanie, ból serca, katowanie się myślami, wyolbrzymianie

6. Najbliższa przyszłość - Kapłan - nie pokaze swoich prawdziwych uczuć, prawdziwej twarzy. Będzie udawał, ze jest ok.

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa - 9 pucharów - chce czuć się spełniony, dopieszczony. Jednak dziewiatka to pewna izolacja ,samotność. Skupia sie na sobie. Dlaczego? Bo cierpi (3 mieczy, 5 mieczy. I sprawiedliwość, V kapłan - zachowanie pozorów, ze jest ok).

8. Wpływ innych osób - Król pucharów - Twój mąż?

9. Lęki i obawy tej osoby, co do relacji - Wisielec - że Ty nagle zmienisz zdanie, a on nic nie bedzie mógł zrobić.

10. Dalsza przyszłość - 6 buław - coś zaiskrzy, rozwinie sie miedzy wami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...