Skocz do zawartości

pokopana sytuacja z pracą


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grimmoire

proszę Was o pomoc... mam nóż na gardle i nie wiem co mam zrobić :( jestem w trakcie zmiany pracy, czekam na nową umowę aby wypowiedzieć bieżącą, wszystko rozegra się na dniach, ciągle się waham, jeżdżę z rozmowy na rozmowę, ale na razie nic z tego nie wynika, nic dobrego

 

z przełożenia - 3 mieczy - nic dodać, nic ująć, cała ja teraz, smutek, rozdarcie, żal, rozczarowanie

 

Miejsce A - moja obecna praca, trochę niebezpieczna, słabo płatna (choć jestem po wyciągniętej z gardła podwyżce) ale i po niej raczej zarobię mniej niż w B i C, mam możliwość rozwoju, której nie daje mi C oraz ważna kwestia, mogę spokojnie rodzić dzieci jeszcze przez rok, bo w przypadku innych jest problem z okresami próbnymi itp. lubię miejsce, ludzi, tylko te zarobki i czasem nawał odpowiedzialnej pracy

 

Co będzie, jeśli wybiorę miejsce A : Rydwan, Kapłanka, Koło fortuny, dociągnięte 4 mieczy

ta praca wiąże się z dojazdami, to może być rydwan, praca w miarę stabilna, ciąża to chyba bardziej w Cesarzowej niż w Kapłance, ale może jako możliwość? może się tu coś ruszy w stronę lepszego.. 4 mieczy po Kole, więc może będzie dobrze, zmieni się na lepsze

 

Miejsce B - praca, do której chciałam przejść, nowe miejsce, podobno sympatyczne, za pierwszym razem mi odmówiono tłumacząc się reorganizacją firmy, po 2 tygodniach jednak chcą, ale trochę mieszają pracownikami jak widać... z dnia na dzień mogą w wyjątkowych wypadkach przemieścić, zarobki podobne jak w B zarazem mniejsze niż w A, minusem okresy próbne czyli bez spokojnej ciąży, nowe miejsce, nowi ludzie, ale za to bezpiecznie

 

Co będzie jeśli wybiorę miejsce B : 5 pucharów, Diabeł, Świat

to chyba jednak zły wybór.. będę tęsknić za atmosferą poprzedniej pracy, mogą ze mną grać nieczysto, choć świat powinien być pozytywny, czy chcieliby mnie gdzieś przemieścić? niepokojąca prognoza..

 

Miejsce C - praca, którą traktowałam jako dodatkową, z polecenia z miejsca A, zarobki większe niż w A, prawdopodobnie najwyższe, jednak brak możliwości rozwoju, ładne otoczenie na codzień, ciekawi ludzie, tylko bez rozwoju dla mnie... i ciąża na razie planowana czy nieplanowana odpada przynajmniej w tym roku

 

Co będzie jeśli wybiorę miejsce C : 5 denarów, Cesarz, Kapłan

na stałe chyba się nie uda, szefostwo męskie tutaj mogło wyjść, bezpośredni i pośredni przełożeni panowie, chyba mi będzie brakowało szerszego zakresu obowiązków i możliwości rozwoju, z finansami też może nie wyjść tak pięknie, jak teraz wygląda

 

wydaje mi się, że karty najlepsze są na pozostanie w obecnej pracy, ewentualnie połączenie A+B lub A+C to drugie bardziej prawdopodobne, jak myślicie? co ciekawe nie wyszły żadne pozytywne denary, jeśli już to bieda..

 

Weryfikacja do około tygodnia..

Edytowane przez grimmoire
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...