Jump to content

Jak się zrealizuje wyjazd do pracy za granicę.

Guest MaryjaMagdalena

Recommended Posts

Guest MaryjaMagdalena

Jak w pytaniu wyżej, rozłożyłam karty na najbliższe 3ms.

1. Jak zrealizuje sie mój wyjazd, do pracy za granicę. RYCERZ DENARÓW - póki co wyjazdu nie widać, rycerz stoi bez ruchu i nic sie nie dzieje.

2. Szanse na znalezienie pracy za granicą - 4 MIECZE, KOŁO, PUSTELNIK - Ja nie mam możliwości znalezienia sama pracy, jestem zdana na los i nadzieję że osoby trzecie np. znajomi, lub ktos z rodziny będzie w stanie mi coś załatwić.

3. Na czym powinnam się skupić?- KOCHANKOWIE, 3 DENARÓW- abym wybrala wlasciwa drogę i podjęła słuszną decyzję, w 3 denarów widac ze praca i finanse to to, na czym powinnam sie teraz skupic. Znaleźć źródło dochodu.

4. Ukryte relacje/problemy- DIABEL- życie na uwiezi kogos, jestem zalezna od innych i mam związane "łapy".

5. Rada- RYCERZ BUŁAW- powinnam brac sprawy w swoje rece i mimo wszystko na wlasna reke cos szukac

5. Najbliższa przyszłość- 2 DENARÓW, AS BUŁAW, KRÓLOWA DENARÓW- Nie jest pewna ta najbliższa przyszlosc, choc możliwe ze w asie buław przy królowej denarów, znajdzie się jakaś kobieta, która bedzie chciala mi pomóc w znalezieniu pracy.

Proszę o waszą interpretację. Dziękuję.

Edited by MaryjaMagdalena

1. Jak zrealizuje sie mój wyjazd, do pracy za granicę. RYCERZ DENARÓW -może nie tyle, że całkiem się nic nie dzieje, ale ten rycerzyk to taki zastanawiający się, szacujący zyski i straty oraz oceniający ryzyko... Bardzo rozważny, może aż nadto, co nie pozwala mu iść na żywioł. Trochę podchodzisz do tego zbyt asekurancko i przez to, że będziesz chciała wszystko mieć ustawione na tip top może się to bardzo odwlec w czasie/pozostać w sferze wiecznego planowania.

2. Szanse na znalezienie pracy za granicą - 4 MIECZE, KOŁO, PUSTELNIK - no póki co marne, bo nic nie robisz, by wyjść na przeciw sytuacji, czekasz na czyjąś pomocną dłoń, uśmiech losu i możesz się przeliczyć

3. Na czym powinnam się skupić?- KOCHANKOWIE, 3 DENARÓW- na podjęciu konkretnych działań, Kochankowie to decyzyjność a 3 denarów to akcje w stylu wysyłanie CV i rozmowy o pracę (konkretne kroki, kontakty interakcje z ludźmi).

4. Ukryte relacje/problemy- DIABEL- masz związane, bo tak Ci wygodnie można powiedzieć, jak już wcześniej pisałam - postawa asekurancka i taka niemoc wynikająca z narzucania sobie ograniczeń, być może przez zbytnią perfekcyjność. Łatwiej znaleźć kilka powodów dla których jeszcze nie czas, by coś zrobić, niż by w końcu zrobić od zera cokolwiek. Prokrastynacja Cię ogranicza. Tak myślę po sobie, bo sama jestem perfekcjonistką-asekurantką - odkładam rzeczy/starania o coś, bo wciąż jest zbyt mało idealnie (jak chodzi o sytuację, umiejętności, warunki atmosferyczne etc;)).

5. Rada- RYCERZ BUŁAW- powinnam brac sprawy w swoje rece i mimo wszystko na wlasna reke cos szukac- tak, z zapałem podejść i na żywioł

5. Najbliższa przyszłość- 2 DENARÓW, AS BUŁAW, KRÓLOWA DENARÓW- Nie jest pewna ta najbliższa przyszlosc, choc możliwe ze w asie buław przy królowej denarów, znajdzie się jakaś kobieta, która bedzie chciala mi pomóc w znalezieniu pracy. - błąd :P Nie zwalaj na innych, to Ty masz szansę (as buław) stać się samodzielną kobietą, która dopnie swego, gdy już coś postanowi w jednym kierunku;)

W najbliższym czasie masz szansę na wyprowadzenie się z impasu i jakiś dobry trop.

Powodzenia;)

• Maestro

1. Jak zrealizuje sie mój wyjazd, do pracy za granicę. RYCERZ DENARÓW trochę na ten wyjazd poczekasz, ale myslę, ze w maju (Byk) cos sie ruszy w tej kwestii, tzn. mysle tez, że osoba, która Ci pomoże w tym jest odpowiedzialna

2. Szanse na znalezienie pracy za granicą - 4 MIECZE, KOŁO, PUSTELNIK będziesz musiała sama sobie radzic niestety, widac wiele zwrotów akcji, raz na wozie raz pod wozem

3. Na czym powinnam się skupić?- KOCHANKOWIE, 3 DENARÓW zastanów sie co chcesz robić tak naprawdę, rozwijaj swoje umiejętności, doskonal fach

4. Ukryte relacje/problemy- DIABEL zyjesz w napięciu i uzależnieniach, w toksycznej relacji

5. Rada- RYCERZ BUŁAW działaj, nie siedź na tyłku

5. Najbliższa przyszłość- 2 DENARÓW, AS BUŁAW, KRÓLOWA DENARÓW otrzymasz kopa i wsparcie, co sprawi, że poczujesz sie pełnowartościowa kobieta, zaradna i samodzielną:)

1. Jak zrealizuje sie mój wyjazd, do pracy za granicę. RYCERZ DENARÓW

Chyba jednak zostaniesz. Denary to ziemia – ziemia jest stabilna, stoi w miejscu. By ją ruszyć potrzeba albo wielkiej siły albo dużo czasu.

2. Szanse na znalezienie pracy za granicą - 4 MIECZE, KOŁO, PUSTELNIK

Średnio wg mnie :/ coś będzie ale takie to no….

3. Na czym powinnam się skupić?- KOCHANKOWIE, 3 DENARÓW

Udoskonaleniem języka, uzbieraniem pieniędzy na wyjazd i – sugerować się swoim dobrem. Ty tu jesteś najważniejsza.

4. Ukryte relacje/problemy- DIABEL

Chyba mocno jesteś przywiązana do tego miejsca gdzie jesteś obecnie. To Cię trzyma.

5. Rada- RYCERZ BUŁAW

Działać, działać, działać.

5. Najbliższa przyszłość- 2 DENARÓW, AS BUŁAW, KRÓLOWA DENARÓW

Wg mnie możliwe, że dostaniesz pracę gdzieś na miejscu i jednak nie wyjedziesz.