Skocz do zawartości

Przeczytaj


oganik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich serdecznie ostatnio tak sobie siedzialam i przeczytalam bardzo ciekawy artykol .chodzilo o uzdrawianie duszy wahadelkiem stwierdzilam ze faktycznie wszystkie problemy swiata zaczynaja sie wlasnie w ludziach w ich duszach .Postanowilam Was poprosic moze znacie taka osobe co takie zabiegi wykonuje chciala bym sie tym takze zajac nauczyc sie moze jakies szkolenie Meldujcie sie i Serdecznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wahadełko. Nie sądzę, by dało się duszę uleczyć wahadełkiem. Chyba, że ciężkim i mocno w duszę pukając. Tu na forum zorganizować szkolenie? Dobre! Obszerna dziedzina wiedzy specjalistycznej, zawartej w wielu, wielu książkach, może lepiej zacząć od przeczytania kilku książek nt. radiestezji, energii kształtów, podświadomości a może i duszy, wtedy łatwiej będzie rozmawiać na wspólnej płaszczyźnie. Bo jeszcze krok i będziemy chcieli w internecie np. studiować i zdawać egzaminy z medycyny przy okazji robiąc specjalizację z chirurgii.

Pomimo mojego tonu, proszę nie zniechęcać się, od czegoś trzeba zacząć poszukiwania swojej drogi poznania.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oganik a może podasz namiary na ów artykuł, bo z tego co napisałaś to można się uśmiać jak koński tyłek do bata. Wynika z niego, że duszę można uzdrowić wahadełkiem... też chciałabym go przeczytać, bo to zaiste cudowna nowość.

 

Zgodzę się z tym, że wszystkie problemy - ludzkie - zaczynają się w ich duszach i żeby tą duszę uzdrowić to trzeba coś zrobić.

Tyle, że z sobą a nie czymś.

Bo to chodzi o uświadomienie sobie co jest nie tak w człowieku i wyeliminowanie negatywnego wzorca, a wahadełko, ani nic innego zresztą, tego za nikogo nie zrobi.

To tak samo jakby ktoś oznajmił, że duszę można uzdrowić nogą od krzesła.

A na problemy duszy, hmm... na początek proponuję zajrzeć co mówi dekalog, albo lepiej: 7 grzechów głównych, jeśli zaś ideologia chrześcijańska Ci nie odpowiada (nie myl jej z instytucją zwaną kk) to można odwołać się do astrologii, tam 7 planet opisuje to samo, tylko innym językiem (dla mnie całkowicie zrozumiałym :lol_na: ) albo do numerologii - liczby także opisują te grzechy, albo do jakiejkolwiek metody doskonalenia siebie, które to metody polecają głęboki wgląd w swoją duszę właśnie i rozpoznanie, co kogo uwiera.

Tak czy inaczej uzdrawianie duszy to jest postępowanie zgodnie ze zdrowymi zasadami etycznymi, które wskazuje każda religia, każdy system i każda ścieżka rozwoju duchowego. Trzeba tylko umieć rozróżnić dogmat od prostej prawdy, i tak naprawdę to zasada jest jedna: nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, kochaj bliźniego swego... Wiem, wiem, łatwo mówić, trudno zrobić, ale wahadełko, choćby nie wiem jak mocno się nad Tobą bujało i różne figury czyniło nie oczyści Twojej duszy ani jej nie uzdrowi, to możesz zrobić tylko Ty sama.

Ja myślę, że kolejna cwana liszka wymyśliła cudowny, bezbolesny, nieproblematyczny i - przede wszystkim - nie wymagający wysiłku sposób na "uzdrowienie" duszy i zdrenowanie kieszonki.

No, jak ktoś chciałby wyskoczyć z kasy, to ja siebie polecam - wahadełko mam, a buja się ono, buja, że hej! na wszystkie strony, w prawo, w lewo, do tyłu, do przodu, na boki, w kółko a nawet elipsoidalnie, w kwadracie, trójkącie, wielokącie - jak tylko komu trzeba, tak się ono buja... i uzdrawia, ach, uzdrawia!

Zapraszam na sesje uzdrowicielską, dla pierwszych 100 chętnych zniżka :tongue2:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytaj nie trzeba tak odrazu atakowac przeczytalam to sama bylam zaskoczona ze istnieja tacy ludzie ktorzy to wprowadzaja uzdrawianie duszy wahadlem analiza duszy zainteresowalo mnie to sama robie terepje z hipnosa wiec ciekawilo mnie czy to naprawde istnieje uzdrawianie duszy przey pomocy wahadla jak tez opisywano .a po za tym czasem nie mozna brac pieniedzy nie wiem czy Cie uczyli bo cwany to kazdy z nas jest Ty tez Znajde link to wstawie bo bylo to jakis czas nazat Nie chodzilo mi o przepychanki tylko o konkrety Milo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie atakuję, bo nie jest to moim celem by atakować kogokolwiek, tylko chcę - ironią - zwrócić uwagę na to jak łatwo jest kogoś omotać.

Bo ja nie dam się nabrać na takie koncepcje czy propozycje, ale ludzie, którzy są nieświadomi - a takich jest ogromna większość - łykają wszystko jak leci. A inni "obrotni" ludzie żerują na tej nieświadomości. Ktoś na forum to przeczyta i pomyśli, że pana Boga za nogi złapał - wyleczy duszę!

 

Bo zobacz: czytam ogłoszenie - jakaś pani leczy ziołami, wszystkie choroby, łącznie z nowotworami. Proszę bardzo - niech leczy, może ma wiedzę. Ale pani w swoim ogłoszeniu dodaje "wyleczenie pewne".

Ogłoszenie było cyklicznie zamieszczane w znanym ezoterycznym miesięczniku. Nie wytrzymałam - zwróciłam uwagę naczelnemu i... dopisek zniknął.

 

W ezo tv - już nie tylko wróżą ale i rozdają błogosławieństwa, zdejmują klątwy, oczyszczają karmę a to wszystko na odległość, bez bezpośredniego zaangażowania i nawet udziału "pacjenta". :omg:

Owszem, zapewne nadejdą i takie czasy, że te czynności można będzie czynić na odległość, bo udoskonalają się środki przekazu, to dotyczy także ezoteryki, są ludzie którzy to czynią i czynili na przestrzeni dziejów, bo mają takie właściwości.

Ale ogółowi ludzkości do tego jeszcze dużo brakuje. A tymczasem mamy wysyp wszelkiej maści cudownych uzdrawiaczy wszystkiego co się tylko da i za pomocą wszystkiego co się nadaje (na przykład za pomocą wspomnianej nogi od krzesła).

 

Kościół katolicki - wbrew pozorom - bardzo poważnie podchodzi do sprawy egzorcyzmów (pomijam doktrynę - chodzi o fakt, że w ogóle dopuszcza możliwość wypędzenia demona, a to już, bez względu na to czym jest w kk, jest po prostu takim czymś jak "czary - mary"...). I w tym wypadku egzorcyści wiedzą co robią i na czym rzecz polega, ale egzorcystą nie każdy może być, to jest wyższy stopień wtajemniczenia i nie każdy się do tego nadaje.

Tak samo jest w ezoteryce - nie każdy się do tego nadaje, ale wielu ludzi się za to łapie, bo to daje dość łatwy pieniądz i nie jest weryfikowalne, więc na ogół jest bezkarne. Tyle w skrócie.

 

A to z tym wahadełkiem jest takie samo jak ogłoszenie:

"Wysprzątam Twoją duszę. Zetrę klątwę. Oczyszczę każdą karmę.

podpisane: sprzątaczka"

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziekuje za post znalazlam aleksander Dejew nazywa sie ten czlowiek co czytalam jego artykuly a poruszajac temat zgadzam sie z Toba nikt nie moze uzdrowic tylko Bog co zdejmowania karmy to jest nie mozliwe karme musi czlowiek sam przepracowac co do egzorcyzmow sa tacy ludzie ale tak jak napsalas sa specjalnie wtajemniczeni Fajnie ze cie tu poznalam bo widze ze masz Podobne Poglady ja nie lecze ludzi ziolami ani nie robie na odleglosc sesji bo uwazam ze to jest bzdura taki mam poglad do egzorcystow tez sie nie zaliczam latwo tez nie zarabiam ale ciesze sie ze pomagam ludzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...