Skocz do zawartości

Proszę o głosy - mała miss


Amesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym prosić Was w imieniu mojej koleżanki o pomoc . Jej córka chce wziąć udział w wyborach Małej Miss . Poniżej wstawię link ze stroną , gdzie mozna głosować . Dla Nas zajmie to dosłownie 2 min a dzieciak będzie się cieszył .

Jeszcze raz proszę o pomoc, liczę ,że znajdzie się kilka osób, które zechcą pomóc .

Z góry dziękuję za wszystkie głosy .

 

Link :

Gazeta Współczesna - Białystok, Łomża, Suwałki, Ełk, Ostrołęka - informacje, artykuły, wydarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A czy to jest uczciwe względem innych dzieci? Czy te inne dzieci nie będą się cieszyć w razie wygranej, tylko to jedno ma taki przywilej?

Nie sądzę, by inne mamy lub ich koleżanki, przyjaciółki etc. nie stosowały takich metod, tym niemniej uważam, że to po prostu nie jest fajne.

I ja nie zamierzam brać udziału w takim oszukanym zwycięstwie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie oszukujmy się, to są dopiero kwalifikacje i wygrywają te dziewczynki których rodzice mają najwięcej znajomych a nie która jest najsłodsza czy też najładniejsza.

Dziś sprawdzałam wyniki i te które są w czołówce wcale nie są ładne. I tu nie chodzi o to, że obrażam dzieci a po prostu patrzę obiektywnie . 2 które są najładniejsze są w tyle , więc mi nie mówicie o sprawiedliwości .

Prosiłam o głosy , jeśli ktoś nie ma ochoty to rozumiem i przecież nie namawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O.K. Więc nie oszukujmy się.

Wszyscy wiemy jak to się odbywa, nie ma tu mowy o sprawiedliwości, jak we wszystkich tego typu wyborach i o tym już mówiłam.

Ale tu Amesiu chodzi o coś innego a mianowicie o to, że prosisz o pomoc, którą stanowić mają nasze głosy. I wiesz o co prosisz? O NIEUCZCIWOŚĆ.

Wiesz jak to się odbywa - wiesz, że jest to niesprawiedliwe i nieuczciwe - a mimo to chcesz wpłynąć na forumowiczów, żeby czynili tak jak wszyscy, czyli posłużyli się tym, co jest z gruntu złe - fałszem i nieuczciwością.

Może nie masz świadomości, że naprawdę nie jest to fajne. Tym niemniej stosujesz manipulację, grając na emocjach ("dzieciak będzie się cieszył") i namawiając do fałszywego głosowania.

Poza tym czy kandydatki są ładne czy nie to jest ocena czysto subiektywna.

Zgodzę się z tym, że wygrywają te dziewczynki, których rodzice mają najwięcej znajomych, ale dlaczego my mamy robić to samo, co ci wszyscy niefajnie czyniący, czyli de facto rozmijać się z zasadami etycznymi?

Jeśli uważasz (a tak mówisz) że jest to złe, że tak być nie powinno, to dlaczego to robisz i prosisz innych, by do tego rękę przyłożyli?

Wiesz co robisz na planie energetycznym? - Pomnażasz zło, tak po prostu. Nie jest ważne, że "tak robią wszyscy", że jest to "małe zło".

Ważne, że Ty sama czynisz to, z czym w głębi duszy się nie zgadzasz, uważając, że to nie jest nic dobrego i jeszcze namawiasz do tego innych.

No chyba, że jesteś aż na tyle nieświadoma, ale to wtedy nazywa się "mentalność Kalego". I też nie znajduje usprawiedliwienia w oczach [ ... ]- tu wpisz coś dowolnego, może być "Boga, Pana, Allacha, Stwórcy, Kosmosu" wszystko jedno, chyba wiadomo o co chodzi?

Nikt z nas nie jest święty, ja też nie, każdy popełnia różne grzechy i grzeszki, ale to nie znaczy, że jest do dobra droga.

A człowiek ma możliwość wyboru swej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja tam dopiero co skończyłam czytać "Lolitę" i jak patrze na te wybory małej miss to się zastanawiam ilu pedofilów sobie ściąga takie zdjęcia do swoich fap-folderów. Kieca jak u dorosłej laski na impreze w klubie, a szmikna taka, że mój dress code w biurze nie przewiduje. I ta poza....taaak. Coś mamusia chyba sobie usiłuje takim odstawianiem dziecka zrównoważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego dorabiacie jakoś teorię . Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli dziewczynka się podoba, głosujecie - jeśli nie to nie . Głos oddaje się dobrowolnie , nikogo nie przymuszam .

 

Oaza - akurat nie znasz mojej koleżanki która na pewno nie chce nic nikomu udowadniać ani zrownoważać . Mała chciała wziąć udział, przecież dziecku bronić nie będzie . A jesli chodzi o strój to bez przesady . Ta sukienka nie jest jak dla dorosłej osoby . Dziewczynka nie ma nic odsłoniętego . A pomalowane usta ? a kto z nas za małego nie ubierał mamy sukienke, nie próbował malować ust czy oczu.

 

Na prawdę nie róbcie z tego nie wiadomo czego ...to nie wybory małej miss Polonia, gdzie dzieciaki mają kilogramową tapetę na buzi i sukienki krótkie ,że widać prawie gołe tyłki a lokalny konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...