Skocz do zawartości

Uczucia do końca kwietnia


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Dziękuję paulinqua za karty;)

 

Jak ogólnie potoczy mi się w uczuciach do końca kwietnia?

 

Pod talią Królowa Kielichów

gwiazda 3 bulaw krol kielichow

 

Myślę, że w końcu zacznę oddychać emocjonalnie, widać jakiegoś pana na horyzoncie;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

gwiazda 3 bulaw krol kielichow

gwiazda mówi, że zanurzysz się w marzeniach

gwiazda + 3 buławy - myślenie o przyszłych efektach obecnych/przeszłych działań

gwiazda + król kielichów - marzenia o pewnym panu

 

3 buławy - rozsadza Cię energia, ale będziesz musiała poczekać na efekty

3 buławy + król kielichów - wykonałaś działania w stosunku do pewnego pana i teraz czekasz na jego reakcję, piłeczka leży po jego stronie, chcesz się ruszyć, ale nie masz zbyt wielkiego pola

 

król kielichów najczęściej pokazuje mi mężczyznę, o którym kobieta myśli/marzy, ale nie wykluczone, że może się zmaterializować.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
gwiazda 3 bulaw krol kielichow

gwiazda mówi, że zanurzysz się w marzeniach

gwiazda + 3 buławy - myślenie o przyszłych efektach obecnych/przeszłych działań

gwiazda + król kielichów - marzenia o pewnym panu

 

3 buławy - rozsadza Cię energia, ale będziesz musiała poczekać na efekty

3 buławy + król kielichów - wykonałaś działania w stosunku do pewnego pana i teraz czekasz na jego reakcję, piłeczka leży po jego stronie, chcesz się ruszyć, ale nie masz zbyt wielkiego pola

 

król kielichów najczęściej pokazuje mi mężczyznę, o którym kobieta myśli/marzy, ale nie wykluczone, że może się zmaterializować.

Mi w Królu Kielichów wychodzi zawsze jeden, który świata poza mną nie widzi i coś myślę, to do końca kwietnia to nie ulegnie zmianie..

Odnośnik do komentarza

Inez niedawno robiliscie sobie razem zdjecia, i wrzucaliscie milosne piosenki nawzajem na fb. To jak to jest? Tu piszesz ze nic nie ma, ze Cię meczy ale fakty sa zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

Myślę, że w tym miesiącu będą bardziej marzenia o uczuciach i wyglądanie niż faktyczne działanie (Gwiazda), z przełożenia Królowa pucharów - możesz mieć melancholijny nastrój z tego powodu. Ciekawa jestem bardzo weryfikacji :]

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez niedawno robiliscie sobie razem zdjecia, i wrzucaliscie milosne piosenki nawzajem na fb. To jak to jest? Tu piszesz ze nic nie ma, ze Cię meczy ale fakty sa zupelnie inne.

 

Nie robilismy żadnych wspólnych zdjec!!A piosenki nie ja mi wrzucałam..Sorry...ale, pojechalas teraz!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...