Skocz do zawartości

[czas] kiedy (ZWERYFIKOWANY)


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grimmoire

eksperymentów z czasem ciąg dalszy - kiedy odezwie się koleżanka w celu umówienia spotkania towarzyskiego :

As pucharów

za tydzień :] czyli weryfikacja za tydzień

 

edit : as pucharów taki mało kontaktowy jest, ale wstępnie jest to dogadane, pozostaje kwestia kiedy

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Aby określić czas ważne jak sama ustaliłaś odpowiedzi w momencie wyciągania karty albo przed jej wyciągnięciem.

Sądzę, że do 11 dni od wyciągania kart powinna się odezwać :)

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

Dopiero zaczynam z czasem w kartach, najbardziej spodobał mi się sposób opisany w forumowym wątku o czasie, gdzie as pucharów to 1 tydzień właśnie, ale nie jestem pewna jak to wyjdzie, wiem, że się trzeba "umówić" z kartami ale nie jestem pewna czy ten system im "odpowiada", za tydzień się dowiemy :] dziękuję za odpowiedzi :serce:

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire

w moim odczuciu będzie to za tydzień :] jeśli tak pokaże, to będzie ta metoda, bo pierwsze pytanie o czas trochę przydługawe wyszło ;) jakoś tak nie mogę do nich podejść... autorytarnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość grimmoire

dziś nastąpiło umówienie spotkania czyli 13 dni, początek następnego miesiąca, moja metoda nie podziałała :] Czarownico jakiego systemu używasz? Twoja interpretacja była trafna :]

Odnośnik do komentarza

Asy to nowe szanse, a kielichy to miesiące, więc u mnie to taki zbitek słów, niezbyt numeryczny system - As kieli to dla mnie "początek nowego miesiąca" ;) Ale biorę też poprawkę na to, że do nowego miesiąca było kilkanaście dni - czyli as pasuje, bo oznacza więcej niż dziesięć, jedenaście+

Jestem pewna, że gdyby ów początek kwietnia w chwili zadania pytania był znacznie bliżej, to wypadłaby jakaś "szybka" karta np. AW albo np 8 buław (8 jest szybka a buławy to dni więc "na dniach"/"do tygodnia").

Karty wypadają myślę takie, które w najbardziej dogodny sposób pokażą okres czasu - nie sztywno, że np ta oznacza zawsze jeden dzień a ta cztery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...